VoodooShield Pro 6

222,00 zł Brutto

180,49 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

Koncepcja

VOODOOSHIELD JEST DUŻO POZA TRADYCYJNĄ APLIKACJĄ WHITELISTING

DYNAMICZNE POZYCJE BEZPIECZEŃSTWA

SILNIK KONTEKSTOWY ANTYMALWARE

WHITELISTCLOUD

Piętą achillesową wszystkich produktów cyberbezpieczeństwa jest to, że mogą oferować tylko jeden statyczny poziom ochrony, więc w danym momencie ich postawa bezpieczeństwa jest prawdopodobnie zbyt agresywna lub zbyt luźna, co skutkuje fałszywymi alarmami i naruszeniami. VoodooShield rozwiązuje ten problem, dynamicznie dostosowując swój stan bezpieczeństwa w locie, w oparciu o bieżącą aktywność i zachowanie użytkownika końcowego. W rezultacie jesteśmy w stanie zaoferować mocniejszy i bardziej wytrzymały zamek niż w przypadku jakiegokolwiek innego produktu.

W cyberbezpieczeństwie treść jest wszystkim.
Nasz unikalny silnik kontekstowy chroniący przed złośliwym oprogramowaniem to wysoce rozwinięty, dopracowany i wyrafinowany algorytm, który bada kontekst każdej funkcji każdego możliwego zdarzenia łańcucha ataków, dzięki czemu łagodne zdarzenia są automatycznie dozwolone, a potencjalnie złośliwe zdarzenia są automatycznie blokowane. Dzięki temu VoodooShield zapewnia niezwykle solidne możliwości ochrony przed oprogramowaniem ransomware, skryptami, LOLBinami i bezplikowymi funkcjami ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

WhitelistCloud to zgłoszona do opatentowania zaawansowana usługa reputacji plików, która stale monitoruje wszystkie uruchomione procesy i zapewnia, że ​​w danym momencie działają tylko bezpieczne elementy. WhitelistCloud jest zasadniczo dokładnym przeciwieństwem tradycyjnych i nowej generacji mechanizmów wykrywania antywirusów. Tradycyjne i nowej generacji skanowanie antywirusowe w poszukiwaniu złośliwych plików, podczas gdy WhitelistCloud skanuje w poszukiwaniu bezpiecznych plików, dzięki czemu administratorzy i użytkownicy są stale świadomi, że w ich sieciach działają tylko bezpieczne pliki.


DLACZEGO VOODOOSHIELD JEST INNE

DYNAMICZNE POZYCJE BEZPIECZEŃSTWA + SILNIK KONTEKSTOWY ANTYMALWARE + SKANOWANIE REPUTACJI PLIKÓW WHITELISTCLOUD

 1. VoodooShield to jedyna w branży opatentowana, namacalna blokada komputera z możliwością przełączania, która została zaprojektowana jako uzupełnienie tradycyjnego lub nowej generacji programu antywirusowego (w tym Microsoft Defender). Istnieją inne produkty z domyślnym odmową / zerowym zaufaniem, ale tylko VoodooShield działa jako rzeczywista blokada komputera z dynamicznymi poziomami ochrony (dynamiczne pozycje bezpieczeństwa). Jeśli się nie przełącza, to nie jest blokada.
 2. Piętą achillesową wszystkich produktów cyberbezpieczeństwa jest to, że mogą oferować tylko jeden statyczny poziom ochrony, więc w danym momencie ich postawa bezpieczeństwa jest prawdopodobnie zbyt agresywna lub zbyt luźna, co skutkuje fałszywymi alarmami i naruszeniami. VoodooShield rozwiązuje ten problem, dynamicznie dostosowując swój stan bezpieczeństwa w locie, w oparciu o bieżącą aktywność i zachowanie użytkownika końcowego. Ze względu na naszą dynamiczną funkcję zabezpieczeń, VoodooShield jest w stanie zaoferować mocniejsze i bardziej niezawodne zabezpieczenie niż w przypadku jakiegokolwiek innego produktu.
 3. Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa zgadzają się, że biała lista aplikacji jest zdecydowanie najskuteczniejszym mechanizmem bezpieczeństwa na rynku, ale nikt nigdy nie zadał sobie trudu, aby ta technologia była wystarczająco przyjazna dla mas, dopóki nie stworzyliśmy VoodooShield. Przed VoodooShield wszystkie produkty z białej listy aplikacji były aktywne przez cały czas, często wtedy, gdy bycie aktywnym nie miało sensu, co większość użytkowników i administratorów uznała za irytujące i nie do utrzymania, więc zdecydowali się całkowicie zrezygnować z białej listy aplikacji. Nasza opatentowana technologia migawek automatycznie tworzy małą, niestandardową białą listę dla użytkownika końcowego, co skutkuje najmniejszą możliwą białą listą i powierzchnią ataku w branży.
 4. VoodooShield nie zmusza użytkownika końcowego do odpowiedzi na niebezpieczne, potwierdzające monity użytkownika, co eliminuje możliwość nieumyślnego dopuszczenia przez użytkownika końcowego nieznanego przedmiotu. Zamiast tego VoodooShield wyświetla mini monit przed poproszeniem użytkownika końcowego o podjęcie decyzji, czy zezwolić na nowy przedmiot, czy nie.
 5. Dzięki naszej technologii WhitelistCloud, VoodooShield skanuje swoją małą, dostosowaną białą listę specjalnie pod kątem bezpiecznych / czystych plików i automatycznie tworzy reguły zapory dla nieznanych elementów. Innymi słowy, tradycyjne i nowej generacji programy antywirusowe skanują w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, podczas gdy WhitelistCloud skanuje w poszukiwaniu bezpiecznych / czystych plików. W rezultacie administratorzy są stale świadomi, że na punktach końcowych działają tylko bezpieczne elementy. W przypadku tradycyjnego i nowej generacji programu antywirusowego administratorzy są nieco pewni, że złośliwe oprogramowanie nie działa na punktach końcowych, ale dzięki WhitelistCloud są zasadniczo pewni, że w danym momencie wykonywane są tylko bezpieczne elementy.
 6. Nasz unikalny silnik kontekstowy chroniący przed złośliwym oprogramowaniem uwzględnia cały łańcuch ataków w relacji tworzenia procesu nadrzędnego/podrzędnego. Dzięki temu VoodooShield jest nie tylko bezpieczniejszy, ale także nasz mechanizm jest elastyczny, dzięki czemu globalne umieszczanie na czarnej liście wrażliwych elementów nie jest wymagane. Na przykład VoodooShield nie jest wymagane do umieszczania na czarnej liście PowerShell globalnie w celu ochrony przed atakami PowerShell. Innymi słowy, VoodooShield bierze pod uwagę cały łańcuch ataków, tak aby łagodne skrypty, które muszą zostać wykonane, były w stanie to zrobić, jednocześnie blokując złośliwe ataki PowerShell.
 7. VoodooShield zawiera niezwykle solidne funkcje ochrony przed oprogramowaniem ransomware, skryptami, LOLBinami i bezplikowym oprogramowaniem złośliwym.
 8. LOLbiny (Living Off the Land Binaries) stają się coraz powszechniejszym wektorem ataku w krajobrazie cyberbezpieczeństwa. Inne produkty do ochrony punktów końcowych zazwyczaj chronią tylko 5-50 podatnych procesów (na przykład powershell, cmd, cscript, regsvr32, forfiles, zaplanowane zadania, bcedit), podczas gdy VoodooShield chroni 1000 podatnych procesów w całym systemie, wszystko automatycznie, wszystko bez zera konfiguracja. W przypadku wykrycia nowego zagrożonego procesu VoodooShield automatycznie aktualizuje każdy punkt końcowy w ciągu 4 godzin lub mniej.
 9. VoodooShield stworzył mechanizm zapobiegający exploitom, z którego korzysta obecnie wielu producentów, ale nie zdecydował się go opatentować. VoodooShield jest również jedynym produktem z domyślną blokadą, który chroni cały system Windows, w przeciwieństwie do ochrony tylko komponentów systemu Windows, które są obecnie wykorzystywane przez autorów złośliwego oprogramowania. Dzięki VoodooShield nie ma potrzeby aktualizowania naszego mechanizmu, gdy autorzy złośliwego oprogramowania odkryją nowy składnik systemu Windows do wykorzystania, co zwykle ma miejsce co 3-4 miesiące.
 10. VoodooShield wykorzystuje ML/Ai (VoodooAi) i wgląd w pliki oparty na reputacji (WhitelistCloud), który zapewnia użytkownikowi końcowemu wgląd w plik, dzięki czemu może on podjąć świadomą decyzję, oferując jednocześnie rekomendację dla użytkownika końcowego na podstawie dostarczonego wglądu w plik.
 11. W przeciwieństwie do produktów, które korzystają ze starszej / przestarzałej polityki ograniczeń oprogramowania (SRP), która działa w trybie użytkownika, VoodooShield wykorzystuje nowoczesny, monolityczny mechanizm blokowania w trybie jądra, który nie wymaga poprawek, hacków ani poprawek w celu ochrony przed nowymi lub nieodkrytymi lukami i zagrożeniami. Ponadto, w przeciwieństwie do innych produktów w swojej klasie, VoodooShield jest dopracowany do tego stopnia, że ​​nie wymaga współzarządzania przez dostawcę Web Management Console.
 12. VoodooShield Pro jest wysoce konfigurowalny dzięki swoim ustawieniom, umożliwiając administratorom dostrojenie ogólnego stanu bezpieczeństwa dla każdego użytkownika końcowego.
 13. VoodooShield trenuje się automatycznie i bardzo szybko dostosowuje się do każdego punktu końcowego. Użytkownicy mogą zauważyć kilka niechcianych bloków pierwszego lub drugiego dnia, ponieważ automatycznie dostosowuje się do ich systemu, ale wkrótce przekonają się, jak ciche może być zerowe zaufanie. Niektórzy użytkownicy wolą umieścić VoodooShield w AutoPilocie ze zrelaksowaną postawą bezpieczeństwa na kilka dni, gdy dostosowuje się do ich systemu, a następnie przełączyć się na tryb Smart lub Zawsze włączony i agresywną postawę bezpieczeństwa.

Path: > > VoodooShield Pro 6

Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

jest ok tylko drogi

jest ok tylko drogi