Marki Są 23 marki

Pokazuje 1 - 23 z 23 pozycji
 • 360

  qihoo_360.jpgQihoo 360 (chiń. 奇虎 360) – chińskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji oprogramowania antywirusowego. Zostało założone w 2005 roku. Na rynku międzynarodowym oferuje pakiet bezpieczeństwa 360 Total Security. 
 • Arcabit

  arcabit-logo-response-01.pngArcabit jest polskim producentem oprogramowania antywirusowego i ochronnego. Rozwiązania, które oferujemy stanowią skuteczną barierę dla wszelkich współczesnych cyberzagrożeń. Stale kontrolujemy sytuację w Internecie i na bieżąco, przez 24 godziny na dobę aktualizujemy systemy zabezpieczeń naszych Klientów, których bezpieczeństwo jest naszym absolutnym priorytetem. Jesteśmy znani z wszechstronnego podejścia do zagadnienia ochrony systemów i danych. Nasi Użytkownicy cenią nas za jakość współpracy z nami i za otwartość na Ich sugestie i potrzeby.
 • Avast

  avast_logo2021.pngAvast jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się zabezpieczeniami. Wykorzystujemy technologie następnej generacji, aby walczyć z cyberatakami w czasie rzeczywistym. Różnimy się od innych firm następnej generacji, ponieważ korzystamy z rozbudowanego systemu uczenia maszynowego opartego na chmurze, który otrzymuje ciągły strumień danych od setek milionów użytkowników. Dzięki temu nasz system uczy się z niespotykaną szybkością i jest bardziej inteligentny oraz skuteczny niż inne rozwiązania tego typu.
 • AVG

  AVG_LOGO_RGB.pngFirma AVG Technologies (od 6 lutego 2008, dawniej Grisoft), producent oprogramowania AVG od 1991 roku - kiedy powstały pierwsze oddziały w Europie i USA - skupia się na rozwoju technologii ochrony komputerów przed wirusami, spyware, hakerami i spamem. Od początku swego działania celem firmy jest stworzenie najbardziej wydajnego i funkcjonalnego systemu ochrony komputerów na świecie. 
 • Avira

  Avira_Logo_thumb_solid.pngAvira GmbH to niemiecka firma tworząca programy antywirusowe. Aktualnie oprogramowanie AVIRA jest najbardziej popularnym rozwiązaniem z zakresu bezpieczeństwa w regionie DACH (Niemcy, Austria i Szwajcaria). 

  Powstała w 1988 i posiada siedzibę w Tettnang w Niemczech. Program jest dostępny w internecie w wersji darmowej dla użytkowników domowych oraz komercyjnej, płatnej dla firm i przedsiębiorstw.

  Obecnie produkty firmy Avira są dostępne w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim. Wszystkie wersje Aviry posiadają zaawansowaną analizę heurystyczną (AHeAD). Zastosowanie tej technologii pozwala na wykrywanie nowych, nieznanych wirusów i robaków.

 • Bitdefender

  LOGO_bitdefender_red_white.png

  Bitdefender – rumuńskie przedsiębiorstwo założone w 2001 roku, które zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego.

  Siedziba firmy znajduje się w Bukareszcie, w Rumunii. Zatrudnia ponad 1300 pracowników, a w 2015 roku posiadała 4200 wykwalifikowanych partnerów handlowych.

 • BullGuard

  BullGuard_logo-red.pngBullGuard to wielokrotnie nagradzana firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, która koncentruje się na zapewnieniu konsumentom i małym firmom pewności korzystania z Internetu w absolutnym bezpieczeństwie.
 • Comodo

  comodo-logoL.pngComodo Group – amerykańskie przedsiębiorstwo, założone w New Jersey w 1998. Działalność firmy skupia się w obszarach zabezpieczeń programowych komputerów oraz wystawianiu certyfikatów SSL. CEO Comodo od dnia jego założenia jest Melih Abdulhayoglu.
 • EmsiSoft

  logo_emsisoft_800x260_white.png width=

  EmsiSoft Ltd. to nowozelandzki producent oprogramowania antywirusowego i zabezpieczającego założony w 2003 roku.
  Firma słynie z nowoczesnego stylu zarządzania, co przekłada się na wydajne, szybkie i zaskakująco konkurencyjne produkty.

 • ESET

  eset-logotyp-pion-1000px.png
  ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania antywirusowego zabezpieczającego komputery, serwery i urządzenia mobilne firm oraz użytkowników indywidualnych, a także rozwiązania do szyfrowania danych, zarówno dla małych jak i dużych firm.
  Z rozwiązań ESET korzysta ponad 4 miliony Polaków i ponad
  110 milionów osób na świecie. Produkty ESET są rozwijane w kilkunastu centrach badawczo-rozwojowych na świecie. Jedno z nich znajduje się w Krakowie.
  Rozwiązania tej firmy wyróżnia niemal niezauważalne dla użytkownika i wydajności komputera działanie, co wielokrotnie
  doceniły w testach niezależne ośrodki badawcze.
 • F-Secure

  F-Secure_horizontal_logo_RGB_blue.png

  F-Secure – fińskie przedsiębiorstwo produkujące oprogramowanie antywirusowe i świadczące usługi z zakresu cyber-bezpieczeństwa. Zostało założone w 1988 r., jego centrala mieści się w Helsinkach.

  Przedsiębiorstwo rozwija i dostarcza m.in. oprogramowanie antywirusowe, menadżery haseł oraz usługi szybkiego wykrywania i skanowania podatności dla klientów biznesowych.

  W 2006 roku przedsiębiorstwo uruchomiło oddział w Polsce.

 • G DATA

  gdata-logo-standard-rgb.pngG DATA Software AG, z siedzibą w Bochum, jest innowacyjną i szybko rozwijającą się firmą, skupiającą się na rozwiązaniach antywirusowych. Jako specjalista od zabezpieczeń internetowych i pionier w dziedzinie ochrony antywirusowej, firma założona w Bochum w 1985 r., opracowała pierwszy program antywirusowy ponad 20 lat temu i świętowała swoje 30 urodziny w 2015 r. W związku z tym G DATA jest najstarszym producentem oprogramowania antywirusowego na świecie.
 • INCA Internet Corporation

  TACHYON.pngINCA Internet została założona w 2000 r. w Korei Południowej, gdzie od ponad dekady jest wiodącą firmą z branży rozwiązań bezpieczeństwa IT.

  INCA Internet jest numerem 1 pod względem udziału w rynku cyberbezpieczeństwa wśród instytucji publicznych i finansowych oraz firm z branży gier. Stale rozszerzana jest ekspansja na światowych rynkach takich jak: Japonia, Chinach czy też Ameryce Północnej. Nie tylko planujemy być globalną firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem, ale chcemy również uczynić internet bezpieczniejszym miejscem dla wszystkich.
 • Intego

  Intego-Logo.wine.pngZałożona w 1997 roku Intego jest jedyną firmą skupiającą się wyłącznie na bezpieczeństwie komputerów Mac i innych produktów Apple. Dzięki pełnej gamie produktów do ochrony komputerów Mac, a także produktów dla urządzeń iOS, takich jak iPhone i iPad, Intego sprawia, że ​​Internet jest bezpieczniejszym miejscem dla użytkowników komputerów Mac i Apple.
 • IObit

  iobit.pngIObit zajmuje się dostarczaniem programów optymalizujących bezpieczeństwo i wydajność dla platform, w tym Windows, Mac, Android i iOS. Od momentu powstania w 2004 r. IObit dostarczył innowacyjne narzędzia systemowe, narzędzia bezpieczeństwa i aplikacje mobilne milionom globalnych użytkowników, obejmujące Europę, Amerykę i Azję i dostępne w lokalnych językach.
 • iolo

  iolo-logo-with-text.pngiolo z siedzibą w Pasadenie w Kalifornii, będąca częścią RealDefense LLC, jest powszechnie uznawana przez konsumentów i ekspertów branżowych za światowego lidera na rynku oprogramowania narzędziowego.
 • MacKeeper

  Mackeeper_logo.pngMacKeeper jest globalną firmą z branży cyberbezpieczeństwa istniejącą ponad 9 lat na rynku. Firma z dumą prezentuje swój flagowy produkt, program łączący w sobie cechy optymalizujące system, czyszczące zbędne pliki, wyszukujące wirusy i malware oraz wiele innych.
 • Malwarebytes

  malwarebyteslogo.png

  W 2004 r. komputer Marcina Kleczyńskiego został zarażony wrednym złośliwym oprogramowaniem, gdy Marcin przeglądał strony w poszukiwaniu gier. I to pomimo tego, że używał znanego płatnego programu antywirusowego.

  To był komputer całej rodziny, więc rodzice kazali mu to naprawić. Nie ma sprawy, powiedział Marcin. Po zajęciach w szkole w Chicago pracował jako technik komputerowy. Jak długo może trwać usunięcie małego kawałka złośliwego kodu?

  Trzy bite dni.

 • McAfee

  mcafee-logo.pngMcAfee, LLC – amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się systemami ochrony przed włamaniami do sieci komputerowych.

  Przedsiębiorstwo powstało w 1987 r. jako McAfee Associates. W 1997 z połączenia McAfee Associates i Network General powstało Network Associates. W 2004 roku, w wyniku restrukturalizacji, przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na McAfee.

  19 sierpnia 2010 roku Intel przejął McAfee. Wykupując akcje po 48$ za łączną kwotę 7,68 mld dolarów Intel stał się największym udziałowcem spółki.
 • mksvir

  mks_vir_logo.pngmks_vir to najstarszy polski i jeden z najstarszych na świecie programów antywirusowych. Program od wielu lat jest rozwijany i wspierany przez powstałą w 2004 roku firmę Arcabit, która powołała do życia spółkę mks_vir, aby wspólnie z nią tworzyć i dystrybuować nowe wersje oprogramowania w ramach tej popularnej polskiej marki. Specjaliści obydwu firmy nieprzerwanie kontrolują sytuację zarówno w polskiej jak i ogólnoświatowej cyberprzestrzeni, aby zagwarantować Klientom i użytkownikom pakietu mks_vir najwyższy poziom ochrony.
 • Watchdog

  watchdog-logo-h.pngWatchdog to firma zajmująca się bezpieczeństwem cybernetycznym z siedzibą w zachodnich Stanach Zjednoczonych, obszarze znanym wcześniej jako „Dziki Dziki Zachód”. Wiemy co nieco o eliminowaniu banitów w cyfrowym „Dzikim Dzikim Zachodzie”. Budujemy nasze rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa, aby były najlepszymi i najskuteczniejszymi zaawansowanymi rozwiązaniami do ochrony przed zagrożeniami dostępnymi obecnie na rynku.
 • Webroot

  brand-page-webroot-logo-green.pngFirma Webroot powstała w 1997 w Broomfield, Colorado. Firma ta jest jedną z największych prywatnych organizacji w Stanach Zjednoczonych dodatkowo wspierana kapitałem inwestorów takich jak: Technology Crossover Ventures, Accel Partners i Mayfield. Webroot Ltd. posiada swoje placówki na każdym kontynencie i zatrudnia około 400 pracowników na całym świecie.

 • Zemana

  Zemana_vektor_logo.pngZemana została założona w 2007 roku, aby dostarczać światu innowacyjne rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Pokazuje 1 - 23 z 23 pozycji