Dr. WEB Security Space for Android Zobacz większe

Dr. WEB Security Space for Android

24,48 zł Brutto

19,90 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Chroni urządzenia z Androidem przed wszelkiego rodzaju złośliwymi programami, które kradną pieniądze i informacje, a także przed oprogramowaniem ransomware szyfrującym, niebezpieczną treścią internetową oraz niechcianymi połączeniami i SMS-ami.

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyAndroid

Więcej informacji

Ochrona przed: wszystkimi rodzajami szkodliwych programów, które kradną pieniądze i dane z urządzeń z Androidem, szyfrującym oprogramowaniem ransomware, niechcianymi połączeniami telefonicznymi a także niebezpiecznymi treściami internetowymi.
  • Wykonuje szybkie lub pełne skanowanie systemu plików, a także niestandardowe skanowanie plików i folderów określonych przez użytkownika,
  • Monitor SpIDer Guard skanuje systemy plików w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy podjęta zostanie próba przechowania plików w pamięci urządzenia,
  • Neutralizuje próby i skutki działań oprogramowania ransomware, w tym utrzymuje dane w stanie nienaruszonym, eliminując konieczność płacenia okupu przestępcom,
  • Korzystając z unikalnej technologii Origins Tracing™, wykrywa nowe, nieznane złośliwe oprogramowanie,
  • Przenosi wykryte zagrożenia do kwarantanny, z której w razie potrzeby można przywrócić wyizolowane pliki,
  • Minimalnie wpływa na wydajność systemu, Oszczędza zasoby baterii,
  • Oszczędza ruch sieciowy dzięki niewielkim rozmiarom aktualizacji bazy wirusów,
  • Ochrona hasłem ustawień aplikacji antywirusowe,
  • Szczegółowe statystyki pokazujące jakie zagrożenia zostały wykryte i jakie działania zostały podjęte.

Elementy ochronne*

Antywirus — niezawodnie chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwych programów stworzonych w celu infekowania urządzeń mobilnych.Filtr Połączeń i SMS** — ochroni przed niechcianymi połączeniami i wiadomościami SMS.Filtr URL — ograniczy dostęp do niechcianych stron internetowych, używając białych i czarnych list lub kategorii tematycznych.
Zapora — kontroluje aktywność sieciową aplikacji.Ochrona przed kradzieżą — pomoże znaleźć urządzenie mobilne w przypadku jego zgubienia lub kradzieży, a w razie potrzeby zdalnie usunąć z niego poufne informacje.Audytor bezpieczeństwa — rozwiąże problemy związane z bezpieczeństwem i zaproponuje rozwiązanie.

* Dla urządzeń z systemem Android TV dostępne są tylko programy antywirusowe, zapory i audytor bezpieczeństwa.
** Tego komponentu nie można używać na urządzeniu bez karty SIM.

Kontrola rodzicielska Dr.Web

Uniemożliwia dzieciom odwiedzanie stron internetowych, które uważasz za niepożądane. Dostęp do nich zostanie zablokowany zgodnie z czarną listą lub grupami tematycznymi witryn (hazard, media społecznościowe itp.).Nie pozwoli Twoim dzieciom dodawać niechcianych numerów do Filtra Połączeń i SMS-ów. Dzięki temu Twoje dzieci będą chronione przed telefonami z nieznanych numerów — tylko osoby, które znasz, będą mogły się z nimi skontaktować.Uniemożliwia dzieciom dostęp do aplikacji, które Twoim zdaniem nie są im potrzebne, i nie pozwala im uruchamiać tych aplikacji.Nie pozwoli Twoim dzieciom na zmianę ustawień restrykcji, które ustalisz (na przykład białych i czarnych list filtrów Dr.Web).
Path: > > Dr. WEB Security Space for Android

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie