Close
Avira Zobacz większy

Avira Free Antivirus for Windows

tylko online

avifa

Nowy

Darmowy program antywirusowy Avira dla systemu Windows

Nagradzana ochrona i bezpłatna na zawsze

  • Najlepszy antywirus:  blokuje spyware, adware, ransomware itp.
  • Ochrona i aktualizacje w czasie rzeczywistym
  • Lekki i szybki: nie spowalnia komputera
avifree1.png

pobierznew.png

Więcej szczegółów

0,00 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows Server 2022, Microsoft Windows Server 2012 R2

Więcej informacji

Ochrona i naprawa w czasie rzeczywistym

Każdego roku chronimy Cię przed miliardami ataków złośliwego oprogramowania, w tym przed oprogramowaniem ransomware, trojanami, robakami, wirusami i nie tylko. Oprócz skanowania w poszukiwaniu wirusów, nasze oprogramowanie antywirusowe zawiera zaawansowane funkcje naprawcze, naprawiające ponad 90 milionów plików w zeszłym roku.

avifree2.png

Aktualizacje w czasie rzeczywistym za pośrednictwem chmury

Razem silniejsi: każde zabezpieczone urządzenie jest jak czujnik, który wykrywa pojawiające się, nigdy wcześniej nie widziane ataki. Gdy tylko zostanie zidentyfikowane nowe zagrożenie, wszyscy nasi klienci są natychmiast na nie uodparniani, chroniąc miliony w ciągu kilku minut.

avifree3.png

Lekki i szybki

Avira ma jeden z najmniejszych rozmiarów w branży – z aktualizacjami definicji wirusów 2-5 lżejszymi niż większość innych produktów antywirusowych. W przeciwieństwie do wielu innych, nasza ochrona nie spowalnia ani nie blokuje zasobów systemu.

avifree4.png

Najlepsza ochrona antywirusowa

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w bezpieczeństwie, Avira oferuje doskonałe wykrywanie, z dodatkową ochroną sieci i możliwościami naprawy. Jako niemiecka firma nie śledzimy Twoich działań ani nie sprzedajemy Twoich danych stronom trzecim.

avifree5.png
Ścieżka: > > > Avira Free Antivirus for Windows

Avira porównanie

avirafreevspro.png

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 0 )

Close