ESET PROTECT Essential Zobacz większe

ESET PROTECT Essential

  1 605,20 zł Brutto

  1 305,04 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  Nowy produkt

  +

  Rozbudowana ochrona sieci firmowych 

  Zabezpiecz sieć firmową i chroń komputery, urządzenia mobilne i serwery plików przed nowymi zagrożeniami i kradzieżą danych. Zarządzaj ochroną sieci z poziomu jednej konsoli. 

  Więcej szczegółów

   Specyfikacja

   System operacyjnyAndroid, Apple iOS, Linuks, Microsoft Windows

   Więcej informacji

   ESET PROTECT Essential

   Zabezpiecz swoje stacje robocze, urządzenia mobilne i serwery plików przed zagrożeniami, atakami i kradzieżą danych. Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami ESET z poziomu jednej konsoli. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która jest pionierem branży antywirusowej od 30 lat. To wszystko zarządzane z konsoli chmurowej ESET Protect.

   Centralne zarządzanie w chmurze

   Konsola zarządzająca ESET PROTECT Cloud to chmurowa wersja centralnego zarządzania rozwiązaniami ESET. Pozwala na zdalne zarządzanie wszystkimi produktami ESET, eliminując konieczność zakupu, instalacji i utrzymywania dodatkowego sprzętu, wymagane przy korzystaniu z konsoli lokalnej. W połączeniu z nieskomplikowaną obsługą gwarantuje oszczędność nie tylko pieniędzy i czasu. Dzięki temu możesz w pełni poświęcić się pozostałym zadaniom, kluczowym dla działania Twojej firmy.

   Dostępność niektórych funkcji jest uzależniona od systemu operacyjnego.

   Dostępne programy

   ESET PROTECT Cloud

   ESET Remote Administrator VM for Microsoft Azure


   Ochrona komputerów - poziom ANTIVIRUS

   ESET Endpoint Antivirus zapewnia skuteczną ochronę firmowych stacji roboczych przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, bez względu na rodzaj systemu operacyjnego - Windows lub macOS. Nasz wielokrotnie nagradzany silnik antyphishingowy chroni poufne informacje firmy, takie jak nazwy użytkowników i hasła, przed stronami internetowymi podszywającymi się pod zaufane serwisy WWW. Inne zaawansowane technologie rozwiązań ESET to skanowanie oparte o chmurę, kontrola dostępu do urządzeń i wiele innych.

   Dostępne programy

   ESET Endpoint Antivirus for Windows

   ESET Endpoint Antivirus for Mac OS X

   ESET Endpoint Antivirus for Linux Desktop


   Ochrona urządzeń mobilnych

   Aplikacja do ochrony urządzeń mobilnych, chroniąca w czasie rzeczywistym wszystkie aplikacje i pliki użytkownika, zainstalowane na firmowych tabletach i smartfonach. Funkcja antyphishing dodatkowo chroni przed fałszywymi stronami internetowymi, które próbują wyłudzić hasła i dane logowania. Z kolei kontrola aplikacji wprowadza polityki bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych i pozwala ustalać, które aplikacje mogą być instalowane przez użytkownika na urządzeniach mobilnych.

   Dostępne programy

   ESET Endpoint Security for Android


   Ochrona serwerów plikowych

   Ochrona antywirusowa i antyspyware dla serwerów plików. Zabezpiecza przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, m.in. przed wirusami, rootkitami, robakami i oprogramowaniem szpiegującym. Zaawansowany skaner pamięci rozbudowuje ochronę antywirusową o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi. Z kolei możliwość skanowania z wykorzystaniem chmury pozytywnie wpływa na wydajność rozwiązania i podnosi skuteczność ochrony.

   Dostępne programy

   ESET File Security for Microsoft Windows Server

   ESET File Security for Microsoft Azure

   ESET File Security for Linux / FreeBSD


   Licencjonowanie:

   ESET PROTECT Essential oferowany jest w wersji na 10 i więcej stanowisk. Należy policzyć wszystkie urządzenia, które mają być chronione. Liczba stanowisk to suma wszystkich stacji roboczych, urządzeń mobilnych i serwerów plików.

   Przykładowo, licencja na 10 stanowisk zapewnia ochronę 10 urządzeń poprzez m. in. ESET Endpoint Antivirus, ESET File Security.

   Konsola centralnego zarządzania ESET PROTECT dodawana jest bezpłatnie do każdego pakietu biznesowego. Dla pakietu ESET PROTECT Essential jest ona dostępna w wersji chmurowej (ESET PROTECT Cloud) lub w wersji on-premise instalowanej lokalnie (ESET PROTECT).

   Zarządzanie licencjami biznesowymi odbywa się za pomocą darmowego narzędzia webowego ESET Business Account (EBA, www.eba.eset.com).

   Opinie

   Path: > > ESET PROTECT Essential

   Pobierz

   Inne produkty w tej samej kategorii: