Lista produktów według producenta EmsiSoft

logo_emsisoft_800x260_white.png width=

EmsiSoft Ltd. to nowozelandzki producent oprogramowania antywirusowego i zabezpieczającego założony w 2003 roku.
Firma słynie z nowoczesnego stylu zarządzania, co przekłada się na wydajne, szybkie i zaskakująco konkurencyjne produkty.

Korzenie Emsisoft sięgają 1999 roku, kiedy dyrektor generalny, Christian Mairoll, otrzymał za pośrednictwem komunikatora ICQ paskudnego backdoora, „Back Orifice”, od osób, które przedsytawiły się jako "przyjaciele". Wtedy zaczął zadawać sobie pytania: Jak działa ten trojan? Jak się go pozbyć? To właśnie wtedy została napisana pierwsza linijka kodu programu Emsisoft Anti-Malware.

Do 2003 roku coś, co zaczęło się jako projekt hobby, stało się firmą mającą na celu zwalczanie złośliwego oprogramowania dla mas i obecnie liczy 40 pełnych pasji osób. Zespół wiodących ekspertów poświęca swój czas i wysiłek na obronę milionów klientów przed niekończącym się strumieniem zagrożeń internetowych.

Dziś Emsisoft ma siedzibę w Nowej Zelandii, ale utrzymuje swoją obecność na całym świecie dzięki lokalnym zespołom we wszystkich strefach czasowych. Złośliwe oprogramowanie nie śpi, my też nie.
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 pozycji
 • 60,29 zł podatek VAT 23% netto

  Jak antywirus, ale znacznie lepiej. :)

  Od 74,16 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 120,57 zł podatek VAT 23% netto

  Bezpieczeństwo biznesowe Emsisoft Centralnie zarządzane cyberbezpieczeństwo stacji roboczych, serwerów i pracowników zdalnych w biurze

  Od 148,30 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 180,89 zł podatek VAT 23% netto

  Bezpieczeństwo biznesowe Emsisoft klasy Enterprise Centralnie zarządzane cyberbezpieczeństwo stacji roboczych, serwerów i pracowników zdalnych w biurze. Inytegracja z Active Directory, dedykowana linia wsparcia.

  Od 222,49 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 20,94 zł podatek VAT 23% netto

  Najlepsza ochrona dla Twojego urządzenia mobilnego z systemem Android

  Od 25,76 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
Pokazuje 1 - 4 z 4 pozycji