Close

Ashampoo WebCam Guard

tylko online

ashwcg

Nowy

Wreszcie: Żadnych więcej zaślepek na kamerę!

Nawet najwięksi tego Świata zasłaniają swoje kamerki! Świadomość, że ktoś może przejąć kontrolę nad Twoją kamerką i mikrofonem jest zwyczajnie przerażająca. Ashampoo® WebCam Guard naprawia ten błąd natychmiast! Program wykorzystuje specjalny algorytm, który wykrywa dostęp sprzętowy do kamery i blokuje go jednym kliknięciem! Wystarczy jednak drugie kliknięcie, aby ponownie dać dostęp do urządzenia, gdy jest ono potrzebne.


dodajdokoszykanew.png

Więcej szczegółów

97,56 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

  • Łatwe włączanie i wyłączanie kamery oraz mikrofonu
  • Ochrona przed nieautoryzowanym wykorzystaniem kamery i mikrofonu
  • Doskonale zaprojektowany interfejs i prosta obsługa
  • Wyłączanie sprzętu dzięki specjalnie zaprojektowanemu algorytmowi
  • Efektywne zużycie zasobów
  • Auto-wykrywanie podłączonego sprzętu
  • Łatwy dostęp do ustawień ochrony i zasobów w systemie Windows
  • Wsparcie dla auto-uruchamiania

ashampoowbecamguardzdjecie.png

Bezpieczeństwo każdego dnia

Praca zdalna czy nie: Zoom, Teams czy Slack stają się częścią codziennego życia wielu osób na całym Świecie. Jednocześnie w sieci wiele jest filmików, które pokazują jak łatwo jest zapomnieć wyłączyć kamerkę po zakończonym połączeniu! Ashampoo® WebCam Guard zapewnia natychmiastową informację o statusie Twojej kamery i mikrofonu z opcją jej wyłączenia jednym kliknięciem, aby nie musieć martwić się wyciekiem danych czy naruszeniem prywatności.

Żadnych więcej obaw przed nieznanym

Malware, wirusy oraz spyware mogą aktywować kamerę i nagrywać Cię z ukrycia. Cyberkryminaliści mogą wykorzystać te nagrania w celach zwykłego nękania lub szantażu. WebCam Guard zapewnia ochronę przed takimi praktykami dając Ci jednocześnie 100% pewność: Kompaktowy i doskonale zaprojektowany interfejs użytkownika posiada prostą ikonkę w kolorze zielonym lub czerwonym, co informuje o użyciu urządzenia.

Większe bezpieczeństwo dla każdego

Ashampoo® WebCam Guard to wysoce proste w użyciu oprogramowanie do natychmiastowego użycia. Jednym kliknięciem włączasz/wyłączasz kamerę i mikrofon - i już! Dodatkowe ustawienia to np. automatyczne powiadamianie o zmianach statusu urządzeń wprost z poziomu aplikacji. Brzmi nieźle? Bo tak właśnie jest! WebCam Guard to proste i łatwe w użyciu narzędzie zwiększające ochronę i Twoją prywatność!

Ścieżka: > > Ashampoo WebCam Guard

Recenzje ( 0 )

Close