ESET PROTECT Complete ON-PREM Zobacz większe

ESET PROTECT Complete ON-PREM

  1 391,15 zł Brutto

  1 131,02 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  Nowy produkt

  +

  Wielowarstwowa ochrona stacji roboczych i środowiska Office 365

  Pakiet bezpieczeństwa obejmujący antywirus, antyspyware, personal firewall, antyspam , filtr treści, a także usługę sandboxingu i pełne szyfrowanie dysku oraz dodatkowo zabezpiecza pocztę. Przeznaczony do ochrony stacji roboczych z systemami Windows i macOS, urządzeń mobilnych oraz serwerów plikowych jak również przechowywanych danych i poczty. 

  Więcej szczegółów

   Specyfikacja

   System operacyjnyAndroid, Apple iOS, Linuks, Microsoft Windows

   Więcej informacji

   ESET PROTECT Complete ON-PREM

   Kompletny pakiet bezpieczeństwa dla stacji roboczych, urządzeń mobilnych, serwerów plikowych, poczty oraz dysków i przechowywanych danych. Zarządzany z lokalnej konsoli ESET Protect.   Centralne zarządzanie

   Niezależnie, czy posiadasz stacje robocze z systemami Windows, Mac czy Linux lub urządzenia mobilne i maszyny wirtualne, wszystkie te elementy sieci możesz zabezpieczyć rozwiązaniami ESET, które są zarządzane za pomocą jednej webowej konsoli centralnego zarządzania. Narzędzie pozwala m.in. zdalnie zainstalować oprogramowanie zabezpieczające ESET na stacjach roboczych w firmie oraz zapewnia pełny pogląd stanu ochrony sieci i zabezpieczonych urządzeń.

   Dostępność niektórych funkcji jest uzależniona od systemu operacyjnego.

   Dostępne programy

   ESET PROTECT


   Ochrona komputerów - poziom ANTIVIRUS

   ESET Endpoint Antivirus zapewnia skuteczną ochronę firmowych stacji roboczych przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, bez względu na rodzaj systemu operacyjnego - Windows lub macOS. Nasz wielokrotnie nagradzany silnik antyphishingowy chroni poufne informacje firmy, takie jak nazwy użytkowników i hasła, przed stronami internetowymi podszywającymi się pod zaufane serwisy WWW. Inne zaawansowane technologie rozwiązań ESET to skanowanie oparte o chmurę, kontrola dostępu do urządzeń i wiele innych.

   Dostępne programy

   ESET Endpoint Antivirus for Windows

   ESET Endpoint Antivirus for Mac OS X

   ESET Endpoint Antivirus for Linux Desktop


   Ochrona komputerów - poziom SECURITY

   Program ESET Endpoint Security stanowi zabezpieczenie stacji roboczych i zapewnia wszystkie funkcjonalności ESET Endpoint Antivirus, a dodatkowo został wyposażony w dwukierunkowy firewall, kontrolę dostępu do stron WWW, ochronę przed botnetami i wiele innych. Z tym rozwiązaniem sam decydujesz czy na stacjach roboczych instalujesz ESET Endpoint Security, czy też ESET Endpoint Antivirus, bez względu na system - Windows lub macOS.

   Dostępne programy

   ESET Endpoint Security for Windows

   ESET Endpoint Security for Mac OS X


   Ochrona urządzeń mobilnych

   Aplikacja do ochrony urządzeń mobilnych, chroniąca w czasie rzeczywistym wszystkie aplikacje i pliki użytkownika, zainstalowane na firmowych tabletach i smartfonach. Funkcja antyphishing dodatkowo chroni przed fałszywymi stronami internetowymi, które próbują wyłudzić hasła i dane logowania. Z kolei kontrola aplikacji wprowadza polityki bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych i pozwala ustalać, które aplikacje mogą być instalowane przez użytkownika na urządzeniach mobilnych.

   Dostępne programy

   ESET Endpoint Security for Android


   Ochrona serwerów plikowych

   Ochrona antywirusowa i antyspyware dla serwerów plików. Zabezpiecza przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, m.in. przed wirusami, rootkitami, robakami i oprogramowaniem szpiegującym. Zaawansowany skaner pamięci rozbudowuje ochronę antywirusową o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi. Z kolei możliwość skanowania z wykorzystaniem chmury pozytywnie wpływa na wydajność rozwiązania i podnosi skuteczność ochrony.

   Dostępne programy

   ESET File Security for Microsoft Windows Server

   ESET File Security for Microsoft Azure

   ESET File Security for Linux / FreeBSD


   Ochrona serwerów pocztowych

   Rozwiązanie ESET dla różnych platform systemowych, stworzone w oparciu o sprawdzoną technologię ESET NOD32®, chronią krytyczne dla firmowej komunikacji serwery pocztowe. Rozwiązanie wykrywa zagrożenia i filtruje spam, zanim dana wiadomość znajdzie się w skrzynce pocztowej użytkownika. ESET Mail Security doskonale uzupełnia ochronę firmy, stając się kluczową linią obrony każdej firmowej sieci.

   Dostępne programy

   ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server

   ESET Mail Security for Linux / FreeBSD

   ESET Mail Security for IBM Domino

   ESET Security for Kerio


   Sandboxing

   Rozwiązanie ESET Dynamic Threat Defense zapewnia proaktywną ochrone przed zagrożeniami zero-day, dzięki uruchamianiu i wykonywaniu wszystkich przesłanych podejrzanych próbek w odizolowanym chmurowym środowisku. Dzięki temu możliwa jest ocena ich zachowania na podstawie: źródeł informacji o zagrożeniach, szerokiego wachlarza wewnętrznych narzędzi ESET do analizy statycznej i dynamicznej, oraz reputacji plików.

   Dostępne programy

   ESET Dynamic Threat Defense


   Szyfrowanie danych

   ESET Full Disk Encryption to jedna z funkcji wbudowanych w konsolę zarządzającą ESET PROTECT. Pozwala na pełne szyfrowanie dysków na stacjach roboczych, pracujących pod kontrolą systemów Windows oraz macOS. Rozwiązanie znacząco zwiększa bezpieczeństwo danych w Twojej organizacji i pomaga spełnić wymagania prawne dotyczące ochrony danych.

   Dostępne programy

   ESET Full Disc Encryption


   Licencjonowanie:

   ESET PROTECT Complete ON-PREM oferowany jest w wersji na 5 i więcej stanowisk. Należy policzyć wszystkie urządzenia, które mają być chronione. Liczba stanowisk to suma wszystkich stacji roboczych, urządzeń mobilnych i serwerów plików.

   Przykładowo, licencja na 10 stanowisk zapewnia:

   • ochronę 10 urządzeń poprzez m. in. ESET Endpoint Security, ESET File Security,
   • sandboxing w chmurze ESET Dynamic Threat Defense dla 10 urządzeń
   • pełne szyfrowanie dysku ESET Full Disk Encryption dla 10 urządzeń
   • ochronę 12 skrzynek pocztowych poprzez ESET Dynamic Threat Defense dla ESET Mail Security
   • ochronę 12 skrzynek pocztowych poprzez ESET Mail Security

   Konsola centralnego zarządzania ESET PROTECT dodawana jest bezpłatnie do każdego pakietu biznesowego. Dla pakietu ESET PROTECT Complete ON-PREM jest ona dostępna w wersji on-premise instalowanej lokalnie (ESET PROTECT).

   Zarządzanie licencjami biznesowymi odbywa się za pomocą darmowego narzędzia webowego ESET Business Account (EBA, www.eba.eset.com).

   Opinie

   Path: > > ESET PROTECT Complete ON-PREM

   Pobierz

   Inne produkty w tej samej kategorii: