Malwarebytes Endpoint Detection and Response for Server Zobacz większe

Malwarebytes Endpoint Detection and Response for Server with Standard Support

1 435,36 zł Brutto

1 166,96 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows

Więcej informacji

Ochrona Twoich serwerów jest najważniejsza


Jeden atak na serwer może spowodować gwałtowne przerwanie działalności firmy. Cyberprzestępcy rozumieją, że atakując serwery, mogą wyrządzić maksymalne szkody, i jednocześnie rozprzestrzenić zagrożenia na inne organizacyjne serwery i stacje robocze. Te pełne danych cele umożliwiają przestępcom kradzieże danych i wymuszenia okupu za wrażliwe dane, takie jak informacje finansowe, własność intelektualna i inne. Dlatego zabezpieczanie serwerów jest niezbędne do ochrony reputacji organizacji, a także chroni przed utratą pieniędzy, produktywności i krytycznych danych.

maledrs_l1.webp
 
maledrs_l2.webp

Od serwerów po stacje robocze — uprość zabezpieczenia za pomocą jednej konsoli w chmurze


Wykorzystaj maksymalnie swoje ograniczone zasoby dzięki opartej na chmurze platformie Malwarebytes Nebula. Za pomocą jednego panelu i naszego intuicyjnego interfejsu użytkownika można uzyskać wgląd we wszystkie działania w całej organizacji. Łatwe zarządzanie punktami końcowymi, wykrywanie zagrożeń i usuwanie ich za pomocą jednego kliknięcia — serwery i stacje robocze są bezpieczne i wydajne. Usługi MSP zabezpieczające serwery klientów mogą korzystać z tych samych możliwości dzięki naszej konsoli Malwarebytes OneView.

 

Nowatorska technologia zapewnia bezpieczeństwo serwerom

  • Monitorowanie podejrzanej aktywności Na bieżąco analizujemy procesy w punktach końcowych, rejestr, systemy plików i aktywność sieciową w chmurze. Następnie stosujemy analizę behawioralną i uczenie maszynowe, aby zidentyfikować potencjalnie podejrzane działania.

  • Szczegółowa izolacja ataków W przypadku ataku Malwarebytes oferuje trzy sposoby izolacji ataku: izolację sieci, izolację procesów i izolację serwerów. Zdalne podejmowanie działań za pomocą kliknięcia myszką.

  • Wycofywanie programów ransomware Jeśli wykryte zostaną zachowania ransomware, Malwarebytes aktywuje kopie zapasowe plików. Za pomocą jednego kliknięcia zespoły reagujące na incydenty mogą cofnąć pliki do stanu nawet sprzed 72 godzin.
maledrs_l3.webp
 
maledrs_l4.webp

Lekki projekt nie spowolni pracy serwerów


Rozumiemy, jak krytyczne jest utrzymanie serwerów w stanie najwyższej wydajności. Mając to na uwadze, zaprojektowaliśmy rozwiązanie serwerowe, które zapewni najwyższą wydajność. Polegaj na ochronie, która jest lekka i zajmuje mało miejsca, a jednocześnie zapewnia maksymalną ochronę.

 
Path: > > Malwarebytes Endpoint Detection and Response for Server with Standard Support

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie