Malwarebytes Endpoint Protection for Server Zobacz większe

Malwarebytes Endpoint Protection for Server with Standard Support

1 196,13 zł Brutto

972,46 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows

Więcej informacji

maleps_l1.png

W branży panuje przekonanie, że Linux jest "bezpieczny" przed złośliwym oprogramowaniem. W rzeczywistości jest jednak odwrotnie. Złośliwe oprogramowanie jest ukierunkowane na użytkowników biznesowych systemu Linux — głównie w celach przestępczych.

 
maleps_l2.webp

Bezpieczeństwo serwerów ma obecnie bardziej krytyczne znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej


Podczas gdy ataki na punkty końcowe są irytujące, ataki na serwery są śmiertelnie niebezpieczne. Atakując serwery, cyberprzestępcy uzyskują dostęp do krytycznych danych, takich jak dane finansowe, własność intelektualna i inne — otwierają drzwi do utraty danych w całym systemie, dla oprogramowania ransomware i jeszcze gorszych sytuacji. Obecnie ochrona serwerów ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania utracie czasu, pieniędzy, produktywności użytkowników i reputacji organizacji.

 

Od serwerów po stacje robocze — uprość zabezpieczenia za pomocą jednej konsoli w chmurze


Wykorzystaj maksymalnie swoje ograniczone zasoby dzięki opartej na chmurze platformie Malwarebytes Nebula. Za pomocą jednego panelu i naszego intuicyjnego interfejsu użytkownika można uzyskać wgląd we wszystkie działania w całej organizacji. Łatwe zarządzanie punktami końcowymi, wykrywanie zagrożeń i usuwanie ich za pomocą jednego kliknięcia — serwery i stacje robocze są bezpieczne i wydajne. Usługi MSP zabezpieczające serwery klientów mogą korzystać z tych samych możliwości dzięki naszej konsoli Malwarebytes OneView.

maleps_l3.webp
 
maleps_l4.webp

Najnowsza technologia zapewniająca bezpieczeństwo serwerów

  • Lekki agent Malwarebytes Endpoint Protection for Servers jest wdrażany na niewielkiej powierzchni, dzięki czemu nie obciąża produktywności użytkowników końcowych.

  • Precyzyjne werdykty Nasze innowacyjne uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja i opatentowany model goodware pomagają wyeliminować fałszywe wyniki pozytywne i zapewniają wiarygodne wnioski.

  • Uproszczone zarządzanie Malwarebytes oferuje pojedynczy pulpit nawigacyjny oparty na chmurze, z łatwym w użyciu interfejsem, dostarczający w czasie rzeczywistym statusy zdarzeń i informacje dotyczące urządzeń w całej sieci.
 

Powstrzymaj złośliwe oprogramowanie przed uzyskaniem kontroli nad Twoją organizacją

   

Proaktywna ochrona serwerów


Pomaga zwiększyć bezpieczeństwo platformy, zapewniając nowatorską ochronę, a jednocześnie upraszczając zabezpieczenia i usuwanie skutków ataku dzięki wygodnym, domyślnym politykom serwera z predefiniowanymi konfiguracjami zabezpieczeń.

Obsługa wielu platform


Malwarebytes oferuje możliwości łączenia i dopasowywania, aby zapewnić spełnienie wszystkich Twoich potrzeb organizacyjnych. Obejmuje to ochronę serwerów Windows i Linux, a także punktów końcowych Windows i Mac.

Najwyższa wydajność dzięki lekkiemu projektowi


Rozumiemy, jak krytyczne jest utrzymanie serwerów w stanie najwyższej wydajności. Mając to na uwadze, zaprojektowaliśmy rozwiązanie serwerowe, które zapewni najwyższą wydajność. Polegaj na ochronie, która jest lekka i zajmuje mało miejsca, a jednocześnie zapewnia maksymalną ochronę.

Path: > > Malwarebytes Endpoint Protection for Server with Standard Support

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie