Close
Emsisoft Anti-Malware Home Zobacz większy

Emsisoft Anti-Malware Home

Nowy

Jak antywirus, ale znacznie lepiej. :)

Więcej szczegółów

92,45 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

Zapomnij o wirusach — dzisiejsze zagrożenia przybierają nowe kształty i są nazywane Malware

Dlatego uważamy, że „Anti-Malware” jest bardziej odpowiednim terminem, nawet jeśli jest to to samo, co powszechnie znane jako „Anti-Virus”.

lock.png

Ransomware

zombie.png

Boty/Backdoory

Atakujący dostają się do twojego komputera przez niezałatane oprogramowanie i szyfrują wszystkie twoje pliki. Czy stać Cię na zapłacenie 1000 dolarów okupu za odzyskanie danych?

Zmieniają Twój komputer w zdalnie sterowanego zombie. Twoja moc obliczeniowa jest sprzedawana zbiorczo na czarnym rynku, aby wysyłać spam, atakować innych lub przechowywać nielegalne treści.

horse.png

Trojany bankowe

windows.png

PUP

Hakerzy wykorzystują techniki phishingowe i keyloggery, aby uzyskać najcenniejsze hasła i niewidocznie opróżniać konta bankowe lub PayPal w ciągu kilku sekund.Potencjalnie niechciane programy, które psują Twój komputer bezużytecznymi paskami narzędzi przeglądarki, mnóstwem reklam i innymi luzem, które spowalniają komputer.Emsisoft upraszcza Twoje bezpieczeństwo

emisoftantimalwareoverview.png

„Nie liczy się rozpoznawalność nazwy, ale jakość produktu i usług, które za nim stoją – a nikt nie robi antywirusa lepiej niż Emsisoft”.

Ed V., klient Emsisoft2 w 1: Wysokowydajny dwusilnikowy skaner Emsisoft

W jaki sposób skanuje szybciej za pomocą dwóch skanerów niż większość innych za pomocą tylko jednego?

Emsisoft Anti-Malware Home nie tylko wykrywa więcej, ponieważ wykorzystuje pełną moc dwóch głównych technologii antywirusowych i chroniących przed złośliwym oprogramowaniem, ale także skanuje szybciej dzięki wydajnej kombinacji skanerów.

Unika się wszelkich niepotrzebnych duplikatów podczas wykrywania, co zapewnia najmniejszy wpływ na pamięć i ogólne zasoby sprzętowe. 

dual-engine-en.pngCztery sprawdzone warstwy ochrony do blokowania zagrożeń internetowych na wszystkich poziomach

Ochrona sieci i
bezpieczeństwo przeglądarki

Jeśli użytkownik spróbuje uzyskać dostęp do złośliwej witryny, Emsisoft Anti-Malware Home natychmiast zablokuje połączenie i uniemożliwi dostęp. Wiodące filtrowanie dbające o prywatność bez wykorzystywania protokołu SSL.

Ochrona plików w czasie rzeczywistym

Ta warstwa ochrony w czasie rzeczywistym sprawdza wszystkie pobrane i zmodyfikowane pliki za pomocą wielokrotnie nagradzanego superszybkiego dwusilnikowego skanera Emsisoft. W tym wykrywanie złośliwego oprogramowania za pomocą uczenia maszynowego (AI).

Blokowanie zachowań

Aby powstrzymać nowe i pojawiające się zagrożenia, Emsisoft Anti-Malware Home stale monitoruje zachowanie wszystkich aktywnych procesów i natychmiast generuje alert w przypadku wykrycia podejrzanej aktywności.

Ochrona przed ransomware

Niestandardowe monitorowanie behawioralne zatrzymuje oprogramowanie ransomware, zanim będzie mogło zaszyfrować jakiekolwiek pliki.

Nowość: Bezpieczne przeglądanie stron internetowych dzięki Emsisoft Browser Security

Rozszerzenie przeglądarki dla Chrome, Firefox i Edge, które blokuje złe strony internetowe bez narażania Twojej prywatności. 

emsisoftwebsite_blocked

Zatrzymaj ransomware. Przed zaszyfrowaniem twoich plików.

Wykrywanie oparte na sygnaturach

Dzięki naszej sieci zbierania danych wywiadowczych i wyłącznemu partnerstwu z ID Ransomware szybko odkrywamy nowe i pojawiające się zagrożenia. Z tego powodu często jesteśmy pierwsi na rynku z ochroną przed nowymi i pojawiającymi się zagrożeniami, zapewniając ochronę punktów końcowych w możliwie najkrótszym czasie.

Wykrywanie exploitów

Przerywa łańcuchy ataków używane przez oprogramowanie ransomware. Wykrywanie exploitów i ograniczanie powierzchni ataku w popularnych aplikacjach, takich jak Microsoft Office, zapewnia blokowanie oprogramowania ransomware, niezależnie od tego, czy wektorem jest poczta e-mail, niezabezpieczony protokół RDP czy niezałatane luki w zabezpieczeniach.

emsisoftshield.png

 Wykrywanie oparte na zachowaniu

Emsisoft Anti-Malware Home stale monitoruje działania przypominające oprogramowanie ransomware, takie jak manipulowanie ważnymi procesami, i generuje alert w przypadku wykrycia podejrzanego zachowania.

Zachowanie specyficzne dla ransomware

Automatycznie wykrywa i blokuje znane zachowania oprogramowania ransomware, takie jak szyfrowanie dużej liczby plików, upuszczanie dokumentów przypominających żądanie okupu lub próby szyfrowania lub usuwania kopii zapasowych.

Ścieżka: > > Emsisoft Anti-Malware Home

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 1 )

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

tytuł

Do użytkowego domowego w sam raz

Close