Lista produktów według producenta Airo

logo-airo.pngW Airo wierzymy, że celem skupienia się jest zwrócenie uwagi na centrum i skupienie się całkowicie na jednej rzeczy. Dlatego poświęcamy całą naszą wiedzę, czas i energię temu, co jest naprawdę ważne; ochrona systemu operacyjnego Mac.

Uwielbiamy produkty Apple,
są po prostu niesamowite!


Wszystko w nich wygląda i dobrze się czuje. Ale są rzeczy, których nie można zobaczyć, jak złośliwe oprogramowanie (złośliwe oprogramowanie) i wirusy, które infiltrują nasz cenny Mac lub iPhone bez naszej wiedzy. Istnieje przestarzały pogląd, że urządzenia Apple są bezpieczniejsze niż komputery PC. Dlatego tradycyjne firmy zajmujące się złośliwym oprogramowaniem koncentrują się wyłącznie na komputerach PC i inwestują bardzo mało wysiłku i zasobów w wersje dla komputerów Mac. Ale rzeczywistość jest zupełnie inna.

W ciągu ostatnich kilku lat rosnąca liczba aktywnych zagrożeń atakowała system operacyjny Mac i iOS. Więc powiedzieliśmy, że wystarczy! Zdecydowaliśmy się zbudować Airo: najnowocześniejszą platformę ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, skoncentrowaną wyłącznie na urządzeniach Apple. Model ochrony przed złośliwym oprogramowaniem Airo obejmuje wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym, najnowocześniejszą technologię sztucznej inteligencji i dodatkową warstwę ochrony danych, a wszystko to razem tworzy najbardziej bezpieczne i niezawodne środowisko wyłącznie dla komputerów Mac i iOS.
Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 0,00 zł podatek VAT 23% netto

    Zabezpiecz swoje urządzenia. Uprość swoje życie. Chroń swoje cenne urządzenia, używaj najlepszych. Airo: ochrona przed cyfrowymi zagrożeniami.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji