Close

Bullguard Internet Security

Nowy

 Wielokrotnie nagradzane zaawansowane zabezpieczenia

BullGuard Internet Security zapewnia pełną ochronę Twoich urządzeń, a nasza wersja 2021 jest naszą najszybszą i najlepszą jak dotąd! Nowa technologia ochrony w chmurze wykrywa zagrożenia, które pojawiają się w czasie rzeczywistym, Dynamic Machine Learning chroni Cię nawet w trybie offline, a nasza niestandardowa bezpieczna przeglądarka zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i twardą ochronę podczas zakupów i dokonywania płatności online.
bulprepro1.png

brak_w_sprzedazy.png

Więcej szczegółów

234,15 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyAndroid 5.0 lub nowszy, macOS 10.11, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

Oto, co nowego w
BullGuard Internet Security:

Dynamiczne uczenie maszynowe

Wielokrotnie nagradzane zabezpieczenia BullGuard zostały teraz wzbogacone o bardziej rozbudowane możliwości uczenia maszynowego w wielu warstwach ochrony. Nasze unikalne dynamiczne uczenie maszynowe stale monitoruje wszystko, co dzieje się na Twoim urządzeniu, umożliwiając wykrywanie i blokowanie potencjalnie złośliwego zachowania w czasie rzeczywistym, zanim zdąży wyrządzić szkody, nawet gdy Twoje urządzenie nie jest połączone z Internetem.

bulprepro2.png
bulprepro3.png

Wielowarstwowa ochrona

Gdy złośliwe oprogramowanie próbuje zaatakować Twój komputer, lekkie i szybkie wykrywanie oparte na sygnaturach chroni przed najczęstszymi zagrożeniami, podczas gdy silnik behawioralny Sentry chroni przed zagrożeniami typu zero-day i innymi złożonymi zagrożeniami. Nasz silnik On Access chroni Cię, nawet jeśli nigdy nie uruchamiasz ręcznego skanowania, a gdy masz połączenie z Internetem, nasza nowa technologia wykrywania w chmurze wykrywa zagrożenia w miarę ich pojawiania się w czasie rzeczywistym, bez konieczności aktualizowania sygnatur na urządzeniu.

bulprepro6.png

Ścieżka: > > Bullguard Internet Security

Bullguard porówanie produktów

bulporprodu.png

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 3 )

Rated 4.33 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Najlepszy dla graczy !

Zweryfikowany zakup

Najlepszy dla graczy !

Zweryfikowany zakup

brak

Na forach pisali, że najlepszy. Jednak Kaspersky był szybszy

Close