Kaspersky Free

0,00 zł Podatek VAT 23% VAT

kasf

  • Darmowe narzędzie nie jest w naszym przypadku konkurencją dla płatnych produktów. Zawierają one o wiele więcej funkcji: kontrolę rodzicielskąochronę płatności internetowych, a także Bezpieczne połączenie (VPN) i zaawansowaną ochronę przed oprogramowaniem ransomware, co uzasadnia, dlaczego za ochronę premium trzeba zapłacić.
  • Wielu użytkowników nie jest gotowych zapłacić za ochronę, przez co instalują produkty darmowe lub polegają na narzędziu wbudowanym w system Windows (Windows Defender).
  • Większa liczba instalacji Kaspersky Free pozytywnie wpłynie na jakość ochrony wszystkich użytkowników, ponieważ wielkie zbiory danych będą miały więcej informacji do wykorzystania w celu udoskonalenia uczenia maszynowego.

download_button.pngdownload_button.png

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows

Więcej informacji

Kaspersky Free zużywa mniej zasobów systemowych i działa szybciej niż jego więksi bracia. Wykorzystuje te same technologie, które regularnie wygrywają w niezależnych testach

Ta wersja ma wszystko, co mieć musi: chroni pliki, pocztę i korzystanie z internetu. Kaspersky Free jest wyposażony w automatyczne aktualizacje, autoochronę; kwarantannę itd. Dzięki temu zapewnia wygodne i bezpieczne korzystanie z zasobów online, skanuje pamięci USB i inne nośniki przenośne, jak również zapewnia ochronę przed phishingiem i uruchamianiem zainfekowanych plików. Mówiąc w skrócie: zawiera niezbędne podstawy, bez których nie może się obyć żaden użytkownik internetu.

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie