Close

iolo System Mechanic

tylko online

Nowy

System Mechanic

Napraw i przyspiesz komputer 

  • Usuwa niepotrzebne pliki, które powodują spowolnienie i niestabilność systemu,
  • Zwiększa wydajność w czasie rzeczywistym podczas grania, przesyłania strumieniowego i pobierania,
  • Usuwa nadużywające system bloatware, o którym nie wiedziałeś, że tam jest,
  • Uwalnia uwięzioną pamięć i defragmentuje dyski, zapewniając jeszcze większą szybkość,
  • Pomaga zabezpieczyć otwarte porty routera i podłączone urządzenia domowe,
  • Automatycznie czyści i naprawia, gdy komputer jest bezczynny


dodajdokoszykanew.png

Więcej szczegółów

222,27 zł Brutto

180,71 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 8, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

Nowa wersja 22 zapewnia znacznie lepszy wgląd w dane dotyczące prywatności i zachowuje prywatność poufnych informacji – jednocześnie zapewniając swobodę łączenia się.

Nowe ulepszenia użyteczności
Bardziej uproszczony pulpit nawigacyjny i ulepszone menu jeszcze bardziej ułatwiają pracę komputera z maksymalną wydajnością.

Nowe możliwości skanowania przez Bluetooth
Nowe funkcje skanowania Bluetooth pomagają identyfikować i eliminować zagrożenia prywatności, które tkwią głęboko w Twojej sieci w postaci podszywania się. Ta funkcja zapobiega niezamierzonemu udostępnianiu danych przez Bluetooth i ma na celu poprawę Twojej świadomości i zrozumienia sieci wokół Ciebie.


Ośmiokrotny zdobywca nagrody PC Magazine Editors' Choice Award, System Mechanic to jedyne rozwiązanie zwiększające wydajność, które jako pierwsze wdraża szereg złożonych zautomatyzowanych działań konserwacyjnych, które pomagają utrzymać komputer w stanie stabilnym i uporządkowanym.
Następnie przechodzi do pracy przy użyciu zastrzeżonej technologii, aby precyzyjnie dostroić dziesiątki ustawień Internetu, procesora, pamięci i dysku twardego w czasie rzeczywistym, aby uzyskać maksymalną szybkość i wydajność systemu.

Zwiększa prędkość

Naprawia

Automatycznie zwiększa szybkość i dostępność zasobów procesora, pamięci RAM i dysku twardego po uruchomieniu aplikacji o dużym zapotrzebowaniu, aby zapewnić płynną grę, edycję i przesyłanie strumieniowe.Znajduje i naprawia ponad 30 000 różnych problemów, korzystając z inteligentnych aktualizacji na żywo od iolo Labs™, aby zapewnić stabilność komputera i brak problemów.

Usuwa Bloatware

Chroni prywatność i bezpieczeństwo

Identyfikuje niechciane programy startowe, które spowalniają Cię, uruchamiając i uruchamiając bez Twojej wiedzy.Bezpiecznie usuwa poufną historię przeglądania i łata luki w zabezpieczeniach systemu Windows, które mogą uszkodzić Twój komputer.

Optymalizuje prędkość Internetu

Czyści

Automatycznie optymalizuje ukryte ustawienia internetowe systemu Windows w celu szybszego pobierania, szybszego ładowania stron, mniejszego buforowania, lepszej jakości wideo i płynniejszej gry.Usuwa ponad 50 rodzajów ukrytych niepotrzebnych plików, aby zwolnić cenne miejsce na dysku i zrobić więcej miejsca na dokumenty, filmy, muzykę i zdjęcia.

sysmechdlaczego.png

Ścieżka: > > iolo System Mechanic

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 0 )

Close