Close
Obniżona cena! Norton 360 for Gamers Zobacz większy

Norton 360 for Gamers

tylko online

Nowy

Norton 360 for Gamers

Produkt Norton 360 for Gamers zapewnia wiele poziomów ochrony urządzeń, kont w grach i zasobów cyfrowych zarówno zwykłym, jak i zapalonym graczom.


dodajdokoszykanew.png

Więcej szczegółów

149,99 zł Brutto

354,99 zł

-205,00 zł

121,94 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3, Microsoft Windows Vista z dodatkiem Service Pack 2, Microsoft Windows 11, macOS 10.10 lub nowszy

Więcej informacji

Game Optimizer

Chcesz maksymalnie zwiększyć wydajność gry na komputerze? Graj szybciej dzięki funkcji Norton Game Optimizer  
 

Funkcja Norton GO to zastrzyk energii, którego potrzebujesz!

  • Automatyczne wykrywanie gier i przekazywanie im maksymalnej mocy.
  • Pomoc w eliminacji lagów i spadków liczby klatek powodowanych przez inne aplikacje, aby zapewnić płynność obrazu.
  • Uwolnienie komputera od energochłonnych programów działających w tle i zużywających zasoby systemu. Zwiększ wydajność swojego sprzętu!
  • Optymalizacja programów związanych z grami.
norton_background_game_optimizer_desktop_2x.jpg

Niesamowite funkcje pomagają w ochronie przed cyberzagrożeniami pojawiającymi się podczas gry.

Funkcje programu Norton 360 for Gamers to:

Dark Web Monitoring

Monitorujemy sieć Dark Web i powiadomimy Cię, jeśli znajdziemy Twoje dane osobowe, w tym tagi gracza, nazwy użytkownika i adresy e-mail.

Game Optimizer

Funkcja Norton GO przekazuje więcej mocy grze, co zwiększa jej szybkość i poprawia wrażenia podczas grania. Zwiększ wydajność, aby przyspieszyć grę i w pełni wykorzystać możliwości sprzętu!

50 GB na kopię zapasową w chmurze

Automatyczna kopia zapasowa w chmurze dla komputerów PC — przechowuj klipy z gier online6, zwalniając miejsce na dyskach.

Optymalizacja powiadomień

Otrzymasz powiadomienie na komputerze PC tylko wtedy, gdy wykryjemy atak, Twoje bezpieczeństwo będzie zagrożone lub jeśli nie korzystasz z funkcji, do której masz uprawnienia. Mniej powiadomień i większa kontrola nad przypomnieniami dotyczącymi produktów i usług

Wykrywanie trybu pełnoekranowego

Funkcja Bezpieczeństwo urządzenia dla komputerów PC, która wykrywa, kiedy używasz trybu pełnoekranowego i wycisza wszystkie alerty zabezpieczeń poza najważniejszymi.

Kontrola rodzicielska

Wspieraj zdrowe nawyki grania, ograniczając czas spędzany przed ekranem i kontrolując dostęp do nieodpowiednich aplikacji na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych.

Funkcja Secure VPN pomagająca chronić przed atakami DDoS i doxing

Przeglądaj bezpieczniej i bardziej anonimowo dzięki maskowaniu adresu IP za pomocą niegromadzącej dzienników sieci VPN, aby lepiej chronić się przed atakami typu DDoS, doxing i SWATing.

Ochrona przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym dla urządzenia

Wielopoziomowe, zaawansowane bezpieczeństwo pomaga chronić przed obecnymi i nowymi zagrożeniami dla urządzenia ze strony oprogramowania destrukcyjnego, w tym próbami wyłudzenia danych, atakami przez czat, wiadomości tekstowe i pocztę elektroniczną oraz lukami w zabezpieczeniach gier i witryn.

Program SafeCam dla komputera PC

Pomoc w zapobieganiu blokadom w usługach streamignowych lub kłopotliwym sytuacjom spowodowanym dostępem do Twojej kamerki. Powiadomimy Cię, jeśli wykryjemy, że ktoś próbuje uzyskać dostęp do Twojej kamerki i pomożemy go zablokować.

Inteligentna zapora dla komputera PC

Monitorowanie komunikacji między Twoim komputerem a innymi oraz blokowanie nieuprawnionego ruchu, co pomaga chronić osobiste pliki i informacje finansowe.

Password Manager

Silne hasło to ważny element ochrony kont do gier. Pozwól nam pomóc w bardziej bezpiecznym przechowywaniu złożonych haseł, danych kart kredytowych i innych poświadczeń w Internecie.

Ścieżka: > > Norton 360 for Gamers

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 1 )

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

GG

Jestem prawie zawodowym graczem, zależy mi na bezpieczeństwie. Norton okazał się lepszym wyborem niż poprzednicy, a użytkuję go już od kilku miesięcy. Polecam, jest piekielnie szybki i skuteczny !
P.S. Program oparty na znakomitym enginie dla graczy Bullguard.

Close