Close

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Nowe produkty

Promocje

Szukaj na blogu

Producenci

Lista produktów według producenta Avast

Nowatorskie podejście firmy Avast do zabezpieczeń jest możliwe dzięki naszym utalentowanym i doświadczonym inżynierom. Mamy siedzibę w Pradze — centrum rozwoju inżynierii i nauk komputerowych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Ponad 45% naszych pracowników pracuje w dziale badań i rozwoju. Nasi naukowcy, inżynierowie i matematycy wywodzą się z najbardziej szanowanych instytucji, takich jak Stanford, MIT, Oxford i NASA. Avast rozwija się dzięki kulturze opartej na pasji i chęci „zwyciężania tych złych”.

Avast to od wielu lat pionier w sferze cyberbezpieczeństwa, oferujący rozwiązania o najwyższej jakości dla ochrony przed coraz bardziej wyrafinowanymi zagrożeniami online. Wiodącym atutem Avast jest jego zdolność do antycypacji i skutecznego przeciwdziałania zarówno nowoczesnym, jak i rosnącym zagrożeniom cyfrowym.


Niezrównana analiza sztucznej inteligencji: Avast wykorzystuje potęgę zaawansowanej analizy opartej na sztucznej inteligencji do wykrywania nawet najbardziej skomplikowanych i kamuflujących się zagrożeń. Dzięki temu ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami zyskuje realne znaczenie w obliczu stale ewoluującej cyberprzestępczości.


Szeroko zakrojona ochrona wielu warstw: Avast buduje swoje rozwiązania na zasadzie wielowarstwowej ochrony, obejmującej wykrywanie wirusów, złośliwego oprogramowania, ataków ransomware i wiele innych. To nie tylko "antywirus", to wszechstronna "ochrona wielopoziomowa" dla każdej sfery cyfrowego życia.


Dynamiczna ochrona przeglądania: Avast wdraża innowacyjne narzędzia do "ochrony przeglądania", zapobiegając nie tylko tradycyjnym zagrożeniom, ale również identyfikując i blokując niebezpieczne strony Internetowe oraz próby phishingu. Bezpieczeństwo w trakcie surfowania stało się kluczowe, a produkty firmy Avast to zapewniają.


Kluczowe słowo to szybkość: W dzisiejszym tempie życia cyfrowego, "szybkość" to pojęcie o krytycznym znaczeniu. Avast odbiera tę potrzebę i dostarcza zaawansowanych, lecz lekkich w obszarze zasobożerności, narzędzi bezpieczeństwa, aby nie hamować wydajności systemu.


Przewaga dzięki szyfrowaniu: W świecie zwiększonej wrażliwości na prywatność, "szyfrowanie" jest nieodzownym elementem. Avast wdraża zaawansowane metody "szyfrowania danych", zapewniając, że Twoje informacje pozostają chronione nawet w przypadku przechwycenia.

Wyświetlam 1 - 9 z 9 elementów
Wyświetlam 1 - 9 z 9 elementów
Close