IObit Advanced SystemCare Ultimate 15

119,00 zł Brutto

96,75 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Blokuj potencjalne wirusy, chroń swoją prywatność i popraw wydajność systemu Windows w czasie rzeczywistym.

ascu14_1.png
Czas rzeczywisty

Ochrona komputera przed wirusami i zagrożeniami w czasie rzeczywistym

Jak chronić swój komputer przed wirusami? Na szczęście jako kompleksowe narzędzie antywirusowe Advanced SystemCare Ultimate zapewnia najlepszą i najłatwiejszą metodę ochrony systemu Windows w czasie rzeczywistym. Nie tylko blokuje wszystkie potencjalne zagrożenia ze strony wirusów, spyware, ransomware i innych rodzajów złośliwego oprogramowania z bazą danych większą o 23%. Oferuje również podwójnie bezpieczne korzystanie z Internetu wraz z najnowszym silnikiem Bitdefender.

Bezpieczny

Zabezpiecz swoje prywatne dane

Twój komputer jest pełen osobistych informacji. Jak zabezpieczyć swoje prywatne dane? Advanced SystemCare Ultimate tworzy tarczę bezpieczeństwa, aby zapobiec kradzieży wrażliwych danych osobowych, takich jak pliki, zdjęcia, kontakty i cyfrowe odciski palców przez nieupoważnione osoby. Powstrzymuje także hakerów przed zdalnym przejęciem twojego komputera. W przypadku nieautoryzowanego dostępu do Twoich prywatnych danych program zablokuje je po wykryciu.        

ascu14_2.png
ascu14_3.png
Prywatnie

Surfuj prywatnie po Internecie bez ryzyka

Przed przejściem do nowej witryny internetowej prawdopodobnie zadasz sobie pytanie: „Czy otwieranie tej witryny jest bezpieczne?”. Advanced SystemCare Ultimate zawsze zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w Internecie. Ulepszona ochrona przeglądarki integruje ochronę poczty e-mail, usuwanie reklam, ochronę surfowania, ochronę przed śledzeniem i doradcę strony głównej, zapewniając bezpieczne środowisko surfowania. Zapewnia również kompleksową ochronę przed oszustwami typu phishing, inwazyjnym śledzeniem online i innymi zagrożeniami opartymi na przeglądarkach. Obsługiwane jest również przeglądanie na najnowszym Microsoft Edge (Chromium).        

Gładki

Płynnie przyspiesz swój system Windows

Advanced SystemCare Ultimate to także optymalizator systemu, który przyspiesza działanie wolnego komputera. Czyści mnóstwo niepotrzebnych plików, plików tymczasowych i pamięci podręcznych w Dropbox, Steam, Chrome i innych przeglądarkach oraz oprogramowaniu, aby uzyskać więcej miejsca na dysku twardym i szybszą reakcję systemu. Co więcej, 42% większa baza danych narzędzia Startup Optimizer może z łatwością zarządzać nadmierną liczbą elementów i usług startowych, aby skrócić czas uruchamiania. Jednocześnie ulepszony Internet Booster przyspiesza prędkość Internetu, zapewniając płynne działanie komputera.

ascu14_4.png

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows 7, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows Vista z dodatkiem Service Pack 2, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3

Więcej informacji

Nowe i ważne zmiany w Advanced SystemCare Ultimate 15

Advanced SystemCare Ultimate to wszechstronny pakiet oprogramowania antywirusowego i systemowego do poprawy bezpieczeństwa i wydajności komputera, który zapewnia wiele przydatnych funkcji takich jak:
ascu14_5.png
Path: > > IObit Advanced SystemCare Ultimate 15

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Podpisuję się

Program analizuje i czyści dane przeglądania z przeglądarek, chroni aktywnie przed wirusami, spyware, malware, trojanami i innymi. Dodatkowo czyści i optymalizuje system, by się szybciej wczytywał.

Optytmalizuje Windows, zapewnia bezpieczne przeglądanie www i zabezpiecza dane

Program działa poprawnie duży plus.

Fajny, szybki, tani

To mój pierwszy program kupiony wzamian za cccleanera. Skanuje przed wirusami, oczyszcza i przyspiesza Windows. Dostałem 3 stanowiska za ponad 100 zeta, opłaca się.