Close
Arcabit Server Zobacz większy

Arcabit Server

Nowy

  • Ochrona zasobów serwera przed szkodliwym oprogramowaniem
  • Optymalizacja mechanizmów ochronnych pod kątem wymagań systemów serwerowych
  • Dwa silniki antywirusowe i ochrona w chmurze
  • Nowatorski mechanizm SafeStorage - ochrona dokumentów
  • Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem

Więcej szczegółów

369,00 zł Brutto

300,00 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2003 R2, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2022

Więcej informacji

GŁÓWNE FUNKCJE OCHRONNE PAKIETU
m_monitor.pngOchrona zasobów serwera - Pakiet Arcabit Server w czasie rzeczywistym kontroluje wszystkie wykorzystywane w systemie pliki, zarówno te otwierane, modyfikowane i tworzone przez użytkowników jak i te, przetwarzane przez aplikacje pracujące w tle. Inteligentne mechanizmy skanujące gwarantują optymalne wykorzystanie zasobów systemowych i dostosowanie obciążenia do wymagań systemów serwerowych.
NARZĘDZIA DO ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM
bt_tool_safestorage.png
Safe Storage - nowatorska technologia Arcabit pozwalająca na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie (Ransomware) jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.
SafeStorage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane:
SafeStorage
Safe Storage już niejednokrotnie wykazał swoją skuteczność w ochronie oraz odzyskaniu danych zaszyfrowanych przez zagrożenia typu Cryptolocker czyli szkodliwe oprogramowanie szyfrujące dane i żądające okupu za ich odzyskanie.
bt_tool_backup.pngKopia zapasowa - pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych wskazanych przez użytkownika plików i folderów zgodnie ze zdefiniowanych harmonogramem. Oferuje predefiniowane zestawy typów plików (dokumenty, pliki graficzne, pliki audio itp.). Oferuje możliwość tworzenia kopii pełnych lub przyrostowych.
bt_tool_audit.pngAudyt systemu - pozwala na wygenerowanie szczegółowego raportu o systemie. Raport może być przesłany bezpośrednio do Działu Wsparcia Technicznego firmy Arcabit i poddany analizie przez Specjalistów od bezpieczeństwa komputerowego.
bt_tool_proc.pngMenadżer procesów - pozwala na zarządzanie uruchomionymi w systemie procesami. Dodatkowo oferuje dostęp do danych o reputacji uruchomionych aplikacji.
bt_tool_quarantine.pngKwarantanna - bezpieczne przechowywanie podejrzanych plików. Pliki wskazane przez program jako szkodliwe lub potencjalnie szkodliwe mogą być bezpiecznie przeniesione do kwarantanny i przesłane do analizy do firmy Arcabit.
bt_tool_clean.pngCzyszczenie systemu - pozwala na oczyszczenie systemu ze zbędnych plików. Niejednokrotnie pozwala na odzyskanie wielu gigabajtów wolnej przestrzeni dyskowej.
bt_tool_resc.pngArcabit Rescue Disk - tworzy płytę CD/DVD lub pendrive pozwalający na awaryjne uruchomienie komputera w przypadku awarii systemu. Pozwala na przeskanowanie wszystkich zasobów i usunięcie ewentualnych, trudnych infekcji.
Ścieżka: > > Arcabit Server

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 2 )

Rated 4.25 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

OK

Program zakupiony z polecenia sprzedawcy. Nie byliśmy zadowoleni z niego do momentu ukazania się kwietniowych aktualizacji. Program pracuje znacznie sprawniej, obsługa jest mniej męcząca, jednak od konkurencji odstaje. Musi zostać na 3 lata, zobaczymy co potem.

W sumie OK

Działa szybko, raczej problemów większych z nim nie ma. Zagmatwane opcje konfiguracyjne.

Close