Zemana AntiLogger

179,90 zł Brutto

146,26 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Zemana AntiLogger

Twoje prywatne dane pozostają prywatne!

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows

Więcej informacji

zemana_ssl.png

Bezpieczny SSL


Umożliwia bezpieczne przesyłanie numerów kart kredytowych, numerów ubezpieczenia społecznego i danych logowania, pozostawiając atakujących bezsilność.
zemana_klodka.png

Ochrona rejestrowania naciśnięć klawiszy


Zemana AntiLogger pozwala zakamuflować codzienne czynności online – zakupy, dzwonienie, pisanie SMS-ów, bankowość online i nie tylko, dzięki czemu intruzi nigdy nie będą mogli się w to wplątać.
zemana_gasienica.png

Oprogramowanie anty-ransomware

Czy chcesz, aby Twoje dane były zaszyfrowane przez oprogramowanie ransomware? Zdecydowanie nie. Użyj najlepszej ochrony przed ransomware na rynku zgodnie z MRG Effitas ( raport tutaj ) i zbuduj swój system obronny.
zemana_okienka.png

Usuwanie adware


Wykrywa i czyści dodatki przeglądarki; infekcje adware, niechciane aplikacje i paski narzędzi, o których nawet nie wiesz, jak się tam pojawiły.
zemana_chmura.png

Skaner złośliwego oprogramowania

Lekki i wydajny skaner złośliwego oprogramowania online, który wykrywa złośliwe oprogramowanie i ukryte złośliwe procesy, które mogą zakradać się na Twój komputer.
zemana_tarcza.png

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem typu zero-day


Każdy nieznany plik zostanie dokładnie przeanalizowany w chmurze za pomocą technologii Pandora, zanim zostanie uruchomiony na Twoim komputerze, zwiększając ochronę przed złośliwym oprogramowaniem typu zero-day.
zemana_krzyzyk.png

Ochrona w czasie rzeczywistym

Działa nieprzerwanie w tle, blokując infekcje, zanim dotrą do komputera w czasie rzeczywistym.
zemana_sluchawki.png

Wsparcie techniczne 24/7

W przypadku problemów z AntiLoggerem, zespół wsparcia Zemana jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby Ci pomóc.

Zobacz, co inni mówią o Zemana AntiLogger


Mój komputer został zhakowany i wtedy odkryłem program firmy Zemana. Zainstalowałem próbną licencję, wypróbowałem i po kilku dniach zakupiłem. Ten program zablokował wiele prób dostępu do moich dnaych w tym przechwycenia klawiatury. Skorzystaj z porady starego technika komputerowego i wypróbuj Zemanę, nigdy nie będziesz żałować, a gdy zobaczysz co potrafi, nigdy się go nie pozbędziesz!

płk D. Gillespie


Szukaliśmy oprogramowania, które zapewnia wysoki komfort pracy, a jednocześnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przy minimalnym zapotrzebowaniu na zasoby lokalne i oczywiście za rozsądną cenę. Stwierdziliśmy, że produkty Zemana spełniają takie właśnie parametry. Gorąco polecamy Zemana AntiLogger jako opłacalny sposób na bycie o krok przed "złymi ludźmi".

William H. Jett, Prezes Techware USA, Inc.Ufam, że Zemana Antilogger w 100% chroni mój komputer przed wszelkimi keyloggerami, które mogą zagrozić moim danym. Zaufałem temu oprogramowaniu tak, jak ufam w siebie samego. Nie daj się zwieść opinim pisanym w sieci, nie żałuj pieniędzy. Chroń swój komputer już dziś, tak jak chronisz życie swojej własnej rodziny.

Dr H. Hechabarria, PanamaNajlepsi, jakich spotkałem, nie mają sobie równych, kontynujcie nadal dobrą pracę chłopaki. Nie mogę Was wystarczająco wysoko ocenić. Program odnalazł wirusa, którego żadne inne konkurencyjne oprogramowanie antywirusowe nie dostrzegło, wliczając w to AVG i ZoneAlarm. Ten wirus pochodził z dysku instalacyjnego, a ja użyłem wszystkich posiadanych aplikacji by go odnaleźć, bowiem coś ciągle spowalniało mój komputer. Wasz program był jedynym, który to wykrył. Bardzo dziękuję.

Steve C, Wielka Brytania
Path: > > Zemana AntiLogger

Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie