Close
Emsisoft Enterprise Security Zobacz większy

Emsisoft Enterprise Security + EDR

Nowy

Bezpieczeństwo biznesowe Emsisoft klasy Enterprise z EDR

Centralnie zarządzane cyberbezpieczeństwo stacji roboczych, serwerów i pracowników zdalnych w biurze. Inytegracja z Active Directory, dedykowana linia wsparcia.

Więcej szczegółów

419,58 zł Brutto

341,12 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 11, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2022

Więcej informacji

Firmy zapłaciły miliardy w żądaniu okupu, ponieważ zawiodło ich bezpieczeństwo.

Nie bądź następną ofiarą.

Emsisoft upraszcza Twoje bezpieczeństwo

emisoftantimalwareoverview.png

„Nie liczy się rozpoznawalność nazwy, ale jakość produktu i usług, które za nim stoją – a nikt nie robi antywirusa lepiej niż Emsisoft”.

Ed V., klient EmsisoftEmsisoft Business Security w skrócie

 • Stworzony z myślą o ochronie małych i średnich firm.
 • Stworzony przez najlepszych na świecie ekspertów od ransomware.
 • Superszybkie i niskie zużycie zasobów.
 • Wielowarstwowa ochrona z technologią nowej generacji.
 • Do stacji roboczych, serwerów i zdalnych miejsc pracy.
 • Zbudowany z myślą o prywatności.
 • Uproszczenie zarządzania bezpieczeństwem.
 • Uwielbiany przez klientów na całym świecie.Cztery sprawdzone warstwy ochrony do blokowania zagrożeń internetowych na wszystkich poziomach

Ochrona sieci i
bezpieczeństwo przeglądarki

Jeśli użytkownik spróbuje uzyskać dostęp do złośliwej witryny, Emsisoft Anti-Malware Home natychmiast zablokuje połączenie i uniemożliwi dostęp. Wiodące filtrowanie dbające o prywatność bez wykorzystywania protokołu SSL.

Ochrona plików w czasie rzeczywistym

Ta warstwa ochrony w czasie rzeczywistym sprawdza wszystkie pobrane i zmodyfikowane pliki za pomocą wielokrotnie nagradzanego superszybkiego dwusilnikowego skanera Emsisoft. W tym wykrywanie złośliwego oprogramowania za pomocą uczenia maszynowego (AI).

Blokowanie zachowań

Aby powstrzymać nowe i pojawiające się zagrożenia, Emsisoft Anti-Malware Home stale monitoruje zachowanie wszystkich aktywnych procesów i natychmiast generuje alert w przypadku wykrycia podejrzanej aktywności.

Ochrona przed ransomware

Niestandardowe monitorowanie behawioralne zatrzymuje oprogramowanie ransomware, zanim będzie mogło zaszyfrować jakiekolwiek pliki.Zatrzymaj ransomware. Przed zaszyfrowaniem twoich plików.

Wykrywanie oparte na sygnaturach

Dzięki naszej sieci zbierania danych wywiadowczych i wyłącznemu partnerstwu z ID Ransomware szybko odkrywamy nowe i pojawiające się zagrożenia. Z tego powodu często jesteśmy pierwsi na rynku z ochroną przed nowymi i pojawiającymi się zagrożeniami, zapewniając ochronę punktów końcowych w możliwie najkrótszym czasie.

Wykrywanie exploitów

Przerywa łańcuchy ataków używane przez oprogramowanie ransomware. Wykrywanie exploitów i ograniczanie powierzchni ataku w popularnych aplikacjach, takich jak Microsoft Office, zapewnia blokowanie oprogramowania ransomware, niezależnie od tego, czy wektorem jest poczta e-mail, niezabezpieczony protokół RDP czy niezałatane luki w zabezpieczeniach.

emsisoftshield.png

 Wykrywanie oparte na zachowaniu

Emsisoft Anti-Malware Home stale monitoruje działania przypominające oprogramowanie ransomware, takie jak manipulowanie ważnymi procesami, i generuje alert w przypadku wykrycia podejrzanego zachowania.

Zachowanie specyficzne dla ransomware

Automatycznie wykrywa i blokuje znane zachowania oprogramowania ransomware, takie jak szyfrowanie dużej liczby plików, upuszczanie dokumentów przypominających żądanie okupu lub próby szyfrowania lub usuwania kopii zapasowych.Zarządzaj swoją firmą z łatwością dzięki Emsisoft Management Console

Łatwa w użyciu konsola internetowa do zarządzania ochroną wszystkich punktów końcowych, klientów i witryn.

Dostarczane z Emsisoft Business Security.

ecc_workspaces_msps_2-1.png


Dodaje ochronę dla serwerów Windows

emsi_permission-policies.png

Działaj bez logowania użytkownika

Ochrona Emsisoft nie zależy od zalogowanego użytkownika w celu ochrony Twoich danych. Ochrona w czasie rzeczywistym zaczyna działać już w momencie rozruchu.

emsi_connected-storage.png

Monitoruj podłączone urządzenia pamięci

Wszelkie nowe urządzenia, które łączą się z Twoim serwerem, są automatycznie i natychmiast chronione. Nie jest wymagane żadne działanie.

emsi_mail-notification.png

Powiadomienia e-mailowe

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia e-mail o wykryciu złośliwego pliku, aby umożliwić natychmiastową odpowiedź i dalsze dochodzenie.

emsi_integration.png

Zintegruj z oprogramowaniem innych firm

Dołączony skaner wiersza poleceń Emsisoft jest znany jako jeden z najbardziej wyrafinowanych i elastycznych interfejsów wiersza poleceń, zapewniający najwyższą wydajność przy częstym skanowaniu.

emsi_file-shares.png

Monitoruj udziały plików

Narażone na ryzyko serwery plików są aktywnie monitorowane i chronione w czasie rzeczywistym.

emsi_save-hardware.png

Oszczędzaj zasoby sprzętowe swojego serwera

Moc sprzętowa Twojego serwera należy do Twojej firmy, a nie do Twojego programu antywirusowego. Ochrona Emsisoft jest bardzo lekka w zakresie wymagań dotyczących zasobów.emsisoft_a2cmd.png

Zautomatyzuj proces skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania

Emsisoft Business Security jest dostarczany z zaawansowanym interfejsem wiersza poleceń, zoptymalizowanym pod kątem zapewnienia wysokiej wydajności w środowiskach o dużym obciążeniu.
Wszystkie funkcje zwykłego skanera Emsisoft są obsługiwane za pośrednictwem wiersza poleceń. Więcej o skanerze wiersza poleceń Emsisoft

Typowe zastosowania skanera wiersza poleceń Emsisoft:

 • Automatyczne skanowanie przychodzących danych na serwerze plików lub serwerze WWW.
 • Integracja skanowania antywirusowego z niestandardowymi przepływami pracy, takimi jak poczta e-mail, czat, systemy zgłoszeń, narzędzia do zarządzania projektami itp.


Więcej funkcji automatyzacji w Emsisoft Business Security:

 • Otrzymuj aktualizacje stanu ochrony i powiadomienia o alertach za pośrednictwem poczty e-mail i webhooków.
 • Użyj publicznego interfejsu API monitorowania, aby zintegrować oprogramowanie antywirusowe z systemami zarządzania siecią.
Ścieżka: > > Emsisoft Enterprise Security + EDR

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 0 )

Close