Close

Treexy Driver Fusion Premium

tylko online

Nowy

Najlepsze rozwiązanie do aktualizacji, tworzenia kopii zapasowych, czyszczenia i monitorowania sterowników i urządzeń komputera.


dodajdokoszykanew.png

Więcej szczegółów

91,86 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

Kontrola zdrowia

Kontrola stanu analizuje komputer i pomaga zapewnić jego niezawodność i aktualność, naprawiając wykryte problemy. Zaktualizuj swój komputer za pomocą automatycznego aktualizatora sterowników, który jest stale aktualizowany, aby zapewnić otrzymywanie najnowszych sterowników. Nowe sterowniki mogą poprawić stabilność i wydajność systemu, naprawiać problemy i wprowadzać nowe funkcje. Kontrola stanu może również odinstalować odłączone urządzenia, co może mieć wpływ na czas rozruchu, a także umożliwia tworzenie kopii zapasowych sterowników i usuwanie nieużywanych sterowników innych firm.         
treexy1.png
treexy2.png

Planista

Harmonogram jest wygodny i zapewnia spokój ducha, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to naprawić problem po jego wykryciu. Sprawdzanie odbywa się domyślnie w tle co dwa tygodnie, ale w ustawieniach możesz wybrać spośród czterech różnych interwałów.         

Aktualizacja i przywracanie sterowników

Dzięki aktualizacji i przywracaniu sterowników możesz automatycznie aktualizować, przywracać lub instalować wybrane sterowniki. Możesz pobrać sterowniki z naszej obszernej bazy danych sterowników, która zawiera ponad dziesięć milionów sterowników, lub skorzystać z własnych kopii zapasowych sterowników. Dajemy Ci dostęp do wszystkich wersji sterowników, które mamy dla urządzenia, więc możesz swobodnie decydować, którą wersję zainstalować. Ta unikalna funkcja jest niezwykle pomocna w przypadku problemów z komputerem, urządzeniem lub sterownikiem.         
treexy3.png
treexy4.png

Środek do czyszczenia sterowników

Narzędzie do czyszczenia sterowników umożliwia całkowite wyczyszczenie oprogramowania i wpisów sterowników , które zostały w dowolnym momencie zainstalowane na urządzeniu. Może pomóc w zapobieganiu problemom z uruchamianiem, stabilnością i wydajnością i jest nieocenione podczas instalowania nowego sterownika, zmiany sprzętu komputera lub czyszczenia starych sterowników. Obsługiwane są wszystkie niezbędne urządzenia, takie jak mysz, karta graficzna i karta sieciowa.         

Zaawansowana ochrona

Ochrona zaawansowana automatycznie tworzy kopię zapasową plików systemowych, ustawień i pulpitu komputera tuż przed wprowadzeniem ważnych zmian na komputerze. Możesz przywrócić prawie wszystko, co możesz zrobić z jego historii, a nawet przywrócić cały komputer do wcześniejszego punktu w czasie za pomocą przywracania systemu . Wszystkie kopie zapasowe są bezpiecznie przechowywane, aby zapewnić bezproblemowe działanie.         
treexy5.png
treexy6.png

Monitor urządzenia

Monitor urządzenia zapewnia wgląd w czujniki z urządzeń zainstalowanych w komputerze, takie jak zużycie energii, temperatura i szybkość zegara. Możesz monitorować bieżącą i przeszłą wydajność procesora, karty graficznej, płyty głównej, pamięci, dysku twardego i wentylatora. Dostępne są również informacje niezbędne do poznania urządzenia, takie jak liczba ponownie przydzielonych sektorów dysku twardego.         

Kontrola urządzenia

Dzięki kontroli urządzeń możesz przeglądać i zarządzać urządzeniami i sterownikami zainstalowanymi na komputerze. Możesz sprawdzić, czy Twoje urządzenia i sterowniki działają poprawnie, i rozwiązać ich problemy za pomocą wszystkich informacji i opcji, których możesz potrzebować, takich jak używane zasoby, pliki, kod problemu i lokalizacja. Może być również używany do skanowania w poszukiwaniu zmian sprzętowych, wyłączania lub ponownego uruchamiania urządzeń oraz do tworzenia kopii zapasowych, pobierania lub odinstalowywania sterowników.         
treexy7.png
treexy8.png

Identyfikator urządzenia

Dzięki identyfikatorowi urządzenia możesz określić typ, nazwę i producenta swoich urządzeń. Może pomóc w zidentyfikowaniu nieznanych urządzeń, zwykle wizualizowanych za pomocą żółtego znaku zapytania, i zbadaniu urządzeń, o których nie możesz znaleźć informacji lub których pochodzenia nie znasz. Dzięki obsłudze ponad miliona urządzeń identyfikator urządzenia zawsze może pomóc w rozwiązywaniu problemów i wyszukiwaniu informacji.         

Raport komputerowy

Raport Komputer zawiera obszerne informacje o każdym urządzeniu i sterowniku zainstalowanym na Twoim komputerze, w tym zestawienie jego istotnych części. Jest łatwy do odczytania i stanowi doskonały dodatek ułatwiający diagnozowanie problemów z komputerem lub po prostu udostępnianie specyfikacji komputera znajomym i pomocy technicznej.         
treexy9.png
treexy10.png

Automatyczne aktualizacje

Aktualizacja aplikacji jest całkowicie bezproblemowa. Zainstaluj go raz, a wszystkie aktualizacje będą bezproblemowo dostarczane - bezpłatnie. Aktualizacje są instalowane automatycznie i nie trzeba ponownie pobierać ani używać instalatorów.         

Pulpit

Pulpit umożliwia tworzenie kopii zapasowych i przywracanie pozycji ikon pulpitu oraz rozdzielczości każdego ekranu. Możesz wreszcie posortować ikony i preferowaną rozdzielczość ekranu po zainstalowaniu nowych sterowników karty graficznej lub tymczasowej zmianie rozdzielczości monitora.         
treexy11.png
treexy12.png

Kompatybilność producenta

Obsługiwany jest każdy producent urządzenia i sterownik. Obejmuje to wszystkich znanych producentów, takich jak AMD, NVIDIA, Intel, Realtek, Logitech, Creative, Razer, Marvell, ASUS, Acer, Dell, HP i Lenovo. Wraz z innymi producentami OEM tworzą różnorodne sterowniki do swoich sieci, grafiki, chipsetów, urządzeń bezprzewodowych, kontrolerów, Ethernet, LAN, WLAN, HD Audio, HD Graphics, Rapid Storage Technology i USB 3.0.         

Wsparcie premium

Problemy z komputerem lub oprogramowaniem mogą być frustrujące. Dzięki naszemu wsparciu premium możesz liczyć na nieograniczony najwyższy priorytet i wsparcie dla prawdziwych osób. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać bezproblemową pomoc i zrozumiałą odpowiedź.         

treexy13.png

Ścieżka: > > > Treexy Driver Fusion Premium

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 0 )

Close