ESET PROTECT Mail Plus Zobacz większe

ESET PROTECT Mail Plus

  856,10 zł Brutto

  696,02 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  Nowy produkt

  +

  Zabezpieczenie komunikacji e-mail wsparte sandboxingiem w chmurze

  Pakiet ESET Mail Plus zatrzymuje zagrożenia i spam oraz inne niechciane wiadomości, zanim dotrą do skrzynek odbiorczych pracowników. Dodatkowo pakiet zawiera sandboxing w chmurze, który pozwala na eliminację ransomware i innych zagrożeń typu zero-day. Wszystko zarządzane z konsoli ESET Protect. 

  Więcej szczegółów

   Specyfikacja

   System operacyjnyAndroid, Apple iOS, Linuks, Microsoft Windows

   Więcej informacji

   ESET PROTECT Mail Plus

   Chroń swoich użytkowników i ich pocztę elektroniczną – najczęściej wykorzystywany przez cyberprzestępców wektor ataku. Zarządzany z lokalnej konsoli ESET Protect.

   Centralne zarządzanie w chmurze

   Konsola zarządzająca ESET PROTECT Cloud to chmurowa wersja centralnego zarządzania rozwiązaniami ESET. Pozwala na zdalne zarządzanie wszystkimi produktami ESET, eliminując konieczność zakupu, instalacji i utrzymywania dodatkowego sprzętu, wymagane przy korzystaniu z konsoli lokalnej. W połączeniu z nieskomplikowaną obsługą gwarantuje oszczędność nie tylko pieniędzy i czasu. Dzięki temu możesz w pełni poświęcić się pozostałym zadaniom, kluczowym dla działania Twojej firmy.

   Dostępność niektórych funkcji jest uzależniona od systemu operacyjnego.

   Dostępne programy

   ESET PROTECT Cloud

   ESET Remote Administrator VM for Microsoft Azure


   Ochrona serwerów pocztowych

   Rozwiązanie ESET dla różnych platform systemowych, stworzone w oparciu o sprawdzoną technologię ESET NOD32®, chronią krytyczne dla firmowej komunikacji serwery pocztowe. Rozwiązanie wykrywa zagrożenia i filtruje spam, zanim dana wiadomość znajdzie się w skrzynce pocztowej użytkownika. ESET Mail Security doskonale uzupełnia ochronę firmy, stając się kluczową linią obrony każdej firmowej sieci.

   Dostępne programy

   ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server

   ESET Mail Security for Linux / FreeBSD

   ESET Mail Security for IBM Domino

   ESET Security for Kerio


   Sandboxing

   Rozwiązanie ESET Dynamic Threat Defense zapewnia proaktywną ochrone przed zagrożeniami zero-day, dzięki uruchamianiu i wykonywaniu wszystkich przesłanych podejrzanych próbek w odizolowanym chmurowym środowisku. Dzięki temu możliwa jest ocena ich zachowania na podstawie: źródeł informacji o zagrożeniach, szerokiego wachlarza wewnętrznych narzędzi ESET do analizy statycznej i dynamicznej, oraz reputacji plików.

   Dostępne programy

   ESET Dynamic Threat Defense


   Licencjonowanie:

   ESET PROTECT Mail Plus oferowany jest w wersji na 10 i więcej stanowisk

   Należy policzyć wszystkie skrzynki pocztowe, które są utworzone na serwerze Microsoft Exchange/IBM Domino. Liczba użytkowników w ramach licencji to liczba wszystkich kont pocztowych (skrzynek) korzystających z poczty na serwerze Microsoft Exchange/IBM Domino.

   Przykładowo, licencja na 10 stanowisk zapewnia:

   • ochronę 10 skrzynek pocztowych poprzez ESET Mail Security
   • sandboxing w chmurze ESET Dynamic Threat Defense dla 10 urządzeń

   Konsola centralnego zarządzania ESET PROTECT dodawana jest bezpłatnie do każdego pakietu biznesowego. Dla pakietu ESET PROTECT Mail Plus jest ona dostępna w wersji chmurowej (ESET PROTECT Cloud) lub w wersji on-premise instalowanej lokalnie (ESET PROTECT).

   Zarządzanie licencjami biznesowymi odbywa się za pomocą darmowego narzędzia webowego ESET Business Account (EBA, www.eba.eset.com).

   Opinie

   Path: > > ESET PROTECT Mail Plus

   Pobierz

   Inne produkty w tej samej kategorii: