Close
Arcabit Endpoint Security Zobacz większy

Arcabit Endpoint Security

Nowy

  • Zaawansowana ochrona stacji roboczych, serwerów plików i urządzeń mobilnych
  • Konsola Administracyjna
  • Dwa silniki antywirusowe i ochrona w chmurze
  • Kontrola aplikacji i urządzeń
  • Nowatorski mechanizm SafeStorage - ochrona dokumentów
  • Kontrola dostępu do stron WWW i harmonogram dostępu do sieci
  • Dwukierunkowa zapora sieciowa i filtr antyspamowy
  • Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem

Więcej szczegółów

425,00 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyAndroid 8.0 lub nowszy, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Vista z dodatkiem Service Pack 2, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3, Microsoft Windows Server 2003 R2, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2022

Więcej informacji

GŁÓWNE FUNKCJE OCHRONNE PAKIETU
m_monitor.pngOchrona plików - w czasie rzeczywistym kontroluje wszystkie wykorzystywane w systemie pliki, zarówno te otwierane, modyfikowane i tworzone przez użytkownika jak i te, przetwarzane przez aplikacje pracujące w tle. Inteligentne mechanizmy skanujące gwarantują optymalne wykorzystanie zasobów systemowych i dostosowanie obciążenia do potrzeb użytkownika.
m_mail.pngOchrona poczty - kontroluje pocztę elektroniczną zanim jeszcze pojawi się ona w skrzynce odbiorczej lub zanim zostanie wysłana. Heurystyka behawioralna ukierunkowana na charakterystyczne dla zagrożeń rozprzestrzeniających się za pośrednictwem poczty elektronicznej cechy nie dopuszcza do systemu nawet najnowszych, nie przeanalizowanych jeszcze zagrożeń.
m_antispam.pngFiltr antyspamowy - Inteligenty i autonomiczny filtr oznacza niechciane wiadomości umożliwiając użytkownikowi tworzenie prostych reguł czyszczących skrzynkę odbiorczą z wiadomości - śmieci.
m_http.pngOchrona przeglądarki - kontroluje wszystkie treści i obiekty przetwarzane w trakcie przeglądania stron internetowych. Dzięki zastosowaniu wielowątkowych mechanizmów skanujących nie wpływa na szybkość działania stron internetowych i transferu plików.
m_firewall.pngZapora sieciowa - bariera dla wszelkiego rodzaju ataków sieciowych. Pozwala na stworzenie reguł dostępu do Sieci i do komputera dla wybranych aplikacji i protokołów sieciowych.
m_parental.pngKontrola dostępu/Kontrola rodzicielska - pozwala na zdefiniowanie reguł dostępu do stron w Internecie zarówno na podstawie ich adresów jak i zawartości. Oferuje zestaw gotowych reguł blokujących dostęp do treści niepożądanych. Pozwala na śledzenie historii przeglądanych stron i ich bieżące blokowanie lub dopuszczanie. Pracuje w oparciu o ustawienia definiowane indywidualnie dla każdego użytkownika systemu.
m_safebrowser.pngBezpieczna przeglądarka Safe Browser - zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów Internetu, a zwłaszcza w trakcie operacji bankowych, płatniczych oraz wymagających podawania wrażliwych danych. Nie dopuszcza do sytuacji, w których newralgiczne dane mogłyby trafić w niepowołane ręce.
m_usb.pngKontrola urządzeń USB - kontroluje przepływ danych realizowanych za pośrednictwem urządzeń USB (napędy, karty sieciowe, drukarki). Pozwala na blokowanie dostępu do wybranych urządzeń w zależności od tego, jaki użytkownik jest zalogowany.
m_cloud.pngOchrona w chmurze - zwielokrotnia skuteczność ochrony dzięki dostępowi do stale aktualizowanych zasobów chmury Arcabit. Pozwala na badanie reputacji uruchomionych procesów i analizę zagrożeń w oparciu o wiedzę zgromadzoną w chmurze.
m_registry.pngOchrona rejestru - kontroluje zmiany w istotnych dla działania systemu obszarach rejestru. Wykrywa zagrożenia instalujące się w rejestrze systemowym.
NARZĘDZIA DO ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM
bt_tool_safestorage.png
Safe Storage - nowatorska technologia Arcabit pozwalająca na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie (Ransomware) jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.
SafeStorage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane:
SafeStorage
Safe Storage już niejednokrotnie wykazał swoją skuteczność w ochronie oraz odzyskaniu danych zaszyfrowanych przez zagrożenia typu Cryptolocker czyli szkodliwe oprogramowanie szyfrujące dane i żądające okupu za ich odzyskanie.
bt_tool_backup.pngKopia zapasowa - pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych wskazanych przez użytkownika plików i folderów zgodnie ze zdefiniowanych harmonogramem. Oferuje predefiniowane zestawy typów plików (dokumenty, pliki graficzne, pliki audio itp.). Oferuje możliwość tworzenia kopii pełnych lub przyrostowych.
bt_tool_audit.pngAudyt systemu - pozwala na wygenerowanie szczegółowego raportu o systemie. Raport może być przesłany bezpośrednio do Działu Wsparcia Technicznego firmy Arcabit i poddany analizie przez Specjalistów od bezpieczeństwa komputerowego.
bt_tool_proc.pngMenadżer procesów - pozwala na zarządzanie uruchomionymi w systemie procesami. Dodatkowo oferuje dostęp do danych o reputacji uruchomionych aplikacji.
bt_tool_quarantine.pngKwarantanna - bezpieczne przechowywanie podejrzanych plików. Pliki wskazane przez program jako szkodliwe lub potencjalnie szkodliwe mogą być bezpiecznie przeniesione do kwarantanny i przesłane do analizy do firmy Arcabit.
bt_tool_clean.pngCzyszczenie systemu - pozwala na oczyszczenie systemu ze zbędnych plików. Niejednokrotnie pozwala na odzyskanie wielu gigabajtów wolnej przestrzeni dyskowej.
bt_tool_resc.pngArcabit Rescue Disk - tworzy płytę CD/DVD lub pendrive pozwalający na awaryjne uruchomienie komputera w przypadku awarii systemu. Pozwala na przeskanowanie wszystkich zasobów i usunięcie ewentualnych, trudnych infekcji.     
ZARZĄDZANIE INSTALACJAMI PAKIETU ARCABIT W SIECI
m_admin.pngSerwer zarządzający - serwer zarządzający Arcabit Administrator może być zainstalowany na dowolnej maszynie z systemem Windows w sieci użytkownika. Nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi ani silników bazodanowych.      
m_console.pngKonsola zarządzająca - dostępna z poziomu przeglądarki internetowej z dowolnego komputera w sieci. Pozwala na elastyczne definiowanie struktury zarządzanej sieci, konfigurowanie zainstalowanych pakietów Arcabit, przeglądanie logów. Daje pełną kontrolę nad aktualizacjami, zdarzeniami i pracą użytkowników. 
m_install.pngŁatwa instalacja w sieci - Prosta, jednoetapowa instalacja pakietu w sieci. Możliwość przygotowania przez producenta indywidualnego pliku instalacyjnego pozwalającego na cichą instalację pakietu z ustalonymi parametrami. 
Ścieżka: > > Arcabit Endpoint Security

Arcabit porówanie produktów

Arcabit_porownanie_1.png

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 0 )

Close