Close

Nowe produkty

Promocje

Szukaj na blogu

Producenci

Marki Jest 64 marek

na stronę
Wyświetlam 1 - 18 z 64 elementów
 • 360

  qihoo_360.jpgQihoo 360 (chiń. 奇虎 360) – chińskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji oprogramowania antywirusowego. Zostało założone w 2005 roku. Na rynku międzynarodowym oferuje pakiet bezpieczeństwa 360 Total Security. 

  4 produktów

  Pokaż produkty
 • Acronis

  Acronis-logo.pngAcronis International GmbH  – szwajcarsko-singapurskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji oprogramowania do ochrony danych, tworzenia kopii zapasowych i obrazów danych. Produkty firmy zabezpieczają wiele znaczących firm i instytucji na całym świecie przed atakami cybernetycznymi, awariami sprzętu, katastrofami naturalnymi i błędami ludzkimi. 

  3 produktów

  Pokaż produkty
 • AdGuard

  adguard.png

  AdGuard  – esteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z AdGuard Software Limited - firmy informatycznej, która opracowuje gamę produktów oprogramowania AdGuard do filtrowania Internetu. Nie jesteśmy tylko twórcami AdGuard, ale raczej rycerzami Jedi z "Jasnej strony Internetu".

  Do tej pory dokonaliśmy przełomu w dziedzinie blokowania reklam internetowych. Nasz flagowy produkt AdGuard cieszy się dużą popularnością - pomagamy milionom zwykłych użytkowników na całym świecie. Mając na uwadze życzenia naszych klientów, nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów, dlatego opracowaliśmy całą gamę oprogramowania, w tym wielofunkcyjne oprogramowanie AdGuard do blokowania reklam w programach komputerowych, aplikacjach mobilnych i rozszerzenie do przeglądarki internetowej. Nasze rozwiązania to nie tylko blokowanie reklam; chronią przed zagrożeniami internetowymi, zapobiegają śledzeniu i filtrują nieprzyzwoite materiały. Takie kompleksowe podejście zapewnia filtrowanie wysokiej jakości, dzięki czemu narzędzie AdGuard jest niezbędnym narzędziem dla każdego użytkownika Internetu. Naszą misją jest, aby surfowanie po Internecie naszych użytkowników było jak najbardziej komfortowe i bezpieczne.

  2 produktów

  Pokaż produkty
 • Airo

  logo-airo.pngW Airo wierzymy, że celem skupienia się jest zwrócenie uwagi na centrum i skupienie się całkowicie na jednej rzeczy. Dlatego poświęcamy całą naszą wiedzę, czas i energię temu, co jest naprawdę ważne; ochrona systemu operacyjnego Mac.

  0 produktów

 • AnyDesk

  AnyDesk_Logo_partner.pngAnyDesk Software GmbH  – niemieckie przedsiębiorstwo z siedzibą w Stuttgarcie specjalizujące się w produkcji oprogramowania do obsługi zdalnej, pracy zdalnej i zdalnego zarządzania infrastrukturą.

  3 produktów

  Pokaż produkty
 • Arcabit

  arcabit-logo-response-01.pngArcabit jest polskim producentem oprogramowania antywirusowego i ochronnego. Rozwiązania, które oferujemy stanowią skuteczną barierę dla wszelkich współczesnych cyberzagrożeń. Stale kontrolujemy sytuację w Internecie i na bieżąco, przez 24 godziny na dobę aktualizujemy systemy zabezpieczeń naszych Klientów, których bezpieczeństwo jest naszym absolutnym priorytetem. Jesteśmy znani z wszechstronnego podejścia do zagadnienia ochrony systemów i danych. Nasi Użytkownicy cenią nas za jakość współpracy z nami i za otwartość na Ich sugestie i potrzeby.

  9 produktów

  Pokaż produkty
 • Ashampoo

  ashampoo_logo_black_rgb.pngAshampoo – niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji oprogramowania. Zostało założone w 1999 roku. Na rynku międzynarodowym oferuje szereg aplikacji narzędziowych.

  6 produktów

  Pokaż produkty
 • Avast

  avast_logo2021.pngAvast jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się zabezpieczeniami. Wykorzystujemy technologie następnej generacji, aby walczyć z cyberatakami w czasie rzeczywistym. Różnimy się od innych firm następnej generacji, ponieważ korzystamy z rozbudowanego systemu uczenia maszynowego opartego na chmurze, który otrzymuje ciągły strumień danych od setek milionów użytkowników. Dzięki temu nasz system uczy się z niespotykaną szybkością i jest bardziej inteligentny oraz skuteczny niż inne rozwiązania tego typu.

  9 produktów

  Pokaż produkty
 • AVG

  AVG_LOGO_RGB.pngFirma AVG Technologies (od 6 lutego 2008, dawniej Grisoft), producent oprogramowania AVG od 1991 roku - kiedy powstały pierwsze oddziały w Europie i USA - skupia się na rozwoju technologii ochrony komputerów przed wirusami, spyware, hakerami i spamem. Od początku swego działania celem firmy jest stworzenie najbardziej wydajnego i funkcjonalnego systemu ochrony komputerów na świecie. 

  10 produktów

  Pokaż produkty
 • Avira

  Avira_Logo_thumb_solid.pngAvira GmbH to niemiecka firma tworząca programy antywirusowe. Aktualnie oprogramowanie AVIRA jest najbardziej popularnym rozwiązaniem z zakresu bezpieczeństwa w regionie DACH (Niemcy, Austria i Szwajcaria). 

  Powstała w 1988 i posiada siedzibę w Tettnang w Niemczech. Program jest dostępny w internecie w wersji darmowej dla użytkowników domowych oraz komercyjnej, płatnej dla firm i przedsiębiorstw.

  Obecnie produkty firmy Avira są dostępne w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim. Wszystkie wersje Aviry posiadają zaawansowaną analizę heurystyczną (AHeAD). Zastosowanie tej technologii pozwala na wykrywanie nowych, nieznanych wirusów i robaków.

  9 produktów

  Pokaż produkty
 • Bitdefender

  LOGO_bitdefender_red_white.png

  Bitdefender – rumuńskie przedsiębiorstwo założone w 2001 roku, które zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego.

  Siedziba firmy znajduje się w Bukareszcie, w Rumunii. Zatrudnia ponad 1300 pracowników, a w 2015 roku posiadała 4200 wykwalifikowanych partnerów handlowych.

  22 produktów

  Pokaż produkty
 • BullGuard

  BullGuard_logo-red.pngBullGuard to wielokrotnie nagradzana firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, która koncentruje się na zapewnieniu konsumentom i małym firmom pewności korzystania z Internetu w absolutnym bezpieczeństwie.

  4 produktów

  Pokaż produkty
 • CCleaner

  CCleaner_white.pngPiriform Software ltd – angielskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Londynie, należące od 2017 roku do AVAST Software s.r.o. Firma tworzy narzędzia programistyczne, które działają na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych, chmurze oraz w złożonych sieciach korporacyjnych.

  5 produktów

  Pokaż produkty
 • ClamAV

  Znakomity, bezpłatny i ciągle rozwijany skaner antywirusowy. Znajduje się w wielu urządzeniach, jako oprogramowanie wspomagające.

 • Clavister

  clavister-logo-black.pngClavister – szwedzka firma specjalizująca się w oprogramowaniu, a także urządzeniach sprzętowych do zabezpieczania sieci,  
 • ClevGuard

  qihoo_clevguard_logo.pngCLEVERGUARD TECHNOLOGY CO., LIMITED – globalna firma z siedzibami w Honk Kongu i Londynie. Łącząc naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa użytkowników Internetu, zwłaszcza dzieci narażonych na zagrożenia, stworzyliśmy ClevGuard. Zawsze staramy się, aby ClevGuard był najbardziej niezawodnym i godnym zaufania programem do śledzenia smartfonów i monitorowania komputera. Koncentrujemy się na zaufaniu użytkowników i adaptujemy pomysły każdego użytkownika. Do tej pory ClevGuard zawsze był preferowanym wyborem w branży kontroli rodzicielskiej. Nasz wysoce sprawny zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa danych wykracza poza swoje obowiązki, aby tworzyć rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych klientów dla firm o światowej renomie. W ClevGuard dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci chronić Twoich bliskich i zabezpieczyć Twoje dane. 
 • Comodo

  comodo-logoL.pngComodo Group – amerykańskie przedsiębiorstwo, założone w New Jersey w 1998. Działalność firmy skupia się w obszarach zabezpieczeń programowych komputerów oraz wystawianiu certyfikatów SSL. CEO Comodo od dnia jego założenia jest Melih Abdulhayoglu.

  2 produktów

  Pokaż produkty
 • CyberGhost

  cyberghost.pngCyberGhost  – Założona w 2011 roku w Bukareszcie w Rumunii firma CyberGhost jest twórcą jednego z najbardziej niezawodnych na świecie rozwiązań w zakresie prywatności i bezpieczeństwa. Firma zabezpiecza i anonimizuje obecność online ponad 38 milionów użytkowników na całym świecie. CyberGhost broni prywatności jako podstawowego prawa człowieka, będąc pierwszym w branży, który opublikował raport przejrzystości podczas tworzenia nowej, zorientowanej na użytkownika technologii kryptograficznej na przyszłość. 

  3 produktów

  Pokaż produkty
Wyświetlam 1 - 18 z 64 elementów
Close