Close
ESET PROTECT Elite Zobacz większy

ESET PROTECT Elite

esepelit

Nowy

Ochrona firmowych urządzeń z zarządzaniem w chmurze

Najbardziej rozbudowany pakiet w ofercie producenta, wyróżniający się szczególnie pod względem obszaru ochrony i różnorodności produktów, które go tworzą. Jest to doskonałe rozwiązanie dla organizacji, które kładą nacisk na zaawansowaną wielowarstwową ochronę zarówno dla lokalnej infrastruktury (obejmującej stacje robocze, urządzenia mobilne, i serwery), jak i dla aplikacji chmurowych. Dodatkowo, pakiet oferuje możliwość skorzystania z modułu XDR oraz uwierzytelniania dwuskładnikowego, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo. Szczególnie istotnym elementem jest też funkcjonalność Zarządzania podatnościami, co sprawia, że to kompleksowe rozwiązanie spełnia najwyższe wymagania bezpieczeństwa.

Dostępny w ilości 26 do 99 stanowisk

zadzwon.png

Więcej szczegółów

10 015,98 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyAndroid 5.0 lub nowszy, macOS 10.12 lub nowszy, Linuks Ubuntu 20.04, Linuks Ubuntu 18.04, Red Hat Enterprise Linux 7, SUSE Linux Enterprise Desktop 15, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Small Business Server (SBS) 2011, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

ESET PROTECT Elite

Zapewnia nie tylko wielowarstwową ochronę, ale także kompleksowe rozwiązanie klasy XDR odpowiednie dla klientów korporacyjnych.

Chmurowa konsola centralnego zarządzania

Konsola zarządzająca ESET PROTECT Cloud to chmurowa wersja centralnego zarządzania rozwiązaniami ESET. Pozwala na zdalne zarządzanie wszystkimi produktami ESET, eliminując konieczność zakupu, instalacji i utrzymywania dodatkowego sprzętu, wymagane przy korzystaniu z konsoli lokalnej. W połączeniu z nieskomplikowaną obsługą gwarantuje oszczędność nie tylko pieniędzy i czasu. Dzięki temu możesz w pełni poświęcić się pozostałym zadaniom, kluczowym dla działania Twojej firmy.

Dostępność niektórych funkcji jest uzależniona od systemu operacyjnego.

Dostępne programy

ESET PROTECT Cloud

ESET PROTECT


Ochrona komputerów - poziom ANTIVIRUS

ESET Endpoint Antivirus zapewnia skuteczną ochronę firmowych stacji roboczych przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, bez względu na rodzaj systemu operacyjnego - Windows lub macOS. Nasz wielokrotnie nagradzany silnik do ochrony przed atakami typu phishing chroni poufne informacje firmy, takie jak nazwy użytkowników i hasła, przed stronami internetowymi podszywającymi się pod zaufane serwisy WWW. Inne zaawansowane technologie rozwiązań ESET to skanowanie oparte o chmurę, kontrola dostępu do urządzeń i wiele innych.

Dostępne programy

ESET Endpoint Antivirus for Windows

ESET Endpoint Antivirus for Mac OS X

ESET Endpoint Antivirus for Linux Desktop


Ochrona komputerów - poziom SECURITY

Program ESET Endpoint Security stanowi zabezpieczenie stacji roboczych i zapewnia wszystkie funkcjonalności ESET Endpoint Antivirus, a dodatkowo został wyposażony w dwukierunkowy firewall, kontrolę dostępu do stron WWW, ochronę przed botnetami i wiele innych. Z tym rozwiązaniem sam decydujesz czy na stacjach roboczych instalujesz ESET Endpoint Security, czy też ESET Endpoint Antivirus, bez względu na system - Windows lub macOS.

Dostępne programy

ESET Endpoint Security for Windows

ESET Endpoint Security for Mac OS X


Ochrona urządzeń mobilnych

Aplikacja do ochrony urządzeń mobilnych, chroniąca w czasie rzeczywistym wszystkie aplikacje i pliki użytkownika, zainstalowane na firmowych tabletach i smartfonach. Funkcja ochrony przed atakami typu phishing dodatkowo chroni przed fałszywymi stronami internetowymi, które próbują wyłudzić hasła i dane logowania. Z kolei kontrola aplikacji wprowadza polityki bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych i pozwala ustalać, które aplikacje mogą być instalowane przez użytkownika na urządzeniach mobilnych.

Dostępne programy

ESET Endpoint Security for Android


Ochrona serwerów plikowych

Ochrona antywirusowa i antyspyware dla serwerów plików. Zabezpiecza przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, m.in. przed wirusami, rootkitami, robakami i oprogramowaniem szpiegującym. Zaawansowany skaner pamięci rozbudowuje ochronę antywirusową o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi. Z kolei możliwość skanowania z wykorzystaniem chmury pozytywnie wpływa na wydajność rozwiązania i podnosi skuteczność ochrony.

Dostępne programy

ESET Server Security for Windows Server

ESET Server Security for Linux


Ochrona serwerów pocztowych

Rozwiązanie ESET dla różnych platform systemowych, stworzone w oparciu o sprawdzoną technologię ESET NOD32®, chronią krytyczne dla firmowej komunikacji serwery pocztowe. Rozwiązanie wykrywa zagrożenia i filtruje spam, zanim dana wiadomość znajdzie się w skrzynce pocztowej użytkownika. ESET Mail Security doskonale uzupełnia ochronę firmy, stając się kluczową linią obrony każdej firmowej sieci.

Dostępne programy

ESET Mail Security for Exchange Server

ESET Mail Security for IBM Domino


Sandboxing w chmurze

Rozwiązanie ESET LiveGuard Advanced zapewnia proaktywną ochronę przed zagrożeniami zero-day, dzięki uruchamianiu i wykonywaniu wszystkich przesłanych podejrzanych próbek w odizolowanym chmurowym środowisku. Dzięki temu możliwa jest ocena ich zachowania na podstawie: źródeł informacji o zagrożeniach, szerokiego wachlarza wewnętrznych narzędzi ESET do analizy statycznej i dynamicznej, oraz reputacji plików.

Dostępne programy

ESET LiveGuard Advanced


Szyfrowanie danych

ESET Full Disk Encryption to jedna z funkcji wbudowanych w konsolę zarządzającą ESET PROTECT. Pozwala na pełne szyfrowanie dysków na stacjach roboczych, pracujących pod kontrolą systemów Windows oraz macOS. Rozwiązanie znacząco zwiększa bezpieczeństwo danych w Twojej organizacji i pomaga spełnić wymagania prawne dotyczące ochrony danych.

Dostępne programy

ESET Full Disk Encryption


Ochrona dla Office 365

Rozwiązanie ESET Cloud Office Security zapewnia zaawansowaną ochronę aplikacji Microsoft 365 i Google Workspace. Połączenie filtrów antyspamowych, skanowania antywirusowego i rozwiązań do ochrony przed atakami typu phishing pozwala na ochronę Twojej firmowej komunikacji mailowej oraz zabezpiecza pliki przechowywane w chmurze. Przyjazna i przystępna chmurowa konsola zarządzająca zapewnia łatwy dostęp do informacji o plikach i próbkach skierowanych do kwarantanny. W razie potrzeby rozwiązanie natychmiast poinformuje Cię o wykrytych zagrożeniach.

Dostępne programy

ESET Cloud Office Security


Rozszerzone wykrywanie i reagowanie (XDR)

ESET Inspect to narzędzie rozszerzonego wykrywania i reagowania (Extended Detection & Response - XDR), służące do identyfikacji nietypowych zachowań i naruszeń bezpieczeństwa firmowej sieci. Pozwala automatycznie reagować na zdarzenia, oceniać ich ryzyko, a także podejmować stosowne do sytuacji działania zaradcze. Program w czasie rzeczywistym nadzoruje i ocenia wszystkie czynności wykonywane w sieci, a w razie potrzeby umożliwia podjęcie natychmiastowych działań.

Dostępne programy

ESET Inspect


Zarządzanie podatnościami

Dodatkowa warstwa ochronna, która aktywnie śledzi podatności w systemach operacyjnych i popularnych aplikacjach, pozwalająca na automatyczne lub ręczne instalowanie aktualizacji na wszystkich stacjach roboczych zarządzanych z poziomu naszej platformy.

Dostępne programy

ESET Vulnerability & Patch Management


Uwierzytelnianie wieloskładnikowe

Funkcja uwierzytelniania wieloskładnikowego wykorzystująca aplikację mobilną, która chroni firmę przed używaniem słabych haseł i nieupoważnionym dostępem do systemów. Zapewnia o wiele silniejszą ochronę niż tradycyjne hasło. Dodanie do tradycyjnego sposobu autoryzacji drugiego, dynamicznego składnika – jednorazowych kodów – skutecznie ogranicza ryzyko naruszenia zabezpieczeń powodowanych przez używanie słabych haseł lub ich wyciek.

Dostępne programy

ESET Secure Authentication


Licencjonowanie:

ESET PROTECT Elite ofertowany jest w wersji na 26 i więcej stanowisk. Należy policzyć wszystkie urządzenia, które mają być chronione. Liczba stanowisk to suma wszystkich stacji roboczych, urządzeń mobilnych i serwerów plików.

Przykładowo, subskrypcja na 100 stanowisk zapewnia:

  • ochronę 100 urządzeń poprzez m. in. ESET Endpoint Security, ESET Server Security
  • sandboxing w chmurze ESET LiveGuard Advanced dla 100 urządzeń
  • pełne szyfrowanie dysku ESET Full Disk Encryption dla 100 urządzeń
  • Extended Detection & Response dla 100 urządzeń poprzez ESET Inspect
  • ochronę 100 urządzeń poprzez ESET Vulnerability & Patch Management
  • wieloskładnikowe uwierzytelnianie ESET Secure Authentication dla 120 użytkowników
  • ochronę 120 skrzynek pocztowych poprzez ESET LiveGuard Advanced dla ESET Mail Security
  • ochronę 120 skrzynek pocztowych poprzez ESET Mail Security
  • ochronę 120 użytkowników poprzez ESET Cloud Office Security
  • sandboxing w chmurze ESET LiveGuard Advanced dla 100 użytkowników

Konsola centralnego zarządzania ESET PROTECT dodawana jest bezpłatnie do każdego pakietu biznesowego. Dla pakietu ESET PROTECT Elite jest ona dostępna w wersji chmurowej (ESET PROTECT Cloud) lub w wersji on-premise instalowanej lokalnie (ESET PROTECT).

Zarządzanie subskrypcjami biznesowymi odbywa się za pomocą darmowego narzędzia webowego ESET Business Account (EBA, www.eba.eset.com).

Ścieżka: > > ESET PROTECT Elite

Recenzje ( 0 )

Close