Close
O&O Defrag Zobacz większy

O&O Defrag

tylko online

Nowy

Maximum Performance for Your PC

Twój komputer będzie zwalniać z czasem.

Defragmentacja to proces, w którym pliki przechowywane na dysku twardym są sortowane i łączone.

Porównaj dysk twardy lub SSD do pudełka na buty, w którym przechowujesz wiele notatek (plików). Windows rozrywa nowe notatki i po prostu wrzuca kawałki do pudełka na buty. Jeśli chcesz ponownie uzyskać dostęp do pliku, Windows musi najpierw znaleźć "kawałki pliku" i następnie skleić je razem, zanim plik wreszcie będzie mógł zostać załadowany. To zajmuje czas i znacznie obniża wydajność.

o&o_defrag_schuhkarton.png
o&o_defrag_schuhkarton2.png

Jak pomaga O&O Defrag ?

O&O Defrag uporządkowuje to pudełko na buty, łącząc kawałki pliku i zapisując je jeden po drugim na dysku twardego lub SSD. Ponadto pliki są ponownie zorganizowane, aby czasy dostępu podczas ładowania były zminimalizowane. Dzięki temu oszczędzasz czas i chronisz swoje zasoby danych. Jeśli regularnie używasz O&O Defrag, prędkość dostępu i ogólna wydajność systemu Windows będą zauważalnie większe. Abyś nigdy więcej nie musiał się martwić o "kawałki pliku", O&O Defrag może również działać w pełni automatycznie w tle.


dodajdokoszykanew.png

Więcej szczegółów

110,41 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

Po prostu łatwe

Każdy powinien mieć szybki komputer. Dlatego stworzyliśmy O&O Defrag 27 tak łatwym, że może go używać każdy. Nowoczesny interfejs nie wymaga skomplikowanych ustawień. Nie ma trudnych decyzji, takich jak wybieranie najlepszej strategii defragmentacji dla Twojego komputera. O&O Defrag sam się tym zajmuje. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać, czy chcesz uruchomić O&O Defrag ręcznie, czy też chcesz, aby zadbał o wszystko automatycznie.

o&o_defrag_01.png
o&o_defrag_05.png

NOWOŚĆ: IntensiveOptimize

Nowa funkcja Intensive Optimization (O&O IntensiveOptimize) to najszybsza i jednocześnie najbardziej kompleksowa optymalizacja dysków pod systemem Windows do tej pory. Uruchamiana jest oddzielna i wyłączna instancja systemu Windows, w której działa tylko O&O Defrag. Dzięki temu może ono nie tylko wykorzystać maksymalną wydajność systemu do optymalizacji, ale także mieć jednocześnie dostęp do wszystkich plików. Bez względu na to, czy są to pliki systemowe, czy pliki wyłącznie zablokowane podczas pracy systemu Windows.

Mój indywidualny O&O Defrag

Oczywiście, O&O Defrag 27 daje Ci możliwość wyboru własnej personalnej strategii defragmentacji. W klasycznym widoku możesz samodzielnie dokonywać wszystkich profesjonalnych ustawień.

W O&O Defrag 27 możesz w dowolnym momencie przełączyć się między klasycznym widokiem z pełnym zestawem profesjonalnych ustawień a nowoczesnym widokiem zredukowanym do istotnych elementów.

o&o_defrag_07.png
o&o_defrag_03.png

Konserwacja systemowa Twoich woluminów danych

O&O Defrag 27 przeprowadza analizę dysku twardego lub SSD w poszukiwaniu nieścisłości, które mogą prowadzić do problemów. Składniki pamięci oraz pliki systemowe Windows są poddawane kontroli w poszukiwaniu ewentualnych błędów. Po zakończeniu analizy, O&O Defrag poinformuje Cię, czy i jakie błędy zostały znalezione.

Większość błędów może być naprawiona bezpośrednio za pomocą funkcji naprawy.

Opróżnij przestrzeń dyskową

Z biegiem czasu na komputerze gromadzi się coraz więcej zbędnych treści. Tymczasowe pliki, pamięć podręczna Internetu i inne tego rodzaju elementy mogą osiągnąć znaczne rozmiary. Szczególnie na nowoczesnych dyskach SSD może to prowadzić do problemów z przestrzenią dyskową. Ponadto, procesy tworzenia kopii zapasowych zajmują znacznie więcej czasu, niż jest to faktycznie konieczne.

Dzięki udoskonalonemu O&O DiskCleaner w programie O&O Defrag, możesz usunąć pliki, które już nie są potrzebne.

o&o_defrag_04.png
o&o_defrag_02.png

Usuń zbędne programy

Programy, których już nie używasz, mogą stanowić ryzyko bezpieczeństwa. Z pewnością są one także marnowaniem przestrzeni dyskowej. Prawdopodobnie nie będziesz już potrzebować programu do rozliczeń podatkowych z 2011 roku. Ale czy wiesz, że nadal jest zainstalowany?

O&O Defrag 27 teraz wyraźnie pokazuje wszystkie zainstalowane programy. I za jednym kliknięciem możesz łatwo odinstalować te, których już nie potrzebujesz. To oszczędza miejsce na dysku (co jest istotne zwłaszcza dla dysków SSD) i zwiększa poziom bezpieczeństwa Twojego systemu.

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 0 )

Close