Kaspersky Small Office Security Zobacz większe

Kaspersky Small Office Security

787,20 zł Brutto

640,00 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Ochrona, która zapewnia Twojej firmie ciągłość działania

Kaspersky Small Office Security łączy łatwość użytkowania, która cechuje ochronę dla domowych komputerów PC, z funkcjami, dzięki którym firma może działać bezpiecznie. Dzięki ochronie typu „skonfiguruj i zapomnij” dla firm zatrudniających 5-25 pracowników, Kaspersky Small Office Security zabezpiecza Twoje biurowe urządzenia z systemem Windows, komputery Mac i laptopy, jak również systemy Windows Server.

  • Zaawansowana ochrona przed ransomware oraz możliwość wycofywania zmian, gdy ktoś popełni błąd
  • Funkcja szyfrowania plików i tworzenia kopii zapasowej zabezpiecza i przechowuje Twoje najcenniejsze pliki
  • Bezpieczne pieniądze - płać rachunki i podatki przez internet bez ryzyka
  • Ochrona urządzenia z systemem Android, aby pracownicy mogli bezpiecznie korzystać ze swoich osobistych smartfonów i tabletów
  • Wbudowany skaner luk dzięki któremu masz pewność, że aplikacje, których używasz, są bezpieczne.

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyAndroid, Apple iOS, Apple macOS, Microsoft Windows, Microsoft Windows Serwer

Więcej informacji

KAŻDY ROBI TO, CO DO NIEGO NALEŻY

bg-ksos-01.png

Rozwiązanie bezpieczeństwa, które nie odwraca Twojej uwagi, dzięki czemu możesz spokojnie skupić się na pracy. Chroni pracowników, nie rozpraszając ich wyświetlaniem wiadomości czy powiadomień. Rozwiązanie Kaspersky Small Office Security robi to, co do niego należy.


OCHRONA PRZED RANSOMWARE DLA NIEOSTROŻNYCH PRACOWNIKÓW

Nawet jeśli pracownik kliknie szkodliwe łącze, a ransomware podejmie próbę zaszyfrowania plików, możesz skorzystać z kopii zapasowej oryginalnych plików — jest ona tworzona automatycznie.

bg-ksos-02.png

ZABEZPIECZ SIĘ PRZED OSZUSTWAMI W INTERNECIE

bg-ksos-03.png

Dodatkowe warstwy ochrony pomagają w zapewnieniu ochrony przed złodziejami polującymi na firmowe pieniądze: gdy logujesz się na stronach sklepów lub banków, nasza unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze sprawdza, czy są autentyczne i nie stanowią zagrożenia — w tym celu otwiera je najpierw w specjalnym trybie chronionym (tylko dla komputerów PC i Mac).


OCHRONA PRZED UTRATĄ DOSTĘPU DO KONT

Menedżer haseł przechowuje i chroni wszystkie hasła oraz cenne pliki ze wszystkich urządzeń, których używasz – Twoim zadaniem jest zapamiętanie tylko jednego hasła głównego. Gdy serwer plików jest chroniony słabym hasłem lub od dłuższego czasu nie było ono zmieniane, otrzymasz stosowaną informację.

bg-ksos-04.png


ŁATWA W UŻYTKOWANIU OCHRONA DLA CAŁEJ FIRMY 

Ochrona wielowarstwowa w postaci jednego, łatwego w użytkowaniu pakietu – mimo braku doświadczenia możesz w łatwy sposób zastosować ochronę na wysokim poziomie w całej firmie. 
icon-ksos-01.svgicon-ksos-02.svgicon-ksos-03.svg
Portal do zarządzania znacząco ułatwia użytkowanie

Zarządzaj ochroną w firmie z dowolnego miejsca za pośrednictwem portalu internetowego ksos.kaspersky.com. Dzięki tej stronie możesz wysyłać łącza instalacyjne do użytkowników zdalnych, generować specjalne tickety dla pomocy technicznej, zdalnie zarządzać aplikacjami Kaspersky i wiele więcej. Nie jest wymagane doświadczenie czy specjalne umiejętności. 

Ochrona przed ransomware dla systemu Windows Server

Zabezpiecz serwery plików z systemem Windows przed ransomware i innymi szkodliwymi programami szyfrująco-blokującymi — technologia Kontrola systemu od Kaspersky wykrywa, blokuje i wycofuje wszelkie szkodliwe działania.

Zabezpiecz urządzenia mobilne

Pracujesz w terenie? Dzięki technologiom zabezpieczającym dla urządzeń mobilnych od Kaspersky możesz cieszyć się ochroną bez względu na to, gdzie aktualnie jesteś. Podobnie jak pracownicy, którzy używają do pracy własnych urządzeń. Zabezpiecz smartfony i tablety z platformą Android, zapewniając sobie możliwość ich zdalnego blokowania, wymazywania danych i lokalizacji, gdy się np. zagubią.

icon-ksos-04.svgicon-ksos-05.svgicon-ksos-06.svg
Ochrona podczas korzystania z internetu i poczty e-mail

Ochrona przed próbami przechwycenia danych firmowych i sieci poprzez blokowanie szkodliwych stron. Blokuj pobieranie podejrzanych plików, filtruj wiadomości phishingowe i podejrzane załączniki. Wyszukuj i usuwaj niechciane i niebezpieczne rozszerzenia przeglądarek oraz zabezpiecz swoją prywatność dzięki specjalnej funkcji blokującej śledzenie.  

Chroń wrażliwe dane i prywatność

Technologie kopii zapasowych i szyfrowania chronią wrażliwe dane przed wyciekami, karami finansowymi i utraconymi możliwościami biznesowymi. Sejf danych to dodatkowa warstwa ochrony, a chroniony hasłem magazyn umożliwia bezpieczne przechowywanie plików na komputerze, z dala od ciekawskich oczu.

Ochrona, której możesz zaufać – i możemy to udowodnić

Żaden producent nie osiągnął w takiego sukcesu w niezależnych testach jak Kaspersky. W 2019 r. produkty Kaspersky wzięły udział w 86 niezależnych testach i przeglądach. Nasze produkty zajęły 64 pierwsze miejsca, a w przypadku 70 testów uplasowały się w pierwszej trójce.

Path: > > Kaspersky Small Office Security

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie