IObit Protected Folder Zobacz większe

IObit Protected Folder

92,13 zł Brutto

74,90 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Wydajne narzędzie do ochrony plików, które gwarantuje bezpieczeństwo ważnych folderów, danych i prywatności!

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows

Więcej informacji

pr_file.png

Wydajniejsze narzędzie do ochrony plików

Chcesz uniknąć przypadkowego usunięcia ważnych plików? Zastanawiasz się jak zachować określone pliki, aby były dostępne tylko do wyświetlania, bez możliwości ich modyfikowania? Protected Folder będzie tym, czego potrzebujesz! Wystarczy ustawić hasło, aby zablokować ważne pliki i dane oraz uzyskać skuteczniejszą ich ochronę.

Ulepszony tryb ochrony prywatności

Wszędzie czają się wścibskie oczy próbujące uzyskać dostęp do Twoich prywatnych danych i plików, dlatego z pomocą przychodzi Protected Folder Windows 10, który zadba o ochronę twoje prywatności. Koniec z obawami o wyciek prywatnych plików i danych osobowych, do których dostęp będzie chroniony hasłem, niezależnie od tego, kto będzie chciał go uzyskać.

pr_privacy.png
pr_locker.png

Bezpieczniejsze pliki i blokada danych

Szerokie rozpowszechnianie WannaCry, który szantażował ofiary poprzedzając to szyfrowaniem ich danych, a także inne wirusy, spyware i ransomware nadal stanowią zagrożenie dla Twojego komputera. Protected Folder dzięki zoptymalizowanemu silnikowi blokuje i chroni pliki, nawet jeśli komputer staje się podmiotem złośliwego ataku.

Path: > > IObit Protected Folder

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie