Close

Stellar Drive Monitor

Nowy

Kompleksowe monitorowanie napędu (AiO)

Stellar Drive Monitor to potężne oprogramowanie nieustannie diagnozujące wydajność i żywotność napędu pamięci masowej. Wykrywa problemy i powiadamia o wszystkich potencjalnych zagrożeniach.

Więcej szczegółów

51,21 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

Stelartick.pngDiagnozuj problemy dowolnego napędu PATA/SATA, USB czy SSD
Stelartick.pngProsty UI z łatwymi w użyciu funkcjonalnościami
Stelartick.png Dane o żywotności w czasie rzeczywistym

Więcej niesamowitych funkcji

Stellar Simplified-Disk-Status-Module.png

Uproszczony moduł Statusu Dysku

Dzięki przejrzystemu interfejsowi, moduł Status dysku w Stellar Drive Monitor oferuje przyjazne Użytkownikowi narzędzie statusu napędu. Niesamowite narzędzie sprawdza wszystkie najważniejsze informacje o napędzie w czasie rzeczywistym, jak temperaturę, wydajność i żywotność.
Stellar SMART-Status-with-Save-Report-feature.png

Status SMART z opcją zapisu raportu stanu

Ta funkcja zapewnia kompleksowy przekaz informacji o wszystkich danych SMART, które są przedstawiane w siedmiu kolumnach z danymi, co w połączeniu z graficzną reprezentacją dają szybki pogląd na stan systemu. Pozwala to także na łatwiejsze generowanie i wykorzystanie raportów we własnym zakresie i celach statystycznych.
Stellar Easy-to-use-Disk-Partition-Module.png

Łatwy w użyciu Moduł Partycjonowania

Program nie tylko sprawdza stan napędów, ale także bacznie czuwa nad stanem każdej partycji systemu. Zapewnia informacje dotyczące nazwy partycji, jej stanu (żywotność i błędy), pojemności, wolnego i zajętego miejsca i wiele więcej.
Stellar Scan-Disk-to-identify-bad-sectors.png

Skanuj nośnik identyfikuje błędne sektory

Stellar Drive Monitor to kompleksowe narzędzie do sprawdzania stanu żywotności napędu pod względem kluczowych elementów i diagnostyki. Skanuje zaznaczone napędy, aby znaleźć błędne sektory czy wskaźniki sugerujące o potencjalnych problemach. Program wyświetla wyniki w czytelnej formie, co ułatwia analizę.
Stellar Clone-Drive-to-create-a-replica-of-the-drive.png

Klonuj napęd, aby wykonać jego kopię 1:1

Jedną z funkcji Stellar Drive Monitor jest wbudowana opcja klonowania nośnika. Użytkownicy mogą z łatwością tworzyć kopie dowolnego napędu wykonując kopię 1:1. Pozwala to na podniesienie poziomu bezpieczeństwa i minimalizację utraty danych w przypadku wykrycia potencjalnej awarii lub problemu.
Stellar Check-fitness-level-of-internal-and-external-drives.png

Sprawdź poziom żywotności każdego typu napędu

Stellar Drive Monitor to oprogramowanie tak samo efektywne w przypadku wewnętrznych jak i zewnętrznych nośników w Windows PC. Wspiera standard PATA/SATA, SSD oraz napędy USB we wszystkich rozmiarach. Oprogramowanie przedstawia pełen przegląd wybranego napędu i jego kondycję. Powiadamia także o możliwych problemach i awariach z wyprzedzeniem.
Ścieżka: > > Stellar Drive Monitor

Recenzje ( 0 )

Close