Close

Filtruj według

Cena
Producenci
System operacyjny
Filtruj

Szukaj na blogu

Oprogramowanie antywirusowe AndroidJest 37 produktów.

Obecnie każde urządzenie mobilne typu tablet/telefon z systemem Android najprawdopodobniej gromadzi mnóstwo danych wrażliwych, prywatnych jak i czasem firmowych, ma skonfigurowane wiele kont e-mail, a także serwisy społecznościowe takie jak Facebook czy Whatsapp, a przede wszystkim służy do obsługi bankowości elektronicznej.
Android nie należy do wybitnie bezpiecznych systemów operacyjnych, co jest cechą za jego niską cenę i wysoką dostępność na różne platformy. Dzięki temu jest łakomym kąskiem dla cyberprzestępców.
By zabezpieczyć urządzenie z systemem Andorid potrzebujemy dobrego programu antywirusowego, który zapewni ochronę w czasie rzeczywistym, ochronę sieciową, narzędzia antykradzieżowe i inne dodatkowe funkcje.

Dlaczego oprogramowanie antywirusowe na Androida jest tak istotne ?

Android jest jednym z najbardziej popularnych systemów operacyjnych na świecie, co sprawia, że staje się atrakcyjnym celem dla hakerów i cyberprzestępców. Ataki na urządzenia z Androidem mogą obejmować złośliwe oprogramowanie, kradzież danych osobistych, ataki phishingowe oraz wiele innych zagrożeń. Dlatego oprogramowanie antywirusowe może pomóc w wykrywaniu i blokowaniu tych zagrożeń, chroniąc twoje urządzenie i dane.

na stronę
Wyświetlam 1 - 18 z 37 elementów
Wyświetlam 1 - 18 z 37 elementów
Close