Malwarebytes Endpoint Detection and Response Zobacz większe

Malwarebytes Endpoint Detection and Response

406,65 zł Brutto

330,61 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Specyfikacja

System operacyjnyApple macOS, Microsoft Windows

Więcej informacji

Wyzwania związane z cyberbezpieczeństwem

Eskalacja zagrożeń


Ponad 68% firm ucierpiało w wyniku niedawnych ataków, z czego 80% stanowiły nieznane zagrożenia typu "zero-day ".

Wykrywanie ataków typu "zero-day "


Prawie 60% firm potrzebuje wykrywania ataków typu "zero-day ", ale dużym problemem jest wysoka liczba fałszywych alarmów.

Złożone rozwiązania


Ponad 61% firm twierdzi, że złożoność i ograniczona liczba pracowników stanowią istotne wyzwania związane z EDR.

Źródła: 2020 EDR Study, Ponemon Institute


Trzy najważniejsze wymagania dotyczące EDR


Wykrywanie oprogramowania ransomware, złośliwego oprogramowania, trojanów, programów typu rootkit, luk w zabezpieczeniach (backdoor), wirusów, ataków typu "brute force " i nieznanych zagrożeń typu "zero-day " oraz ochrona przed nimi.

maledr_l1.webp

Łatwość stosowania


Malwarebytes Endpoint Detection and Response dla systemów Windows i Mac może z łatwością zastąpić lub uzupełnić inne rozwiązania zabezpieczające punkty końcowe, takie jak Microsoft Defender.

  • Niezakłócający pracy dostęp oparty na rolach, wdrożenie w ciągu kilku minut
  • Lekki agent punktów końcowych, zaawansowane integracje
  • Intuicyjna, natywna konsola zarządzania w chmurze

Efektywność


Malwarebytes EDR wykorzystuje unikalne uczenie maszynowe Anomaly Detection, dzięki czemu nie tylko wykrywa znane zagrożenia, ale również nieznane ataki typu "zero-day ".

  • Szczegółowa izolacja procesów, sieci i komputerów stacjonarnych z systemem Windows
  • Gromadzi szczegółowe informacje o zagrożeniach na potrzeby analiz i dochodzeń
  • Zastrzeżony mechanizm Linking Engine usuwa pliki wykonywalne, artefakty i zmiany

Skuteczność


Malwarebytes EDR oferuje optymalizację pracy pracowników zdalnych, najwyższą w branży wydajność, wysoki zwrot z inwestycji (ROI) oraz niski całkowity koszt posiadania (TCO)

  • Ukierunkowane wyszukiwanie zagrożeń pod kątem wykrywania oznak naruszeń (IOC)
  • Funkcja 72-hour Ransomware Rollback dla komputerów z systemem Windows
  • Brak wpływu na wydajność, wykorzystuje o rząd wielkości mniej zasobów


Malwarebytes next-gen EDR

maledr_l2.svgmaledr_l3.svgmaledr_l4.svg

Ochrona pracowników zdalnych


Wyższe wykorzystanie protokołu RDP (Remote Desktop Protocol) wynikające z pandemii COVID-19 przekłada się na większe zagrożenie ze strony ransomware.

Rozwiązanie Malwarebytes Endpoint Detection and Response zawiera teraz funkcję Malwarebytes Brute Force Protection, która blokuje złośliwe próby logowania i zapobiega włamaniom wymierzonym w RDP na komputerach i serwerach z systemem Windows.

Nasz wydajny silnik skanowania i wykrywania zapewnia silniejszą ochronę przed infekcjami z wykorzystaniem luk w zabezpieczeniach oraz pakietowego i polimorficznego złośliwego oprogramowania, przez co doskonale sprawdza się w zdalnych środowiskach pracy, gdzie użytkownicy mogą być łatwiejszym celem.

Lepsze wykrywanie zagrożeń


Zaawansowane ataki wykorzystują punkty wejścia i luki w zabezpieczeniach, a gdy napastnicy znajdą się w środku, mogą zarzucić haczyk, powodując poważne szkody.

Rozwiązanie Malwarebytes Endpoint Detection and Response zawiera teraz ulepszone funkcje wykrywania klasy korporacyjnej, które wykorzystują naszą technologię uczenia maszynowego do wykrywania anomalii. Poprawiliśmy także wykrywanie ataków typu "zero-day ", aby znaleźć i wyeliminować nieznane zagrożenia.

Zamaskowane złośliwe oprogramowanie może w sprytny sposób ominąć tradycyjne rozwiązania EDR. Nasze rozszerzone funkcje wykrywania wychwytują te zagrożenia, a udoskonalone wykrywanie behawioralne alarmuje o anomaliach w zachowaniu użytkowników.

Niska liczba fałszywych alarmów


Przeciętny zespół ds. bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie co miesiąc poświęca ponad 25% czasu na ściganie tysięcy fałszywych alarmów (Ponemon).

Rozwiązanie Malwarebytes Endpoint Detection and Response eliminuje ten problem poprzez zapewnienie optymalnej równowagi pomiędzy wysoką skutecznością dzięki zaawansowanemu wykrywaniu anomalii a niskim poziomem fałszywych alarmów.

Nowe przepisy amerykańskie i międzynarodowe wymagają obecnie bardziej rygorystycznej ochrony danych osobowych. Firmy mogą mieć tylko niewielkie pole manewru, aby udowodnić, że alerty nie naraziły danych osobowych na ujawnienie, w przeciwnym razie mogą zostać ukarane grzywną, zmuszone do publicznego ogłoszenia problemu i stanąć w obliczu wielomilionowych pozwów.Innowacyjne, aktywne reagowanie na zagrożenia zapewnia produktywność punktów końcowych

maledr_l5.svgmaledr_l6.svgmaledr_l7.svg

Wyodrębnianie ataku


Jeśli punkt końcowy zostanie zaatakowany, obecnie łatwo będzie powstrzymać złośliwe oprogramowanie przed rozprzestrzenianiem się. Tylko Malwarebytes Detection and Response maksymalizuje elastyczność IT i minimalizuje niedogodności dla użytkowników końcowych, korzystając z trzech trybów izolacji urządzeń:

Izolacja sieci ogranicza komunikację między urządzeniami, dzięki czemu atakujący są odcięci od sieci, a złośliwe oprogramowanie nie może się zainstalować ".

Izolacja procesów ogranicza liczbę operacji, które mogą być wykonywane, powstrzymując złośliwe oprogramowanie i umożliwiając pracę użytkownikom końcowym.

Izolacja pulpitu ostrzega użytkownika końcowego o zagrożeniu, tymczasowo blokuje mu dostęp, ale utrzymuje urządzenie w trybie online do analizy.

Dzięki wielu trybom izolacji ataków, zarówno zespoły bezpieczeństwa, jak i użytkownicy końcowi zwiększają swoją produktywność nawet podczas ataków.

Automatyczne usuwanie skutków ataków


Tylko Malwarebytes skrupulatnie wyszukuje i wycofuje wszystkie większe i mniejsze zmiany dokonane przez złośliwe oprogramowanie, przywracając punkt końcowy do stanu sprzed ataku.

Podczas gdy tradycyjne podejście koncentruje się na usuwaniu tylko aktywnego pliku wykonywalnego, ignorując pozostałe zmiany, które prowadzą do ponownego zainfekowania lub szkodliwego potencjalnie niepożądanych programów (PUP) i potencjalnie niepożądanych modyfikacji (PUM). Zostajesz z zainfekowanym urządzeniem i masz nadzieję, że nic się nie stanie.

Malwarebytes Linking Engine śledzi każdy artefakt, zmianę i modyfikację procesu (w tym pliki wykonywalne w pamięci, które inni przeoczyli). Jest to prawdziwe rozwiązanie typu "raz a dobrze ", które następnie wyznacza prawidłową ścieżkę trwałego usunięcia całego złośliwego oprogramowania, w tym potencjalnie niepożądanych programów i modyfikacji.

Ransomware Rollback


Nigdy nie płać okupów. Za pomocą jednego kliknięcia osoby odpowiedzialne za reagowanie na incydenty w Malwarebytes cofają wszystkie szkody, przywracając urządzenia i pliki do stanu sprzed ataku.

Jest to możliwe, ponieważ wykorzystujemy lokalną pamięć podręczną w każdym punkcie końcowym, przechowując wszystkie istotne zmiany na urządzeniu do 72 godzin. Jeśli Twoje urządzenie zostanie zainfekowane, Malwarebytes po prostu wycofa zmiany w urządzeniu i przywróci pliki, które zostały zaszyfrowane, usunięte lub zmodyfikowane. A miejsce do przechowywania danych nie jest problemem, ponieważ nasza zastrzeżona technologia dynamicznego wykluczania rozpoznaje zachowania aplikacji i minimalizuje wykorzystanie pamięci masowej.

W rezultacie można być spokojnym, wiedząc, że oprogramowanie ransomware nie zaszkodzi firmie, jej reputacji, doświadczeniu klientów ani produktywności zespołu.Path: > > Malwarebytes Endpoint Detection and Response

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie