Close

Filtruj według

Cena
Producenci
System operacyjny
Filtruj

Szukaj na blogu

Oferta dla organizacji non profitJest 8 produktów.

Organizacje non-profit, znane również jako organizacje pozarządowe (NGO), to instytucje działające nie dla zysku, lecz dla realizacji celów społecznych, humanitarnych, edukacyjnych, kulturalnych lub innych, które przyczyniają się do dobra społeczeństwa. Te organizacje skupiają się na wspieraniu różnorodnych dziedzin i inicjatyw, od pomocy humanitarnej po edukację, ochronę środowiska, zdrowie publiczne, kulturę i wiele innych. 

Przykłady organizacji non-profit to fundacje charytatywne, organizacje ekologiczne, instytucje edukacyjne, organizacje zajmujące się prawami człowieka, organizacje medyczne i wiele innych. Dzięki swojej działalności organizacje non-profit przyczyniają się do poprawy jakości życia, świadczenia pomocy potrzebującym, promowania edukacji i kultury oraz angażowania się w działania mające na celu rozwiązanie problemów społecznych i środowiskowych.

Proponujemy specjalne ceny dla organizacji non profit, np. fundacji, muzeów, ośrodków kultury, teatrów.


Uwaga, każdy z producentów inaczej definiuje, kto przynależy do danej grupy. Przed dokonaniem zakupu oprogramowania zapraszamy do kontaktu, w przeciwnym razie może okazać się że cena zakupu nie uwzględni rabatu. 

Wyświetlam 1 - 8 z 8 elementów
Wyświetlam 1 - 8 z 8 elementów
Close