Close
Obniżona cena! Norton Mobile Security dla systemu Android Zobacz większy

Norton Mobile Security dla systemu Android

tylko online

Nowy

Norton Mobile Security dla systemu Android

Twój smartfon lub tablet z systemem Android™ może zawierać wiele danych osobowych i być narażony na zagrożenia pochodzące z Internetu. Aplikacja Norton Mobile Security pomaga skutecznie i wydajnie chronić urządzenie z systemem Android i dane osobowe przed nowymi podstępnymi atakami pochodzącymi z Internetu i oszustwami w sieci.


dodajdokoszykanew.png

Więcej szczegółów

40,64 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyAndroid 8.0 lub nowszy

Więcej informacji

App Advisor

Bezpieczeństwo Wi-Fi

Bezpieczeństwo w Internecie

Bezpieczeństwo urządzenia

aktywnie chroni smartfon przed zagrożeniami dla urządzeń przenośnych, takimi jak oprogramowanie destrukcyjne, oprogramowanie wymuszające okup, oprogramowanie typu adware i wycieki prywatnych informacji dzięki naszej nagradzanej, opatentowanej technologii skanowania aplikacji.

wysyła alerty, jeśli sieć, z którą próbujesz się połączyć, jest niebezpieczna lub jest celem ataku, aby pomóc chronić Twoje dane osobowe i finansowe.

pomaga wykrywać fałszywe i destrukcyjne witryny oraz chroni przed ich odwiedzeniem podczas korzystania z ulubionej przeglądarki, aplikacji, serwisów społecznościowych, a także wysyłania wiadomości SMS, MMS lub e-mail.

Informacje o lukach w systemie operacyjnym, aby można było podjąć działania w celu lepszej ochrony urządzenia przed cyberprzestępcami chcącymi przejąć nad nim kontrolę lub wykraść dane osobowe.

Ścieżka: > > Norton Mobile Security dla systemu Android

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 0 )

Close