Malwarebytes Endpoint Protection Zobacz większe

Malwarebytes Endpoint Protection

334,88 zł Brutto

272,26 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

malep_s1.png

Zabezpieczenie punktów końcowych

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyApple macOS, Microsoft Windows

Więcej informacji

Tradycyjny antywirus nie jest już wystarczający do ochrony

Wiele narzędzi ochrony punktów końcowych po prostu nie zapobiega wyłudzeniom typu zero-day, żądaniom okupu lub pobieraniu złośliwego oprogramowania. Łączenie wielu narzędzi wpływa na produktywność użytkowników, a jednocześnie sprawia, że powstaje więcej luk dla złośliwego oprogramowania, przed którym nie można się obronić.

Malwarebytes Endpoint Protection zapewnia kompletną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i usuwanie skutków ataków z precyzyjnym wykrywaniem zagrożeń, proaktywnym ich blokowaniem oraz dokładnym usunięciem skutków, z wykorzystaniem chmury i łatwością użycia dla organizacji każdej wielkości.

 

Kompleksowa ochrona stworzona z myślą o szybkości działania


Nie trzeba wybierać między ochroną a wydajnością. Szybkie wdrażanie ochrony punktów końcowych, która nie wpływa na produktywność użytkowników.

malep_l1.webp
 
malep_l2.webp

Precyzyjne wykrywanie w miejscu ataku


Atakujący nieustannie wprowadzają innowacje. Wybierz zaawansowaną ochronę punktów końcowych, która wprowadza innowacje w zakresie wykrywania w miarę ewolucji zagrożeń ze strony napastników.

 

Powstrzymaj złośliwe oprogramowanie przed uzyskaniem kontroli nad Twoją organizacją

malep_l3.svgmalep_l4.svgmalep_l5.svg

Lekki Agent


W przeciwieństwie do starych metod opartych na sygnaturach, które czekają, aż ataki się rozpoczną, Malwarebytes Endpoint Protection wyszukuje i blokuje zagrożenia, zanim urządzenia zostaną zainfekowane. Dzieje się to przez rozpoznawanie i zapobieganie instalowaniu się złośliwego kodu, jak i oszukańczemu zachowaniu ludzi.

Teraz możesz blokować zagrożenia, których inni nie dostrzegają, w tym ataki internetowe, złośliwe oprogramowanie zero-day, oprogramowanie ransomware, PUP, PUM i wiele innych.Wszystko za pośrednictwem niewielkiego agenta, dzięki któremu nie ograniczasz produktywności użytkowników końcowych. Zespoły zajmujące się bezpieczeństwem również pozostają produktywne, ponieważ aplikacje i urządzenia są uodporniane bez modyfikacji kodu.

Precyzyjne werdykty


Podczas gdy inni używają konwencjonalnych technik, które zawodzą, Malwarebytes wykorzystuje innowacyjne uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję, oparte na naszym opatentowanym modelu goodware.

Mówiąc krótko, umieszczamy na białej liście poprawnie podpisany kod od znanych dostawców, jak również inny kod, który przejdzie rygorystyczną inspekcję (nasza biblioteka goodware zawiera już ponad miliard linii zatwierdzonego kodu). Kod ten jest pomijany w przyszłych skanowaniach, aby zaoszczędzić czas, wyeliminować fałszywe wyniki pozytywne i zapewnić coraz dokładniejsze werdykty.Testujemy również złośliwy kod i złe zachowanie na wszystkich etapach, od instalacji po wykonanie i wyłączenie.

Uproszczone zarządzanie


Odejście od złożoności wielu konsol zarządzających mozaiką jednorazowych narzędzi. Malwarebytes oferuje pojedynczy pulpit nawigacyjny z łatwym w użyciu interfejsem, dostarczający w czasie rzeczywistym statusy zdarzeń i informacje dotyczące urządzeń w całej sieci.

Interfejs użytkownika kontroluje również wszystkie funkcje naszego pełnego pakietu oprogramowania do ochrony punktów końcowych. Obejmuje to możliwość łatwego ustalania priorytetów działań naprawczych za pomocą wielu filtrów, takich jak stopień zagrożenia, fizyczna lokalizacja i inne kryteria.Idealny dla dużych i małych organizacji, Malwarebytes Endpoint Protection sprawia, że blokowanie zagrożeń to kwestia kliknięć, a nie skryptów.

Path: > > Malwarebytes Endpoint Protection

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie