Close

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Nowe produkty

Promocje

Szukaj na blogu

Producenci

Lista produktów według producenta 360

"Jak oszacowano na podstawie bazy aktywnych użytkowników, Beijing Qihu Keji Co. Ltd. jest wiodącą firmą internetową w Chinach. Pod koniec czerwca 2014 r. odnotowaliśmy miesięczną aktywność około 500 milionów użytkowników komputerów stacjonarnych oraz ponad 640 milionów użytkowników urządzeń mobilnych.

Uznając bezpieczeństwo za fundamentalną potrzebę wszystkich użytkowników internetowych i mobilnych, stworzyliśmy obszerną bazę klientów oferując kompleksowe, efektywne i przyjazne rozwiązania chroniące komputery i urządzenia mobilne przed złośliwym oprogramowaniem oraz niebezpiecznymi witrynami. Oferowane przez nas produkty i usługi są obsługiwane przez naszą własną technologię bezpieczeństwa opartą na chmurze, którą uważamy za jedną z najbardziej zaawansowanych i niezawodnych w przemyśle bezpieczeństwa internetowego. W chwili obecnej monetyzujemy naszą ogromną bazę użytkowników przede wszystkim dzięki ofercie reklamowej oraz dodatkowym usługom internetowym.

Jesteśmy...

W czołowej trójce firm internetowych pod względem bazy użytkowników w Chinach.


  • Nr 1 pod względem dostarczania produktów i usług zapewniających bezpieczeństwo w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych w Chinach

  • Nr 1 pod względem platform dystrybucji mobilnej opartej na systemie Android w Chinach

  • Nr 2 w kategorii przeglądarek internetowych w Chinach

  • Nr 2 w kategorii wyszukiwarek komputerowych w Chinach

Wyświetlam 1 - 4 z 4 elementów
Wyświetlam 1 - 4 z 4 elementów
Close