Lista produktów według producenta Zemana

Zemana_vektor_logo.pngZemana została założona w 2007 roku, aby dostarczać światu innowacyjne rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Naszym zadaniem jest radzenie sobie ze złożonym złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami cybernetycznymi poprzez tworzenie prostych rozwiązań. Chcemy, aby nasi użytkownicy skupiali się na robieniu tego, co robią najlepiej, bez martwienia się o cyberzagrożenia. Nieustannie monitorujemy zagrożenia, umożliwiając nam wdrożenie zabezpieczeń, zanim zagrożenia mogą spowodować szkody.

Uważamy, że rosnące wyzwanie w zakresie cyberbezpieczeństwa wynika z wyrafinowanych zagrożeń generowanych przez sztuczną inteligencję. W związku z tym przeszliśmy na technologie oparte na sztucznej inteligencji, aby zwalczać i powstrzymywać te zagrożenia.

Myślimy wielce. Myślimy, że AI.


Gdzie zaczęliśmy?


Zemana Ltd jest prywatnym, opartym na technologii dostawcą nagradzanych rozwiązań bezpieczeństwa, założonym w 2007 roku przez trzech absolwentów szkół wyższych, których kierowała wizja oferowania wszystkim lepszych i bardziej dopracowanych rozwiązań bezpieczeństwa, aby chronić ich przed niektórymi z najbardziej niebezpieczne zagrożenia: kradzież tożsamości, finansowe złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie szpiegujące.Gdzie jesteśmy teraz?


Prawie dekadę później nasz sukces mówi sam za siebie. Nasza siedziba znajduje się w Turcji, nadal jesteśmy firmą prywatną, nadal mamy biuro w Sarajewie i nadal realizujemy naszą wizję.


Zespół Zemana uosabia kosmopolityczną kulturę kreatywności, innowacji i wiedzy fachowej, a także staromodną uczciwość i uczciwe postępowanie.


Wolimy, aby nasze relacje biznesowe były oparte na zasadzie win-win.


Nasza technologia chroni ogromną liczbę punktów końcowych na całym świecie. Niektórzy z naszych partnerów i klientów to instytucje finansowe; banki, firmy ubezpieczeniowe, telekomy i wiele innych.Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 pozycji
Pokazuje 1 - 2 z 2 pozycji