Bullguard Premium Protection

330,81 zł Brutto

268,95 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

 Pokonaj cyberzłodziei

Ochrona tożsamości z najwyższej półki wzmocniona wielokrotnie nagradzanymi funkcjami ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, dynamicznym uczeniem maszynowym, skanowaniem sieci domowej i bezpiecznym przeglądaniem zapewnia kompleksową i bardzo mocną ochronę, która pokona nawet najbardziej oddanych cyberzłodziei. To najwyższy poziom ochrony cybernetycznej dla każdego.
bulprepro1.png

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyAndroid, Apple iOS, Apple macOS, Microsoft Windows

Więcej informacji

Oto, co nowego w
BullGuard Premium Protection 2021 :

Dynamiczne uczenie maszynowe

Wielokrotnie nagradzane zabezpieczenia BullGuard zostały teraz wzbogacone o bardziej rozbudowane możliwości uczenia maszynowego w wielu warstwach ochrony. Nasze unikalne dynamiczne uczenie maszynowe stale monitoruje wszystko, co dzieje się na Twoim urządzeniu, umożliwiając wykrywanie i blokowanie potencjalnie złośliwego zachowania w czasie rzeczywistym, zanim zdąży wyrządzić szkody, nawet gdy Twoje urządzenie nie jest połączone z Internetem.

bulprepro2.png
bulprepro3.png

Wielowarstwowa ochrona

Gdy złośliwe oprogramowanie próbuje zaatakować Twój komputer, lekkie i szybkie wykrywanie oparte na sygnaturach chroni przed najczęstszymi zagrożeniami, podczas gdy silnik behawioralny Sentry chroni przed zagrożeniami typu zero-day i innymi złożonymi zagrożeniami. Nasz silnik On Access chroni Cię, nawet jeśli nigdy nie uruchamiasz ręcznego skanowania, a gdy masz połączenie z Internetem, nasza nowa technologia wykrywania w chmurze wykrywa zagrożenia w miarę ich pojawiania się w czasie rzeczywistym, bez konieczności aktualizowania sygnatur na urządzeniu.

Ostateczna ochrona tożsamości

Usługa BullGuard Identity Protection, dołączona do BullGuard Premium Protection, zapewnia lepszą ochronę Twojej tożsamości online, oprócz ochrony Twoich urządzeń fizycznych. Ulepszona obsługa międzynarodowych numerów telefonów i kont bankowych zapewnia najdokładniejsze monitorowanie ciemnej sieci.

Ochrona tożsamości jest dostępna tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Danii, Irlandii, Niemiec, Austrii, Finlandii, Włoch, Norwegii, Polski, Szwecji, Turcji, Holandii i Szwajcarii.

bulprepro4.png
bulprepro5.png

Skaner sieci domowej

Każde urządzenie w Twojej sieci jest potencjalnym tylnym wejściem dla hakerów, aby uzyskać dostęp i wszystkie znajdujące się w nim urządzenia. Home Network Scanner monitoruje Twoją sieć 24/7 i każde znajdujące się na niej urządzenie. Obejmuje to inteligentne głośniki, termostaty, elektroniczne nianie i wszystkie inne podłączone urządzenia. Po podłączeniu nowego urządzenia wykonuje głębokie skanowanie bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo sieci. Funkcja alertu ostrzega również, gdy łączysz się z niezabezpieczoną siecią.

bulprepro6.png

Path: > > Bullguard Premium Protection

Pobierz

Bullguard porównanie produktów

bulporprodu.png

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie