Lista produktów według producenta Watchdog

watchdog-logo-h.pngWatchdog to firma zajmująca się bezpieczeństwem cybernetycznym z siedzibą w zachodnich Stanach Zjednoczonych, obszarze znanym wcześniej jako „Dziki Dziki Zachód”. Wiemy co nieco o eliminowaniu banitów w cyfrowym „Dzikim Dzikim Zachodzie”. Budujemy nasze rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa, aby były najlepszymi i najskuteczniejszymi zaawansowanymi rozwiązaniami do ochrony przed zagrożeniami dostępnymi obecnie na rynku.

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Początki Watchdog sięgają roku 2000, kiedy nasi współzałożyciele rozpoczęli wspólną podróż przez technologię i innowacje. Do 2015 roku położono podwaliny pod Watchdog i właśnie zaczynał się nowy rozdział w cyberbezpieczeństwie. Zasady gry znacznie się zmieniły w 2020 roku, zapewniając przypływ nowej energii i motywacji do walki z wciąż rosnącym zagrożeniem cyfrowym w Internecie, gdy cyberprzestępcy próbują wykorzystać nowy sposób życia w 2020 roku.


Technologia Watchdog jest nie tylko lekka i wysoce zoptymalizowana, ale także w pełni kompatybilna z każdym dobrze znanym, zainstalowanym rozwiązaniem bezpieczeństwa. Nasza technologia koncentruje się na ochronie i ratowaniu Twoich zasobów technologicznych przed zagrożeniami, które mają na celu kontrolowanie, uszkadzanie, kradzież lub okup za Twoje cenne dane. Nasze warstwowe podejście wykorzystuje kompleksową analizę zagrożeń pozyskiwaną z tłumu, analizę urządzeń lokalnych i inspekcję opartą na chmurze, aby proaktywnie chronić komputery PC i urządzenia mobilne przed złośliwym oprogramowaniem, zagrożeniami sieciowymi i exploitami.


Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 175,69 zł podatek VAT 23% netto

    Ochrona przed złośliwym oprogramowaniemNasze cieszące się dużym uznaniem, wielosilnikowe oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem pomaga chronić Twój komputer.Zaawansowane wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania Usuwanie porywacza przeglądarki Skuteczne wykrywanie i usuwanie rootkitów i bootkitów...

    Od 216,10 zł Brutto
    Dostawa: do kilku dni roboczych
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji