Close

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Nowe produkty

Promocje

Szukaj na blogu

Producenci

Lista produktów według producenta Malwarebytes

Trzy dni wyszukiwania w Internecie i konsultowania się na forach dotyczących bezpieczeństwa, takich jak spywareinfoforum.com, z innymi, którzy mieli podobny problem. Wszyscy dochodzili do tych samych wniosków:  • Ciągle pojawia się nowe złośliwe oprogramowanie.

  • Tradycyjny program antywirusowy nie jest w stanie wykonywać swoich zadań.


Marcin postanowił stworzyć lepsze narzędzie do walki ze złośliwym oprogramowaniem. Nauczył się programować i stworzył niewielkie, ale wyjątkowo wydajne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania o nazwie Rogue Remover, które szybko stało się popularne w społeczności zajmującej się zabezpieczeniami.


Co ważniejsze, w tej społeczności Marcin znalazł wielu innych podobnie myślących guru od bezpieczeństwa i łowców złośliwego oprogramowania. Walczyli ze złośliwym oprogramowaniem, wymieniali się informacjami na jego temat i pomagali desperatom szukającym wsparcia na forach. Wymyślali reakcje na nowe zagrożenia, co sprawiło, że tradycyjne programy antywirusowe znalazły się w trudnej sytuacji. Poświęcali na to swoje pieniądze i swój czas.


Dziś zagrożenia mutują daleko odbiegając poza zwykłe wirusy. Cryptojackerzy zamieniają Twoją przeglądarkę w kopalnię kryptowalut, podczas gdy oprogramowanie typu ransomware blokuje pliki danych, paraliżuje firmy i infrastrukturę krajową na całym świecie. A złośliwy kod jest teraz polimorficzny, stale zmieniając swój kształt, i wymyka się wykrywaniu za pomocą tradycyjnych programów antywirusowych i ich starej technologii opartej na sygnaturach.


Więc teraz, aby pokonać hakera, trzeba innego hakera.


To właśnie mentalność hakerów sprawiła, że firma Malwarebytes stała się jedną z najbardziej zaufanych nazw w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego. Nasz zespół składający się z ponad 600 łowców złośliwego oprogramowania, inżynierów oprogramowania i weteranów branży bezpieczeństwa otrzymał sześć patentów dotyczących innowacyjnej technologii. Nasza technologia jest weryfikowana przez wyniki – miliony ludzi i firm na całym świecie polegają na kodzie Malwarebytes, aby chronić to, co dla nich ważne.


Ale poza technologią, zespół jest zjednoczony jednym prostym przekonaniem: Ty i wszyscy inni macie prawo do świata wolnego od złośliwego oprogramowania.

Wyświetlam 1 - 8 z 8 elementów
Wyświetlam 1 - 8 z 8 elementów
Close