Kaspersky Security for Microsoft Office 365 Zobacz większe

Kaspersky Security for Microsoft Office 365

1 168,50 zł Brutto

950,00 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Ochrona nowej generacji dla poczty e-mail w pakiecie Office 365

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wykrywaj i blokuj spam oraz szkodliwe wiadomości e-mail zawczasu bez uszczerbku na produktywności czy przypadkowego usuwania przydatnej korespondencji. Zaawansowana heurystyka, technologia piaskownicy i uczenia maszynowego chronią pocztę e-mail przed spamem, phishingiem, oszustwami typu BEC (ang. Business E-mail Compromise) i innymi zaawansowanymi zagrożeniami.

Informacje o produkcie:

  • Intuicyjne zarządzanie z poziomu pojedynczej, wykorzystującej chmurę konsoli — Kaspersky Business Hub.
  • Całkowita kontrola nad tym, jak przetwarzane są podejrzane e-maile.
  • Najbardziej aktualna ochrona przed spamem, phishingiem, szkodliwymi programami (w tym ransomware) oraz zaawansowane filtrowanie załączników.
office365-1.png

OCHRONA PRZED ZAAWANSOWANYMI ZAGROŻENIAMI

Wielowarstwowe technologie nowej generacji chronią pocztę e-mail w pakiecie Office 365 przed spamem, phishingiem, szkodliwymi załącznikami i nieznanymi zagrożeniami.

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Infrastruktura jest przechowywana przez Kaspersky w chmurze — nie jest wymagany dodatkowy sprzęt oraz nie ma konieczności przeprowadzania jakiejkolwiek instalacji.

office365-2.png
business-hub.png

INTUICYJNE ZARZĄDZANIE, MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

Kaspersky Business Hub to pojedyncza, intuicyjna konsola, która zarządza całą ochroną, w tym widokiem wykrytych zagrożeń i statystyk. Nie musisz przeprowadzać szkoleń ani kupować nowego sprzętu — możesz w pełni korzystać z wygody chmury, efektywności zasobów i opłacalności.Ochrona nowej generacji dla poczty e-mail

Zapewnij płynność komunikacji w firmie i ochroń ją przed cyberzagrożeniami.

icon-scan2.pngicon-gear.pngicon-cloud.png
Blokuj spam — zwiększ produktywność
Po co marnować swój czas i zasoby na fałszywe wiadomości? Modele wykrywania wykorzystujące uczenie maszynowe potrafią zidentyfikować nawet najbardziej wyrafinowany, wcześniej nieznany spam.
Ochrona przed szkodliwymi programami wykorzystująca chmurę

Analiza zagrożeń w czasie rzeczywistym zapewniana przez Kaspersky Security Network rozpoznaje, wykrywa i blokuje najnowsze zagrożenia, w tym szkodliwe programy godziny zerowej.

Blokuj ataki phishingowe i wymierzone w firmową pocztę e-mail

Technologia rozpoznawania prawdziwego rodzaju pliku umożliwia wykrywanie i blokowanie ataków typu BEC wykorzystujących oszukańcze wiadomości e-mail, nawet jeśli rozszerzenia plików zostały ukryte.

icon-puzzle.pngicon-files.pngicon-scan.png
Filtrowanie załączników

Usuwaj lub przypisuj własną etykietę wiadomościom, które zawierają niechciane lub niebezpieczne załączniki, egzekwując stosowanie zasad. Dzięki możliwości stosowania wyjątków masz pewność, że nie ominie Cię przydatna dla firmy poczta.

Ochrona danych, integralność i ochrona

Administrator wybiera centrum danych odpowiedzialne za przetwarzanie poczty e-mail — Kaspersky nie przechowuje wiadomości swoich klientów. To Ty masz całkowitą kontrolę na poziomie administratora, jeśli chodzi o przetwarzanie podejrzanych wiadomości, jak również możesz przeszukiwać kopie zapasowe i przywracać dane po przypadkowym usunięciu.

Łatwy w użyciu, opłacalny

Kaspersky Business Hub — pojedyncza konsola zarządzania z prostą konfiguracją, niewymagająca przeprowadzania dodatkowych szkoleń czy zakupu sprzętu. Intuicyjny interfejs, łatwe zarządzanie i najlepsza ochrona dla różnych urządzeń i narzędzi do zarządzania produktywności

Path: > > Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie