ESET PROTECT Essential ON-PREM Zobacz większe

ESET PROTECT Essential ON-PREM

  695,55 zł Brutto

  565,49 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  Nowy produkt

  +

  Rozbudowana ochrona firmowych stacji roboczych

  Zabezpiecz swoje stacje robocze przed zagrożeniami, atakami i kradzieżą danych. Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami ESET z poziomu jednej konsoli.

  Więcej szczegółów

   Specyfikacja

   System operacyjnyAndroid, Apple iOS, Linuks, Microsoft Windows

   Więcej informacji

   ESET PROTECT Essential ON-PREM

   Zabezpiecz swoje stacje robocze, urządzenia mobilne i serwery plików przed zagrożeniami, atakami i kradzieżą danych. Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami ESET z poziomu jednej konsoli. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która jest pionierem branży antywirusowej od 30 lat.

   Centralne zarządzanie

   Niezależnie, czy posiadasz stacje robocze z systemami Windows, Mac czy Linux lub urządzenia mobilne i maszyny wirtualne, wszystkie te elementy sieci możesz zabezpieczyć rozwiązaniami ESET, które są zarządzane za pomocą jednej webowej konsoli centralnego zarządzania. Narzędzie pozwala m.in. zdalnie zainstalować oprogramowanie zabezpieczające ESET na stacjach roboczych w firmie oraz zapewnia pełny pogląd stanu ochrony sieci i zabezpieczonych urządzeń.

   Dostępność niektórych funkcji jest uzależniona od systemu operacyjnego.

   Dostępne programy

   ESET PROTECT


   Ochrona komputerów - poziom ANTIVIRUS

   ESET Endpoint Antivirus zapewnia skuteczną ochronę firmowych stacji roboczych przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, bez względu na rodzaj systemu operacyjnego - Windows lub macOS. Nasz wielokrotnie nagradzany silnik antyphishingowy chroni poufne informacje firmy, takie jak nazwy użytkowników i hasła, przed stronami internetowymi podszywającymi się pod zaufane serwisy WWW. Inne zaawansowane technologie rozwiązań ESET to skanowanie oparte o chmurę, kontrola dostępu do urządzeń i wiele innych.

   Dostępne programy

   ESET Endpoint Antivirus for Windows

   ESET Endpoint Antivirus for Mac OS X

   ESET Endpoint Antivirus for Linux Desktop


   Ochrona urządzeń mobilnych

   Aplikacja do ochrony urządzeń mobilnych, chroniąca w czasie rzeczywistym wszystkie aplikacje i pliki użytkownika, zainstalowane na firmowych tabletach i smartfonach. Funkcja antyphishing dodatkowo chroni przed fałszywymi stronami internetowymi, które próbują wyłudzić hasła i dane logowania. Z kolei kontrola aplikacji wprowadza polityki bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych i pozwala ustalać, które aplikacje mogą być instalowane przez użytkownika na urządzeniach mobilnych.

   Dostępne programy

   ESET Endpoint Security for Android


   Ochrona serwerów plikowych

   Ochrona antywirusowa i antyspyware dla serwerów plików. Zabezpiecza przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, m.in. przed wirusami, rootkitami, robakami i oprogramowaniem szpiegującym. Zaawansowany skaner pamięci rozbudowuje ochronę antywirusową o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi. Z kolei możliwość skanowania z wykorzystaniem chmury pozytywnie wpływa na wydajność rozwiązania i podnosi skuteczność ochrony.

   Dostępne programy

   ESET File Security for Microsoft Windows Server

   ESET File Security for Microsoft Azure

   ESET File Security for Linux / FreeBSD


   Licencjonowanie:

   ESET PROTECT Essential ON-PREM oferowany jest w wersji na 5 i więcej stanowisk. Należy policzyć wszystkie urządzenia, które mają być chronione. Liczba stanowisk to suma wszystkich stacji roboczych, urządzeń mobilnych i serwerów plików.

   Przykładowo, licencja na 10 stanowisk zapewnia ochronę 10 urządzeń poprzez m. in. ESET Endpoint Antivirus, ESET File Security.

   Konsola centralnego zarządzania ESET PROTECT dodawana jest bezpłatnie do każdego pakietu biznesowego. Dla pakietu ESET PROTECT Essential ON-PREM jest ona dostępna w wersji on-premise instalowanej lokalnie (ESET PROTECT).

   Zarządzanie licencjami biznesowymi odbywa się za pomocą darmowego narzędzia webowego ESET Business Account (EBA, www.eba.eset.com).

   Opinie

   Path: > > ESET PROTECT Essential ON-PREM

   Pobierz

   Inne produkty w tej samej kategorii: