Close
Wallix Bastion Zobacz większy

Wallix Bastion

wallbst

Nowy

Bastion_Header_2.pngUproszczone zarządzanie dostępem uprzywilejowanym w celu zabezpieczenia i monitorowania dostępu z dowolnego miejsca.

zadzwon.png

Więcej szczegółów

0,00 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Więcej informacji

Europejski lider w zarządzaniu dostępem uprzywilejowanym

Łatwe w użyciu i wdrożeniu rozwiązanie WALLIX Bastion PAM zapewnia solidne zabezpieczenia i nadzór nad uprzywilejowanym dostępem do krytycznej infrastruktury IT. Zmniejsz obszar ataku i spełnij wymagania zgodności z przepisami dzięki uproszczonemu zarządzaniu dostępem uprzywilejowanym.

WALLIX został uznany za "Ogólnego Lidera" w Kompasie Przywództwa KuppingerCole Analyst 2020 dla zarządzania dostępem uprzywilejowanym – Pobierz raport, aby dowiedzieć się więcej!

Kompleksowe funkcje zabezpieczeń dostępu

Zarządzanie sesjami

Chroń swoje krytyczne zasoby przed cyberatakami dzięki zaawansowanym i łatwym w użyciu funkcjom zarządzania sesjami uprzywilejowanymi. Spełniaj wymagania dotyczące zgodności z cyberbezpieczeństwem i monitoruj aktywność sesji uprzywilejowanych, a jednocześnie zwiększaj produktywność administratorów IT oraz umożliwiaj i łatwą kontrolę nad dostępem uprzywilejowanym. WALLIX Session Manager oferuje liderom IT potężne rozwiązanie do zarządzania, kontrolowania i audytu dostępu do zasobów sieciowych o silnym stanie bezpieczeństwa, zapewniając, że tylko właściwa osoba ma dostęp do właściwych zasobów IT.

Zarządzanie hasłami

Bezpiecznie przechowuj dane uwierzytelniające w kontrolowanym skarbcu i chroń hasła przed kradzieżą i udostępnianiem dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu. Wyeliminuj używanie haseł zapisanych na karteczkach samoprzylepnych lub przechowywanych w niezabezpieczonych plikach Excel lub, co gorsza, zapisanych w skryptach tekstowych dla wszystkich. Korzystaj z wysokopoziomowych mechanizmów kontroli zabezpieczeń haseł, a także zarządzania hasłami między aplikacjami, aby uzyskać ścisłą kontrolę nad uprzywilejowanymi poświadczeniami. WALLIX Password Manager umożliwia liderom IT łatwą kontrolę i zarządzanie hasłami, wpisami tajnymi i danymi uwierzytelniającymi. Współpracuje z przechowalnią WALLIX lub integruje się z magazynami innych firm w celu ochrony i ulepszenia istniejących inwestycji.

Access Manager

Zapewnij bezpieczny dostęp zdalny administratorom IT i zewnętrznym dostawcom, aby mogli bezpiecznie łączyć się z dowolnego miejsca dzięki funkcjom bezpiecznego projektowania; Zapewnij swojemu zespołowi IT pewność, że tylko właściwa osoba może uzyskać dostęp do właściwych zasobów we właściwym celu. Wyeliminuj potrzebę otwierania połączenia RDP, SSH lub Telnet dzięki opartej na przeglądarce łączności Access Manager HTML5 z zarządzaniem sesjami. Na punktach końcowych nie są potrzebne żadne dodatkowe wtyczki ani grubi klienci, a także nie ma niewykrywalnej infrastruktury VPN w celu zabezpieczenia dostępu do krytycznych zasobów. WALLIX Access Manager oferuje zaawansowane funkcje multi-Bastion Global Search do analizy kryminalistycznej sesji uprzywilejowanych i może rozróżnić dzierżawców w kilku instancjach Bastion, tworząc globalną architekturę zarządzania dostępem uprzywilejowanym dla wielu dzierżawców.

PEDM

Prawa administratora mogą wprowadzić krytyczne luki w zabezpieczeniach kluczowych zasobów. Upewnij się, że właściwe uprawnienia są przyznawane właściwemu użytkownikowi we właściwym czasie, bez uszczerbku dla wydajności. Zarządzanie podnoszeniem uprawnień i delegowaniem uprawnień zapewnia kontrolę najmniejszych uprawnień w zakresie praw dostępu do najbardziej wrażliwych zasobów IT. Wyeliminuj użytkowników o naduprzywilejowanych uprawnieniach i zminimalizuj zagrożenia bezpieczeństwa bez ograniczania produktywności swoich zespołów.

AAPM

Umożliwiaj DevOps i Robotic Processes automatyczny dostęp do krytycznych zasobów IT w czasie rzeczywistym bez podatnych na zagrożenia, zakodowanych poświadczeń pozostawianych w skryptach. Moduł AAPM to łatwe w instalacji oprogramowanie, które współpracuje z Ansible, Terraform i innymi podobnymi narzędziami, aby umożliwić zapieczętowany dostęp do haseł docelowych przechowywanych w WALLIX Bastion Vault. Menedżer haseł WALLIX Application-to-Application umożliwia DevOps dostęp do krytycznych zasobów bez znajomości poświadczeń. Wszystkie wpisy tajne są bezpiecznie przechowywane, a AAPM umożliwia całkowicie bezpieczny dostęp do narzędzi lub robotów DevOps, zapewniając niezrównane bezpieczeństwo i kontrolę oraz niezakłóconą produktywność.

Ścieżka: > > Wallix Bastion

Recenzje ( 0 )

Close