G DATA Mobile Security Android Zobacz większe

G DATA Mobile Security Android

  44,99 zł Brutto

  36,58 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  Nowy produkt

  +

  Chroni Twoje urządzenie z Androidem gdziekolwiek jesteś

  Bezpieczeństwo na zewnątrz

  Czy to w kawiarni, na weekendowej wycieczce, czy w hotelu: Twój smartfon i tablet są zawsze z Tobą - Twoje dane osobowe również. Dlatego ważne jest, aby chronić swojego mobilnego partnera przed złośliwym oprogramowaniem. G DATA Mobile Internet Security chroni smartfony i tablety, które korzystają z systemu operacyjnego Android, równie niezawodnie, jak przyzwyczaiłeś się do ochrony swojego komputera. Ponadto oferuje wiele przydatnych funkcji: jeśli np. zgubiłeś urządzenie lub zostałeś okradziony, możesz je w każdej chwili odnaleźć lub zdalnie usunąć dane.

  gdatamsa1_cr1.pnggdatamsa1_cr2.png
  Skaner złośliwego oprogramowaniaKontrola aplikacji

  Nasz skuteczny skaner złośliwego oprogramowania natychmiast wykryje i oczyści złośliwe oprogramowanie. Chmura podłączona do skanera złośliwego oprogramowania blokuje dostęp cyberprzestępców z urządzenia.

  Kontrola aplikacji G DATA analizuje uprawnienia zainstalowanych aplikacji. Jeśli aplikacja wymaga uprawnień, które nie są związane z jej funkcją, otrzymasz powiadomienie. Możesz także ustawić hasło dla niektórych aplikacji, aby uruchamiały się tylko wtedy, gdy wyraźnie im na to zezwolisz.

  Więcej szczegółów

   Specyfikacja

   System operacyjnyAndroid

   Więcej informacji

   gdatamsa2.png gdatamsa3.png gdatamsa4.png gdatamsa5.png

   Opinie

   Path: > > G DATA Mobile Security Android

   Pobierz

   Inne produkty w tej samej kategorii: