G DATA Mobile Security Android Zobacz większe

G DATA Mobile Security Android

44,99 zł Brutto

36,58 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Chroni Twoje urządzenie z Androidem gdziekolwiek jesteś

Bezpieczeństwo na zewnątrz

Czy to w kawiarni, na weekendowej wycieczce, czy w hotelu: Twój smartfon i tablet są zawsze z Tobą - Twoje dane osobowe również. Dlatego ważne jest, aby chronić swojego mobilnego partnera przed złośliwym oprogramowaniem. G DATA Mobile Internet Security chroni smartfony i tablety, które korzystają z systemu operacyjnego Android, równie niezawodnie, jak przyzwyczaiłeś się do ochrony swojego komputera. Ponadto oferuje wiele przydatnych funkcji: jeśli np. zgubiłeś urządzenie lub zostałeś okradziony, możesz je w każdej chwili odnaleźć lub zdalnie usunąć dane.

gdatamsa1_cr1.pnggdatamsa1_cr2.png
Skaner złośliwego oprogramowaniaKontrola aplikacji

Nasz skuteczny skaner złośliwego oprogramowania natychmiast wykryje i oczyści złośliwe oprogramowanie. Chmura podłączona do skanera złośliwego oprogramowania blokuje dostęp cyberprzestępców z urządzenia.

Kontrola aplikacji G DATA analizuje uprawnienia zainstalowanych aplikacji. Jeśli aplikacja wymaga uprawnień, które nie są związane z jej funkcją, otrzymasz powiadomienie. Możesz także ustawić hasło dla niektórych aplikacji, aby uruchamiały się tylko wtedy, gdy wyraźnie im na to zezwolisz.

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyAndroid

Więcej informacji

gdatamsa2.png gdatamsa3.png gdatamsa4.png gdatamsa5.png
Path: > > G DATA Mobile Security Android

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie