Close

Stellar Data Recovery

Nowy

Odzyskuj usunięte dane z urządzeń w systemie Windows

Potrzeba tylko kilka sekund, aby usunąć obrazy, wideo oraz dokumenty w systemie Windows. Jedno błędne kliknięcie i wszystkie pliki mogą zostać stracone. Stellar Data Recovery to idealne rozwiązanie do odzyskiwania przypadkowo usuniętych czy nagle straconych plików i folderów w systemie Windows PC, notebooku i innym urządzeniu dyskowym!

Więcej szczegółów

203,24 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11, macOS 10.11 lub nowszy

Więcej informacji

Stelartick.pngOdzyskiwanie utraconych dokumentów, wiadomości email, wideo, zdjęć i więcej
Stelartick.pngOdzyskiwanie wielu formatów plików na wielu różnych urządzeniach dyskowych
Stelartick.pngOdzyskiwanie danych ze sformatowanych, uszkodzonych i zabezpieczonych nośników (w tym 4K)

Najbardziej zaufane narzędzie do odzyskiwania danych

Odzyskuj utracone i usunięte przypadkiem pliki i foldery na komputerze Windows PC, notebooku, czy dowolnym urządzeniu zewnętrznym, które posiadasz w domu czy biurze.

Stelartick.pngOdzyskiwanie danych ze wszystkich urządzeń i nośników zgodnych z systemem Windows
Stelartick.pngDokładność na poziomie 100%, pewność i wydajność w odzyskiwaniu danych
Stelartick.pngWbudowana obsługa odzyskiwania danych w trybie bezpośrednim RAW
Stelartick.pngIntuicyjny interfejs użytkownika dla szybkiego i łatwego odzyskiwania danych

Wspierane wszystkie nośniki zgodne z systemem Windows

Oprogramowanie odzyskuje dane ze wszystkich typów wewnętrznych i zewnętrznych urządzeń dyskowych zgodnych z Windows

Stelartick.pngOdzyskuj dane wszystkich typów z dysków HDD oraz SSD
Stelartick.pngOdzyskuj dane z kart SD / kart pamięci, nośników USB i wielu innych
Stelartick.pngOdzyskuj dane z niedostępnych i niesformatowanych nośników (tryb RAW)

Podgląd i odzyskiwanie bezcennych wspomnień

Stellar Data Recovery nie tylko odzyskuje dokumenty, ale także usunięte zdjęcia i wideo. Oprogramowanie pokazuje także podgląd odzyskiwanych dokumentów pakietu Office, PDF, zdjęć, plików wideo, audio, archiwów Zip oraz RAR, a także wielu innych. Pozwala także na podgląd wideo w trybie pełnego ekranu. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla precyzyjnego określenia danych do odzyskania i skali ewentualnych strat.

Szybkie i Głębokie skanowanie

Oprogramowanie posiada dwa moduły skanujące - Szybkie i Głębokie skanowanie. Szybkie skanowanie jest uniwersalnym rozwiązaniem dla większości przypadków, podczas gdy Głębokie skanowanie pozwala na odzyskiwanie danych ze sformatowanych czy uszkodzonych nośników. Jeśli program nie potrafi odzyskać danych w trybie Szybkim, automatycznie przełącza na tryb skanowania Głębokiego.

Odzyskiwanie danych z nośników 4K

Stellar Data Recovery odzyskuje dane z nowoczesnych dysków 4K, które posiadają znacznie więcej plików na większych sektorach. Narzędzie z łatwością skanuje i odzyskuje dane z sektorów o rozmiarze 4096 bajtów, maksymalizując osiągane wyniki na różnych nośnikach. Wykonuje efektywne odzyskiwanie ze wszystkich profesjonalnych nośników 4K sformatowanych jako FAT32, exFAT czy NTFS.

Odzyskiwanie danych na dwóch monitorach

Stellar Data Recovery to narzędzie wspierające dwa monitory, oferujące komfortową pracę na dwóch niezależnych ekranach bez konieczności przełączania się czy minimalizacji ekranów. Dwa monitory to także komfortowa i bardziej precyzyjna opcja na wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

Sortowanie plików dla łatwego odzyskiwania

Stellar Data Recovery zapewnia precyzyjny i dobrze zorganizowany interfejs pozwalający na skanowanie i szybką identyfikację plików możliwych do odzyskania. W oknie wyszukiwania, kliknij na kartę 'Drzewo filtrowania' po lewej, aby zobaczyć dostępne opcje filtrowania i sortowania plików.

Ścieżka: > > Stellar Data Recovery

Recenzje ( 0 )

Close