Close
G DATA Internet Security Zobacz większy

G DATA Internet Security

Nowy

Bezpieczeństwo podczas przeglądania sieci
i najlepsza ochrona przed ransomware

gdataints_cr1.pnggdataints_cr2.pnggdataints_cr3.png

Innowacyjność

Stop wirusom szyfrującym

Bezpieczne transakcje online

Nasze nowe technologie DeepRay® i BEAST wykorzystują sztuczną inteligencję i analizę zachowania do wykrywania zakamuflowanego i nieznanego wcześniej złośliwego oprogramowania.

Nasz skaner bezbłędnie wykrywa ransomware i zatrzymuje proces szyfrowania. Zagrożenia nie mają szans w konfrontacji z wielokrotnie nagradzaną technologią antywirusową i proaktywną kontrolą zachowania.

Moduł Web protection blokuje złośliwe strony internetowe, tym samym chroni Ciebie i Twoje pieniądze przed oszustwami i wyłudzeniem danych dostępowych do bankowości internetowej. Z kolei opatentowana technologia BankGuard pilnuje, by żaden trojan bankowy nie dobrał się do Twojego konta.

Więcej szczegółów

140,00 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 11

Więcej informacji
Najważniejsze funkcje w Internet Security


Zapora

Cloud-Backup

Chroni Cię przed hakerami. Monitoruje cały ruch sieciowy urządzenia, na którym działa.Funkcja pozwala na tworzenie kopii zapasowych w chmurze z wykorzystaniem popularnych usług jak Dropbox czy Google Drive. Kopie tworzone są automatycznie i zostają zabezpieczone hasłem.

Blokuj wirusy szyfrujące

G DATA BankGuard

Moduł AntiRansomware bezbłędnie wykrywa i zatrzymuje działanie zagrożeń szyfrujących pliki i wymuszających okup.Opatentowana technologia ochrony przed atakami trojanów bankowych – dla bezpiecznej bankowości i zakupów online.

Anti-Spam

Kontrola rodzicielska

Powiedz stop niechcianym wiadomościom! Moduł usuwa irytujące wiadomości spam oraz usuwa odnośniki do stron wykradających dane.

Upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. Dzięki modułowi kontroli rodzicielskiej możesz ograniczyć dostęp do konkretnych stron internetowych oraz zarządzać czasem dostępu do komputera.

Skaner antywirusowy

Aktywna ochrona przed exploitami

Zaufaj silnikowi antywirusowemu o najwyższym poziomie detekcji, bazującemu na dwóch niezależnych technologiach ochronnych.Chroni twój komputer przed cyberprzestępcami wykorzystującymi luki bezpieczeństwa w zainstalowanym oprogramowaniu takim jak MS Office czy Adobe Acrobat Reader.


W jaki sposób Cię chronimy?

Kiedy korzystasz z bankowości lub robisz zakupy

Połączenie między bankiem a Twoim komputerem jest zwykle szyfrowane. To ta zielona kłódeczka w pasku adresu przeglądarki. Rozszyfrowanie transmisji ma „miejsce” w przeglądarce internetowej. Właśnie tu atakują cyberprzestępcy i starają się zmodyfikować biblioteki przeglądarki odpowiedzialnej za połączenie z bankiem w momencie, kiedy znajduje się ona już w pamięci operacyjnej komputera.
Skanery G DATA wykrywają trojany bankowe na podstawie sygnatur wirusów. Jeśli sygnatury złośliwego oprogramowania znajdują się już w bazie, program G DATA Internet Security unieszkodliwia je podczas pobierania. Technologia BankGuard chroni Twój komputer przed zagrożeniami, które do tej pory były nieznane. Ta funkcja sprawia, że przeglądarka wyświetla tylko sprawdzone treści.
“Nasza technologia jest całkowicie niezależna od baz sygnatur wirusów i integruje się z wykorzystywaną przeglądarką internetową. Jakiekolwiek próby infekcji przez trojany bankowe są automatycznie wykrywane, a ich destrukcyjne działanie skutecznie blokowane.”– Łukasz Nowatkowski, dyrektor IT G DATA Polska

Jak działa BankGuard?

Zmiany dokonywane przez trojany bankowe mają miejsce w RAM. G DATA BankGuard wykrywa próby infekcji i zastępuje “skompromitowany” obszar pamięci jego bezpieczną kopią. Dzięki zastosowaniu inteligentnych algorytmów, aplikacja nie jest zależna od sygnatur wirusów i oferuje efektywne zabezpieczenie przeciwko atakom najnowszych trojanów.

Kiedy wysyłasz i odbierasz wiadomości e-mail

Oprócz plików na dysku komputera oraz na zewnętrznych urządzeniach do przechowywania danych nasz skaner antywirusowy sprawdza również wiadomości mailowe pod kątem zawartości złośliwych załączników. Dotyczy to wszystkich wiadomości wysyłanych i odbieranych za pomocą programu pocztowego na Twoim komputerze. Moduł AntiSpam zadba o to, by skrzynka odbiorcza nie stała się miejscem przepełnionym niechcianymi wiadomościami. G DATA poszukuje w mailach cech typowych dla spamu i na tej podstawie podejmuje decyzje, gdzie ma trafić dana wiadomość.

Filtr antyspamowy im dłużej działa tym skuteczniej rozpoznaje niechciane wiadomości.

Przy kampaniach spamowych dystrybuujących najnowszy malware funkcja AntiSpam wykorzystuje narzędzie Outbreak Shield, zapewniające najszybszą ochronę przed nowymi typami wirusów. Działa niezależnie od silnika antywirusowego i blokuje drogę infekcji, w tym przypadku wiadomość e-mail.
Prawie 4.2 miliona wiadomości spamtrafia na skrzynki pocztowe w Niemczech każdego dnia.(źródło: Statista 2016)

Kiedy po prostu korzystasz z sieci

Skaner antywirusowy sprawdza każdy plik pochodzący z internetu. Zatrzymuje zainfekowane dokumenty, obrazy w momencie ich pobierania. To znaczy, że nie padniesz ofiarą ataku złośliwego oprogramowania nieświadomie ściągając „coś" z internetu. Internet Security bazuje na ochronie proaktywnej połączonej z możliwie najbardziej aktualnymi bazami sygnatur wirusów w chmurze.
Złośliwe adresy stron www także znajdują się w chmurze i są aktualizowane na bieżąco. Jeśli dany adres URL jest identyfikowany w bazie G DATA jako dystrybutor wirusów i innych zagrożeń, nasze oprogramowanie zablokuje połączenie z taką witryną. Dotyczy to także ataków z wykorzystaniem sieci społecznościowych. Złośliwe linki przesyłane w wiadomościach na komunikatorach nie zostaną otworzone w przeglądarce. Nie daj się cyberprzestępcom i wyprzedzaj ich zawsze o jeden krok!
“Dwa najbardziej popularne ataki w sieci internetowej to strony phishingowe i infekcje drive-by."
Ścieżka: > > G DATA Internet Security

G Data porównanie produktów

G-data_porownanie_1.png

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 12 )

Rated 3.67 on the scale 1 - 5 based on 12 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Kto wiekowy, ten zna

Używałem od lat różnych wersji na różnych komputerach i Windowsach.

Odpowiedź od Bezpiecznykomputer:
Dziękujemy za komentarz.

Życzymy udanego użytkowania i zapraszamy ponownie.

B.dobry

B. dobry

Korzystam od dwóch lat. Program mnie nigdy nie zawiódł.

sprawdza się

Polecam

Niezawodne działanie

Zweryfikowany zakup

Warty uwagi

Porządny program, zapewnia zgodność z RODO

Zweryfikowany zakup

Niemiecka jakość i ergonomia ;)

To i ja wkleję łańcuszek: Solidny niemiecki kawałek programu. Działa jak Mercedes :)

OK

Solidny niemiecki kawałek programu. Działa jak Mercedes :)

Zweryfikowany zakup

Dobry

Solidny niemiecki kawałek programu. Działa jak Mercedes :)

Zweryfikowany zakup

Doskonały wybór dla kopaczy Bitcoinów

Chyba tylko produkty G Daty chronią portfele Bitcoinów i Ethereum. Jeśli ktoś ma koparkę kryptowalut, polecam G-Datę. Oprócz tego mamy niezły antywirus, porządną zaporę sieciową "firewall", moduł cloud backup oraz dwa silniki skanujące !

Close