Najczęściej kupowane

 • Comodo ITSM
  Comodo ITSM

  Comodo ITSM to nowe rozwiązanie łączące w sobie wysoką skuteczność...

  163,59 zł Brutto
 • IObit Malware Fighter PRO
  IObit Malware Fighter PRO

  IObit Malware Fighter 8 to potężny i wszechstronny program antymalware i...

  98,28 zł Brutto

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Marki Są 19 marki

Pokazuje 1 - 19 z 19 pozycji
 • Airo

  logo-airo.pngW Airo wierzymy, że celem skupienia się jest zwrócenie uwagi na centrum i skupienie się całkowicie na jednej rzeczy. Dlatego poświęcamy całą naszą wiedzę, czas i energię temu, co jest naprawdę ważne; ochrona systemu operacyjnego Mac.
 • Arcabit

  arcabit-logo-response-01.pngArcabit jest polskim producentem oprogramowania antywirusowego i ochronnego. Rozwiązania, które oferujemy stanowią skuteczną barierę dla wszelkich współczesnych cyberzagrożeń. Stale kontrolujemy sytuację w Internecie i na bieżąco, przez 24 godziny na dobę aktualizujemy systemy zabezpieczeń naszych Klientów, których bezpieczeństwo jest naszym absolutnym priorytetem. Jesteśmy znani z wszechstronnego podejścia do zagadnienia ochrony systemów i danych. Nasi Użytkownicy cenią nas za jakość współpracy z nami i za otwartość na Ich sugestie i potrzeby.
 • Avast

  avast_logo2021.pngAvast jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się zabezpieczeniami. Wykorzystujemy technologie następnej generacji, aby walczyć z cyberatakami w czasie rzeczywistym. Różnimy się od innych firm następnej generacji, ponieważ korzystamy z rozbudowanego systemu uczenia maszynowego opartego na chmurze, który otrzymuje ciągły strumień danych od setek milionów użytkowników. Dzięki temu nasz system uczy się z niespotykaną szybkością i jest bardziej inteligentny oraz skuteczny niż inne rozwiązania tego typu.
 • AVG

  AVG_LOGO_RGB.pngFirma AVG Technologies (od 6 lutego 2008, dawniej Grisoft), producent oprogramowania AVG od 1991 roku - kiedy powstały pierwsze oddziały w Europie i USA - skupia się na rozwoju technologii ochrony komputerów przed wirusami, spyware, hakerami i spamem. Od początku swego działania celem firmy jest stworzenie najbardziej wydajnego i funkcjonalnego systemu ochrony komputerów na świecie. 
 • Avira

  Avira_Logo_thumb_solid.pngAvira GmbH to niemiecka firma tworząca programy antywirusowe. Aktualnie oprogramowanie AVIRA jest najbardziej popularnym rozwiązaniem z zakresu bezpieczeństwa w regionie DACH (Niemcy, Austria i Szwajcaria). 

  Powstała w 1988 i posiada siedzibę w Tettnang w Niemczech. Program jest dostępny w internecie w wersji darmowej dla użytkowników domowych oraz komercyjnej, płatnej dla firm i przedsiębiorstw.

  Obecnie produkty firmy Avira są dostępne w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim. Wszystkie wersje Aviry posiadają zaawansowaną analizę heurystyczną (AHeAD). Zastosowanie tej technologii pozwala na wykrywanie nowych, nieznanych wirusów i robaków.

 • Bitdefender

  LOGO_bitdefender_red_white.png

  Bitdefender – rumuńskie przedsiębiorstwo założone w 2001 roku, które zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego.

  Siedziba firmy znajduje się w Bukareszcie, w Rumunii. Zatrudnia ponad 1300 pracowników, a w 2015 roku posiadała 4200 wykwalifikowanych partnerów handlowych.

 • Comodo

  comodo-logoL.pngComodo Group – amerykańskie przedsiębiorstwo, założone w New Jersey w 1998. Działalność firmy skupia się w obszarach zabezpieczeń programowych komputerów oraz wystawianiu certyfikatów SSL. CEO Comodo od dnia jego założenia jest Melih Abdulhayoglu.
 • Doctor Web

  spider_only_new.png

  Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego. Zaczął opracowywać swój program antywirusowy w pierwszej połowie lat 90., kiedy Internet dopiero się rozwijał i nie stał się jeszcze globalną siecią, a tylko nieliczne firmy mogły sobie na to pozwolić.

  Od 1992 roku rosyjski program antywirusowy Dr.Web zaspokaja podstawową potrzebę każdej firmy - do ochrony swoich zasobów cyfrowych; pomaga firmom działać w bezpiecznym środowisku cyfrowym.

 • EmsiSoft

  logo_emsisoft_800x260_white.png width=

  EmsiSoft Ltd. to nowozelandzki producent oprogramowania antywirusowego założony w 2003 roku.
  Firma słynie z nowoczesnego stylu zarządzania, co przekłada się na wydajne, szybkie i zaskakująco konkurencyjne produkty.

 • ESET

  eset-logotyp-pion-1000px.png
  ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania antywirusowego zabezpieczającego komputery, serwery i urządzenia mobilne firm oraz użytkowników indywidualnych, a także rozwiązania do szyfrowania danych, zarówno dla małych jak i dużych firm.
  Z rozwiązań ESET korzysta ponad 4 miliony Polaków i ponad
  110 milionów osób na świecie. Produkty ESET są rozwijane w kilkunastu centrach badawczo-rozwojowych na świecie. Jedno z nich znajduje się w Krakowie.
  Rozwiązania tej firmy wyróżnia niemal niezauważalne dla użytkownika i wydajności komputera działanie, co wielokrotnie
  doceniły w testach niezależne ośrodki badawcze.
 • F-Secure

  F-Secure_horizontal_logo_RGB_blue.png

  F-Secure – fińskie przedsiębiorstwo produkujące oprogramowanie antywirusowe i świadczące usługi z zakresu cyber-bezpieczeństwa. Zostało założone w 1988 r., jego centrala mieści się w Helsinkach.

  Przedsiębiorstwo rozwija i dostarcza m.in. oprogramowanie antywirusowe, menadżery haseł oraz usługi szybkiego wykrywania i skanowania podatności dla klientów biznesowych.

  W 2006 roku przedsiębiorstwo uruchomiło oddział w Polsce.

 • G DATA

  gdata-logo-standard-rgb.pngG DATA Software AG, z siedzibą w Bochum, jest innowacyjną i szybko rozwijającą się firmą, skupiającą się na rozwiązaniach antywirusowych. Jako specjalista od zabezpieczeń internetowych i pionier w dziedzinie ochrony antywirusowej, firma założona w Bochum w 1985 r., opracowała pierwszy program antywirusowy ponad 20 lat temu i świętowała swoje 30 urodziny w 2015 r. W związku z tym G DATA jest najstarszym producentem oprogramowania antywirusowego na świecie.
 • INCA Internet Corporation

  TACHYON.pngINCA Internet została założona w 2000 r. w Korei Południowej, gdzie od ponad dekady jest wiodącą firmą z branży rozwiązań bezpieczeństwa IT.

  INCA Internet jest numerem 1 pod względem udziału w rynku cyberbezpieczeństwa wśród instytucji publicznych i finansowych oraz firm z branży gier. Stale rozszerzana jest ekspansja na światowych rynkach takich jak: Japonia, Chinach czy też Ameryce Północnej. Nie tylko planujemy być globalną firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem, ale chcemy również uczynić internet bezpieczniejszym miejscem dla wszystkich.
 • Intego

  Intego-Logo.wine.pngZałożona w 1997 roku Intego jest jedyną firmą skupiającą się wyłącznie na bezpieczeństwie komputerów Mac i innych produktów Apple. Dzięki pełnej gamie produktów do ochrony komputerów Mac, a także produktów dla urządzeń iOS, takich jak iPhone i iPad, Intego sprawia, że ​​Internet jest bezpieczniejszym miejscem dla użytkowników komputerów Mac i Apple.
 • IObit

  iobit.pngIObit zajmuje się dostarczaniem programów optymalizujących bezpieczeństwo i wydajność dla platform, w tym Windows, Mac, Android i iOS. Od momentu powstania w 2004 r. IObit dostarczył innowacyjne narzędzia systemowe, narzędzia bezpieczeństwa i aplikacje mobilne milionom globalnych użytkowników, obejmujące Europę, Amerykę i Azję i dostępne w lokalnych językach.
 • Kaspersky

  Kaspersky_Logo.pngKaspersky jest globalną firmą z branży cyberbezpieczeństwa, świętującą w 2017 r. dwudziestolecie swojej działalności. Szczegółowe badania zagrożeń oraz ekspercka wiedza stanowią podstawę wszystkich rozwiązań i usług bezpieczeństwa firmy, które chronią firmy, infrastrukturę krytyczną, rządy i konsumentów na całym świecie. Katalog produktów firmy obejmuje czołowe rozwiązania ochrony punktów końcowych oraz szereg wyspecjalizowanych rozwiązań i usług bezpieczeństwa, pozwalających na walkę z zaawansowanymi i nieustannie ewoluującymi cyberzagrożeniami. Dzięki technologiom Kaspersky ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie może bezpiecznie korzystać z urządzeń cyfrowych i internetu, a 270 000 klientów korporacyjnych chroni to, co jest dla nich najważniejsze.
 • Malwarebytes

  malwarebyteslogo.png

  W 2004 r. komputer Marcina Kleczyńskiego został zarażony wrednym złośliwym oprogramowaniem, gdy Marcin przeglądał strony w poszukiwaniu gier. I to pomimo tego, że używał znanego płatnego programu antywirusowego.

  To był komputer całej rodziny, więc rodzice kazali mu to naprawić. Nie ma sprawy, powiedział Marcin. Po zajęciach w szkole w Chicago pracował jako technik komputerowy. Jak długo może trwać usunięcie małego kawałka złośliwego kodu?

  Trzy bite dni.

 • mksvir

  mks_vir_logo.pngmks_vir to najstarszy polski i jeden z najstarszych na świecie programów antywirusowych. Program od wielu lat jest rozwijany i wspierany przez powstałą w 2004 roku firmę Arcabit, która powołała do życia spółkę mks_vir, aby wspólnie z nią tworzyć i dystrybuować nowe wersje oprogramowania w ramach tej popularnej polskiej marki. Specjaliści obydwu firmy nieprzerwanie kontrolują sytuację zarówno w polskiej jak i ogólnoświatowej cyberprzestrzeni, aby zagwarantować Klientom i użytkownikom pakietu mks_vir najwyższy poziom ochrony.
 • Webroot

  brand-page-webroot-logo-green.pngFirma Webroot powstała w 1997 w Broomfield, Colorado. Firma ta jest jedną z największych prywatnych organizacji w Stanach Zjednoczonych dodatkowo wspierana kapitałem inwestorów takich jak: Technology Crossover Ventures, Accel Partners i Mayfield. Webroot Ltd. posiada swoje placówki na każdym kontynencie i zatrudnia około 400 pracowników na całym świecie.

Pokazuje 1 - 19 z 19 pozycji