Close

F-Secure SAFE

Nowy

Nagradzane zabezpieczenia internetowe

F-Secure SAFE jest zdobywającym nagrody rozwiązaniem do ochrony wszystkich urządzeń. Ostatnio rozwiązanie zostało wyróżnione nagrodą AV-TEST BEST PROTECTION 2020. SAFE chroni przed wirusami, trojanami i ransom­ware, a także zabezpiecza płatności i zakupy online.

„Komputer działa o wiele szybciej, odkąd używam rozwiązania firmy F‑Secure.”

— Ankieta NFS na temat produktu F‑Secure SAFE, styczeń 2021 r.

av-award.png

Więcej szczegółów

130,00 zł Brutto

105,69 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyAndroid 7.0 lub nowszy, iOS 14 lub nowszy, macOS 10.15, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1

Więcej informacji

Najlepsza ochrona dla systemów Windows, macOS, Android i iOS

  • Ochrona antywirusowa Ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami, końmi trojańskimi, oprogramowaniem ransomware i oprogramowaniem szpiegowskim
  • Ochrona bankowości Automatyczne funkcje ochrony bankowości i płatności w Internecie
  • Ochrona przeglądania Zapobieganie przypadkowemu otwarciu szkodliwych witryn
  • Kontrola rodzicielska Ochrona dzieci przed szkodliwymi treściami i ograniczanie ich czasu przed ekranem             

Jaką ochronę zapewnia produkt SAFE

Produkt SAFE chroni wszystko, co robisz online. Korzystając z konta My F‑Secure, możesz zarządzać subskrypcją i dodać ochronę na urządzeniach z systemami Windows, macOS, Android i iOS.

Blokowanie wirusów i złośliwego oprogramowania

Nasz wielowarstwowy system zabezpieczeń w czasie rzeczywistym blokuje wirusy, konie trojańskie, oprogramowanie ransomware i inne zagrożenia. Urządzenia i dane osobowe są bezpieczne zarówno przed istniejącym, jak i nowo powstającym złośliwym oprogramowaniem.

stop-viruse.jpg

Ochrona pieniędzy

Ciesz się bezpieczeństwem podczas zakupów i czynności bankowych online. Funkcja Ochrona bankowości wykrywa otwarcie witryny bankowej lub rozpoczęcie procesu płacenia w Internecie i automatycznie uaktywnia ochronę pieniędzy.

protect-mone.jpg

Blokowanie szkodliwych witryn

Podczas korzystania z Internetu nie musisz się martwić, czy otwierasz niebezpieczne witryny. Produkt SAFE ogranicza dostęp do znanych witryn ze szkodliwymi treściami i phishingiem, które próbują wykradać dane. Na podstawie kolorów wyników wyszukiwania możesz unikać niebezpiecznych witryn, nawet ich nie otwierając.

block-website.jpg

Optymalizacja pod kątem nadawania w Internecie i gier

Zadbaj o bezpieczeństwo, zachowując przy tym wydajność gier i nadawania multimediów dzięki trybowi gier. W tym trybie są używane optymalne ustawienia zabezpieczeń i systemu Windows, które zapewniają nieprzerwaną rozrywkę.

optimized-gamin.jpg

Zaawansowana kontrola rodzicielska

Określ zdrowe ramy użytkowania urządzeń przez dzieci, chroń pociechy przed szkodliwymi treściami w Internecie i ustal czas, przez jaki mogą korzystać z urządzeń. Portal My F‑Secure pozwala zdalnie zarządzać ograniczeniami.

parental-contro.jpg
Ścieżka: > > F-Secure SAFE

F-Secure porównanie produktów

f-secure_porownanie.png

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 0 )

Close