Malwarebytes for Windows

-1,00 zł

10,58 zł Brutto

11,58 zł

8,60 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows

Więcej informacji

malfw2_cr1.png

Czyści Twój komputer w ciągu kilku minut

Nasz bezpłatny skaner jest tym, co zapewnia nam popularność. Nie
tylko znajduje zagrożenia, takie jak złośliwe oprogramowanie i wirusy, ale również potencjalnie niechciane programy, które mogą spowolnić działanie.                                     

Zabezpiecza komputer, pliki i zapewnia prywatność w trybie 24/7

Ochrona w czasie rzeczywistym wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby chronić Cię przed zagrożeniami online, nawet przed takimi, których nikt wcześniej nie widział.                                         

malfw2_cr2.png
malfw2_cr3.png

Chroni przed oszustami internetowymi

Rozwiązanie Web Protection blokuje oszustwa internetowe, zainfekowane witryny i złośliwe łącza. Blokuje również oszustwa phishingowe, które wykorzystują fałszywe strony, aby skłonić Cię do ujawnienia prywatnych informacji, takich jak Twoje dane bankowe.

malfw2_cr4.pngmalfw2_cr5.pngmalfw2_cr6.png

Blokuje oprogramowanie typu ransomware

Szanuje Twoją przestrzeń

W prosty sposób zapewnia Ci bezpieczeństwo

Ransomware Protection wykorzystuje zastrzeżoną technologię do zapewnienia potężnej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, które może zablokować Twój komputer oraz pliki i zdjęcia dla okupu.

Skanowanie zużywa teraz o 50% mniej zasobów procesora niż wcześniej, a dzięki trybowi Play Mode można wyłączyć powiadomienia i aktualizacje podczas gry lub oglądania filmów.                                 

Nasz całkowicie nowy interfejs użytkownika sprawia, że dostosowanie ochrony jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zaplanuj skanowanie, dostosuj warstwy ochronne i wybierz jeden z trzech trybów skanowania.


Malwarebytes
Mechanizm Katana

Nasz całkowicie nowy silnik wykrywający znajduje więcej zagrożeń w krótszym czasie i ma mniejszy wpływ na wydajność niż kiedykolwiek wcześniej. Przekazuje również więcej informacji o znajdowanych zagrożeniach, na przykład ich rodzaj i zachowanie, dzięki czemu można podejmować lepsze decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Na przykład zamiast ogólnej nazwy zagrożenia, takiej jak "Malware123", zobaczysz nazwę: "Spyware.PasswordStealer" wraz z łączem do informacji o tym konkretnym zagrożeniu.


malfw3.png

Opinie

2021-06-09

dobry zakup

Malwarebayts znam od dawna, bo korzystałem z darmowej wersji. Uratował mi życie wiele razy, bo wykrył to czego anty virus nie zauważył. Jak widać sam anty virus nie pomaga we wszystkim. Polecam !

    Path: > > Malwarebytes for Windows

    Pobierz

    Powiązane posty na blogu

    Inne produkty w tej samej kategorii: