Tylko online

iolo System Mechanic Pro

0,00 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

System Mechanic Pro

Napraw i przyspiesz komputer 

  • Chroni Twój komputer dzięki ochronie antywirusowej w czasie rzeczywistym,
  • Przyspiesza i usuwa bałagan za pomocą wszystkich narzędzi w System Mechanic,
  • Wykrywa najnowsze zagrożenia złośliwym oprogramowaniem dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji,
  • Bezpiecznie poddaj recyklingowi stare komputery dzięki technologii czyszczenia dysków klasy wojskowej,
  • Odzyskuje niezastąpione zdjęcia, filmy i nie tylko na wielu typach urządzeń,
  • Usuwa nadmiernie obciążające system oprogramowanie, które spowalnia pracę

dodaj_do_koszyka_button.png

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows

Więcej informacji

Nowa wersja 22 zapewnia znacznie lepszy wgląd w dane dotyczące prywatności i zachowuje prywatność poufnych informacji – jednocześnie zapewniając swobodę łączenia się.

Nowe ulepszenia użyteczności
Bardziej uproszczony pulpit nawigacyjny i ulepszone menu jeszcze bardziej ułatwiają pracę komputera z maksymalną wydajnością.

Nowe możliwości skanowania przez Bluetooth
Nowe funkcje skanowania Bluetooth pomagają identyfikować i eliminować zagrożenia prywatności, które tkwią głęboko w Twojej sieci w postaci podszywania się. Ta funkcja zapobiega niezamierzonemu udostępnianiu danych przez Bluetooth i ma na celu poprawę Twojej świadomości i zrozumienia sieci wokół Ciebie.


Ośmiokrotny zdobywca nagrody PC Magazine Editors' Choice Award, System Mechanic to jedyne rozwiązanie zwiększające wydajność, które jako pierwsze wdraża szereg złożonych zautomatyzowanych działań konserwacyjnych, które pomagają utrzymać komputer w stanie stabilnym i uporządkowanym.
Następnie przechodzi do pracy przy użyciu zastrzeżonej technologii, aby precyzyjnie dostroić dziesiątki ustawień Internetu, procesora, pamięci i dysku twardego w czasie rzeczywistym, aby uzyskać maksymalną szybkość i wydajność systemu.

Zwiększa prędkość

Naprawia

Automatycznie zwiększa szybkość i dostępność zasobów procesora, pamięci RAM i dysku twardego po uruchomieniu aplikacji o dużym zapotrzebowaniu, aby zapewnić płynną grę, edycję i przesyłanie strumieniowe.Znajduje i naprawia ponad 30 000 różnych problemów, korzystając z inteligentnych aktualizacji na żywo od iolo Labs™, aby zapewnić stabilność komputera i brak problemów.

Usuwa Bloatware

Chroni prywatność i bezpieczeństwo

Identyfikuje niechciane programy startowe, które spowalniają Cię, uruchamiając i uruchamiając bez Twojej wiedzy.Bezpiecznie usuwa poufną historię przeglądania i łata luki w zabezpieczeniach systemu Windows, które mogą uszkodzić Twój komputer.

Optymalizuje prędkość Internetu

Czyści

Automatycznie optymalizuje ukryte ustawienia internetowe systemu Windows w celu szybszego pobierania, szybszego ładowania stron, mniejszego buforowania, lepszej jakości wideo i płynniejszej gry.Usuwa ponad 50 rodzajów ukrytych niepotrzebnych plików, aby zwolnić cenne miejsce na dysku i zrobić więcej miejsca na dokumenty, filmy, muzykę i zdjęcia.

sysmechdlaczego.png

Path: > > iolo System Mechanic Pro

Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie