Close
ESET Secure Authentication Zobacz większy

ESET Secure Authentication

esesecaut

Nowy

Narzędzie do szyfrowania firmowych danych

ESET ESecure Authentication umożliwia szyfrowanie plików i folderów, poczty email i załączników, dowolnego tekstu oraz tworzenie zaszyfrowanych dysków i archiwów. 

Dostępny w ilości od 5 stanowisk

zadzwon.png

Więcej szczegółów

652,52 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2022, Microsoft Windows Small Business Server (SBS) 2011

Więcej informacji

ESET Secure Authentication (ESA) dodaje dwuetapową autentykację (2FA) do domen Microsoft Active Directory lub lokalnej sieci, co oznacza, że jednorazowy kod (OTP) jest generowany i dostarczany razem z ogólnie wymaganym nazwą użytkownika i hasłem. Alternatywnie generowana jest powiadomienie typu "push", które musi zostać zatwierdzone na telefonie komórkowym użytkownika działającym na systemie Android OS, iOS lub Windows po pomyślnym uwierzytelnieniu się przy użyciu ogólnych danych dostępowych.

Powiadomienia typu "push" wymagają systemu Android w wersji 4.1 i nowszej, razem z Google Play services w wersji 10.2.6 i nowszej, lub iOS.

Produkt ESA składa się z następujących komponentów:

• Wtyczka logowania systemu Windows zapewnia 2FA dla komputerów z systemem Windows.

• Wtyczka do zdalnego pulpitu dostarcza 2FA dla protokołu zdalnego pulpitu.

• Serwer RADIUS do ochrony VPN dodaje 2FA do uwierzytelniania VPN.

• Wtyczki aplikacji internetowych dostarczają 2FA do różnych aplikacji internetowych Microsoftu.

• Wtyczka AD FS zapewnia 2FA dla usług Active Directory Federation Services.

• Konwerter dostawcy tożsamości.

• Serwer uwierzytelniania ESA zawiera interfejs API oparty na REST, który może być używany do dodawania 2FA do niestandardowych aplikacji.

• Narzędzia zarządzania ESA:

o ESA zainstalowane w środowisku Active Directory:

▪ Wtyczka zarządzania użytkownikami ESA dla Aktywnych Użytkowników i Komputerów (ADUC) jest używana do zarządzania użytkownikami.

▪ Konsola zarządzania ESA, zatytułowana Ustawienia ESET Secure Authentication, służy do konfigurowania ESA.

▪ Konsola Sieciowa ESA, narzędzie do zarządzania wszystkim w jednym, jest preferowanym sposobem konfigurowania ESET Secure Authentication i zarządzania użytkownikami.

o ESA zainstalowane w trybie samodzielnym:

▪ Konsola Sieciowa ESA, narzędzie do zarządzania wszystkim w jednym, służy do konfigurowania ESET Secure Authentication i zarządzania użytkownikami.

Jeśli ESA jest zainstalowane w środowisku Active Directory, przechowuje dane w magazynie danych Active Directory. Ponieważ dane ESA są automatycznie uwzględniane w kopii zapasowej Active Directory, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych zasad kopii zapasowej.

Ścieżka: > > ESET Secure Authentication

Recenzje ( 0 )

Close