Lista produktów według producenta Intego

Intego-Logo.wine.pngZałożona w 1997 roku Intego jest jedyną firmą skupiającą się wyłącznie na bezpieczeństwie komputerów Mac i innych produktów Apple. Dzięki pełnej gamie produktów do ochrony komputerów Mac, a także produktów dla urządzeń iOS, takich jak iPhone i iPad, Intego sprawia, że ​​Internet jest bezpieczniejszym miejscem dla użytkowników komputerów Mac i Apple.
Programy bezpieczeństwa Intego są zaprojektowane tak, aby zarówno nowicjusze, jak i eksperci ds. bezpieczeństwa mogli optymalnie chronić swoje komputery Mac. Programy Intego otrzymały dziesiątki nagród od magazynów Mac na całym świecie, z których wszystkie podkreślają jakość i łatwość użytkowania oprogramowania Intego.

Dzięki wyjątkowej pozycji jako specjalisty ds. bezpieczeństwa komputerów Mac, Intego zapewnia użytkownikom komputerów Mac pełną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami w Internecie. Wraz z rozwojem Internetu Intego opracowuje nowe programy i ulepsza swoje istniejące oprogramowanie, aby sprostać rosnącym potrzebom użytkowników komputerów Mac w zakresie bezpieczeństwa.
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 pozycji
 • 254,96 zł podatek VAT 23% netto

  Kontrola rodzicielska i bezpieczeństwo na komputerach MacPakiet zawiera:ContentBarrier X9NetBarrier X9VirusBarrier X9

  Od 313,60 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 169,96 zł podatek VAT 23% netto

  Antywirus i bezpieczeństwo dla komputerów MacPakiet zawiera:NetBarrier X9VirusBarrier X9

  Od 209,05 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 70,81 zł podatek VAT 23% netto

  Ochrona sieci Mac dla firmFunkcje:Ochrona sieci w domu i w podróży Dwukierunkowa zapora sieciowa reaguje na wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia sieciowe Stałe monitorowanie aktywności aplikacji w celu ochrony przed oprogramowaniem szpiegującym Ochrona sieci uwzględniająca lokalizację Bezproblemowa ochrona przed nieznanymi...

  Od 87,10 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 141,65 zł podatek VAT 23% netto

  Ochrona antywirusowa komputerów Mac dla firmfunkcjeOchrona antywirusowa przed złośliwym oprogramowaniem dla komputerów Mac i Windows Ochrona przed phishingiem Skanowanie w czasie rzeczywistym zapewniające całodobową ochronę Automatyczne skanowanie i aktualizacje Łatwa instalacja i konfiguracja dla nietechnicznych użytkowników komputerów Mac

  Od 174,23 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
Pokazuje 1 - 4 z 4 pozycji